Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-29 22:22:32

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#29257) rsanyi18

rsanyi18
(tag)

Hajnali 2után bárcsak nekem is ilyenekre lenne erőm :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#29258) donmackó

donmackó
(őstag)

Lesz mit takarítani. :DD Csak olvasom a topikot, de ez már bosszantó. Mondjuk én csak a boltban kapható energiaitalokat iszom ezért nem írok ide.

Release the cable hounds!

(#29259) ToBeY

ToBeY
(nagyúr)

Omg,400hsz egy este.Kicsit túlpörgött a tudjátok ki...

(#29260) Laraxior

Laraxior
(titán)

28816 volt az utolsó... :D ez beteges

Honda CBR 600 RR - OPEL INSIGNIA - "...nem jó, de nem is tragikus..."

(#29261) oriic válasza Laraxior (#29260) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

436 hsz-t toroltem. Megfajdult az ujjam:(

Kedves Tudoddki!

Egyszerubb lenn ha leallnal!

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#29262) koxx válasza oriic (#29261) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Nem fog. Majd ha feljelentik akkor leshet. Legfeljebb pár napot kiesik az oviból, sebaj.

Eladó Fujitsu Celsius H730 notebook 99.000 HUF

(#29263) svensson válasza ToBeY (#29259) üzenetére

svensson
(félisten)

Ha annyira ignoralni akarjatok, akkor nem tudjatokkizni kell, hanem nem irni semmit. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29264) Kalandor válasza koxx (#29262) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

Az a baj, hogy ha feljelentem, az ágyúval verébre lövés, viszont más eszköz nem igazán van a kezemben, tehát vagy törölgetünk utána vagy feljelentjük.
Már tudjuk, hogy ki ez, nem is ismeretlen tettes lenne az alany, de ha ez egyszer elindul, onnantól nincs megállás, utána hiába jön sírva a nagybátyja, hogy jajjdeőcsakviccelt, lécci-lécci.

Az a baj, hogy ha megtesszük, amit kell, akkor megüti a bokáját. És az ő korában ezzel, egy ilyen pofonnal kezdje az életét? De ez lesz, mert minden béketűrés véges, ő pedig nem fogja abba hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#29265) ToBeY válasza svensson (#29263) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Hidd el,az sem működik,már csináltuk.

(#29266) Bulitt válasza Kalandor (#29264) üzenetére

Bulitt
(őstag)

A tetteinkért vállalni kell a felelősséget.

szerk.: az hogy lehet, hogy munkás notin jelentkezik a hsz.- bug, az otthoni asztalin nem? :F Érdekes egy jelenség pedig mind a két gépen Chrome-t használok

[ Szerkesztve ]

(#29267) Laraxior válasza Kalandor (#29264) üzenetére

Laraxior
(titán)

Ki a fa**t erdekli h hogy kezdi az eletet... Majd megtanulja. Amugy ha véletlenül debreceni akkor megoldom en a problemat :D

Honda CBR 600 RR - OPEL INSIGNIA - "...nem jó, de nem is tragikus..."

(#29268) rsanyi18 válasza Laraxior (#29267) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Át mész rajta a Lagunával?:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#29269) ToBeY válasza Kalandor (#29264) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

A cselekedeteink után vállalni kell a felelősséget.Nem bújhat egész életében valaki háta mögé,hogy ha hülyeséget csinált.

(#29270) Melack

Melack
(veterán)

A Sparos energialötty (áfonyás) nem jött be annyira. Eléggé geijl íze volt. Meggyes jobb?

(#29271) ToBeY: 100 Ft-ot megér persze, a GO-nál csak jobb lehet :D A meggyest akartam venni alapból,de a másiknak "szebb" volt a doboza. Látásvizsgálatra mondjuk totál megfelelő a dizájnjuk ;]

[ Szerkesztve ]

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#29271) ToBeY válasza Melack (#29270) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Hasonló,de talán egy picit savanykásabb a meggy miatt.De próbáld be,100ft nem a világ.
Mondjuk nekem az áfonyás nagyon bejött, egyértelműen best buy.

[ Szerkesztve ]

(#29272) #90933760 válasza ToBeY (#29271) üzenetére

(törölt tag)

Venni fogok én is, mert más nagyon sokszor írtad, hogy a sparos király. Ez is 32mg-os gondolom. Inozitol van benne? B2 vitamin? Mert ezek nem minden edrinkben vannak meg.
Tehát akkor ez a három van csak? Sima, meggyes, áfonyás? Mert azt látom, hogy kint kapni több félét is.

[ Szerkesztve ]

(#29273) ToBeY válasza #90933760 (#29272) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Nem azt mondom,hogy atom király,de az árához képest jó.Azért ne várjunk tőle ízesített R* hasonló élményt...
Igen 32mg-os.Azt nem tudom van-e benne Inozitol,de B vitamin van benne az biztos.

Igen ez a három van,illetve van még sugar free is.

(#29274) .noxwill válasza oriic (#29261) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Neee ez nem lehet. :Y

All→M8

(#29275) r4z válasza oriic (#29261) üzenetére

r4z
(Ármester)

Nálatok is van kvóta hsz-törlésre és bannolásra, mint a rendőröknél traffipaxos büntire? Mert ezzel egy darabig lógathatod a lábad :D

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#29276) Drenadar válasza Kalandor (#29264) üzenetére

Drenadar
(veterán)

Fel kell jelenteni az ilyet aki után 400hszt kell törölni egyszerre, és nem az első nem is az utolsó volt.

Tetteinkért vállalni kell a következményeket, és ha a szülei nem képesek megnevelni majd megteszi más.

Nem neked kell aggódni mások életéért, és kétlem hogy olyan nagyon büntetni lehetne, nem fogják kivegezni. :-P

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#29277) DJ. Ru$y válasza Kalandor (#29264) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Van egy olyan érzésem, hogy a "kiccsalád" idetalálna utána, de hát, ha kell hát kell.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29278) .noxwill válasza DJ. Ru$y (#29277) üzenetére

.noxwill
(veterán)

És akkor mi van? Jönnek majd fenyegetőzni bézbózütővel vagy mi a tosz? Aki hülye az maradjon is annak, aki meg troll, az kapja meg a magáét.

All→M8

(#29279) james001

james001
(veterán)

Egyáltalán hogy tudott 400 hsz-t beírni? :Y Nekem még 1 is sokáig tart általában :DDD Meg nem értem még mindig mi baja van úgy egyébként,megpróbáltunk neki segíteni nem beszéltünk vele csúnyán se semmi erre elborult az agya...

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#29280) DJ. Ru$y válasza .noxwill (#29278) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Semmi problémám vele, félre ne értse senki. Nem véletlen írtam a végére amit :)

koxx
Sok élete lehet... Azt még ő olt minket. :DDD
Off vége.
Ittam ma az új almás Hellt hála Istennek nem változtatták, csak a dobozt :D

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29281) koxx válasza james001 (#29279) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Hsz-enként 1-1 betű ill szó, baromira ráért.

De hagyjuk is a témát, nem szabad foglalkozni vele.

Eladó Fujitsu Celsius H730 notebook 99.000 HUF

(#29282) Zoja™ válasza #90933760 (#29272) üzenetére

Zoja™
(őstag)

Sima, kólás, cukormentes, áfonyás, meggyes. Jelenleg ennyi van itthon, nem tudom mikor lesz belőle több íz.

Majdnem biztos forrásnak mondhatom magam, egy spar üzletben dolgozom. ;]

(#29283) crey válasza oriic (#29261) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)

A következő ilyen 400 darabos hozzászólás kupacot hagyd meg nekünk, mi egy mozdulattal el tudjuk takarítani.

Ő meg belefeccölt pár órát az életéből. :) - a pozitív oldala a trollkodàsának, hogy az ínhüvely gyulladás mellé marha erős jobb karja is lesz... If you know what I mean....

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#29284) Zoja™ válasza crey (#29283) üzenetére

Zoja™
(őstag)

Már ha jobb kezes... ;]

(#29286) james001 válasza koxx (#29281) üzenetére

james001
(veterán)

Ja az kemény. Na de igen mindegy nem foglalkozok vele egyszer csak vége lesz ennek.

ON:
Végre kigyógyultam a torokbajból,úgyhogy futottam is venni valami edrink-et :DDD Remélem azért ezzel nem esek vissza egyből mert nagy valószínűséggel a múltkor is egy hideg zöldalmás Adrenalin nyírta ki a torkomat :D

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#29287) ToBeY válasza james001 (#29286) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Tedd be a mikróba.Almás edrinek jó lesz melegen is ;]

(#29288) DJ. Ru$y válasza james001 (#29286) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Torok dologra nálam mindig a hideg jelenti a megoldást, hideg pia, fagyi stb. De mondjuk ezektől nem is szokott baja lenni, csak a kinti hideg levegőtől.

(#29289) james001 válasza ToBeY (#29287) üzenetére

james001
(veterán)

Kössz nincs is jobb egy meleg szénsavas energiaitalnál :D

Ru$y: A múltkor a hideg is biztos hibás volt amiért megfájdult,dehát ilyenkor mit igyak mást,hurcoljak magammal termoszban forró teát? ;]

(#29290) shinku

shinku
(csendes tag)

Nem is tudom, h kiről van szó, és mi az, amiért vállalnia kéne a következményeket, de ha választanom kell e között, meg aközött, h megmondjátok, h honnan tudom kideríteni, h milyen energiaitalok vannak Írországban, mert egy nőci megígérte, h hoz nekem, ha megmondom, h milyet szeretnék, akkor az utóbbit mondjátok el pls. :) Thx. Vmi ír emberkét nem ismer vki, vagy vmi egyebet, aki ott lakik?

(#29291) oriic válasza shinku (#29290) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Írország? Hm, nehéz ügy... Mond meg neki hogy küldjön fotókat hogy milyenek vannak, te meg válogass. :DDD

Live-Die-Respawn

(#29292) oriic válasza oriic (#29291) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mármint fotókat az energiaitalokról. :DDD

Live-Die-Respawn

(#29293) shinku válasza oriic (#29292) üzenetére

shinku
(csendes tag)

Küldött is, de azok ilyen számomra tucat energy-k, és tuti, h van ott egyedi is, csak vmi rejtett kisboltban, mint ahogy Pesten is szokott lenni. :) Egyedieket gyűjtöm csak, ilyen Monster, Rockstar kizárva nekem sajnos/szerencsére (nem verek el annyi pénzt rá :D)

(#29294) DJ. Ru$y válasza shinku (#29293) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Van kint ismerősöm, de mivel nem jár "kisboltokba" nem tudott semmit mondani. Csak az ismerteket, attól még nem tucat, ha kérsz olyat tudsz cserélni másra, mert a kintieknek itthon viszonylag van értéke. Küldd be kisboltokba, sajnos erre ez a megoldás :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.