Hirdetés

2020. szeptember 26., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-05-11 15:27:50

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#29257) rsanyi18

rsanyi18
(tag)

Hajnali 2után bárcsak nekem is ilyenekre lenne erőm :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#29258) donmackó

donmackó
(őstag)

Lesz mit takarítani. :DD Csak olvasom a topikot, de ez már bosszantó. Mondjuk én csak a boltban kapható energiaitalokat iszom ezért nem írok ide.

Release the cable hounds!

(#29259) ToBeY

ToBeY
(nagyúr)

Omg,400hsz egy este.Kicsit túlpörgött a tudjátok ki...

(#29260) Laraxior

Laraxior
(titán)

28816 volt az utolsó... :D ez beteges

"...nem jó, de nem is tragikus..." "Michelinbe az autóra gumit használunk, nem csillagokat"

(#29261) oriic válasza Laraxior (#29260) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

436 hsz-t toroltem. Megfajdult az ujjam:(

Kedves Tudoddki!

Egyszerubb lenn ha leallnal!

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#29262) koxx válasza oriic (#29261) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Nem fog. Majd ha feljelentik akkor leshet. Legfeljebb pár napot kiesik az oviból, sebaj.

(#29263) svensson válasza ToBeY (#29259) üzenetére

svensson
(félisten)

Ha annyira ignoralni akarjatok, akkor nem tudjatokkizni kell, hanem nem irni semmit. ;)

MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G, MSI GTX 1070 Gaming X 8G, HiMedia HD300A médialejátszó, WearFit F1 Plus aktivitásmérő, HP Deskjet 6540 nyomtató eladóak: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/svensson/index.html

(#29264) Kalandor válasza koxx (#29262) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Az a baj, hogy ha feljelentem, az ágyúval verébre lövés, viszont más eszköz nem igazán van a kezemben, tehát vagy törölgetünk utána vagy feljelentjük.
Már tudjuk, hogy ki ez, nem is ismeretlen tettes lenne az alany, de ha ez egyszer elindul, onnantól nincs megállás, utána hiába jön sírva a nagybátyja, hogy jajjdeőcsakviccelt, lécci-lécci.

Az a baj, hogy ha megtesszük, amit kell, akkor megüti a bokáját. És az ő korában ezzel, egy ilyen pofonnal kezdje az életét? De ez lesz, mert minden béketűrés véges, ő pedig nem fogja abba hagyni.

[ Szerkesztve ]

We depend on each other's dream coming true.

(#29265) ToBeY válasza svensson (#29263) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Hidd el,az sem működik,már csináltuk.

(#29266) Bulitt válasza Kalandor (#29264) üzenetére

Bulitt
(őstag)

A tetteinkért vállalni kell a felelősséget.

szerk.: az hogy lehet, hogy munkás notin jelentkezik a hsz.- bug, az otthoni asztalin nem? :F Érdekes egy jelenség pedig mind a két gépen Chrome-t használok

[ Szerkesztve ]

(#29267) Laraxior válasza Kalandor (#29264) üzenetére

Laraxior
(titán)

Ki a fa**t erdekli h hogy kezdi az eletet... Majd megtanulja. Amugy ha véletlenül debreceni akkor megoldom en a problemat :D

"...nem jó, de nem is tragikus..." "Michelinbe az autóra gumit használunk, nem csillagokat"

(#29268) rsanyi18 válasza Laraxior (#29267) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Át mész rajta a Lagunával?:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#29269) ToBeY válasza Kalandor (#29264) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

A cselekedeteink után vállalni kell a felelősséget.Nem bújhat egész életében valaki háta mögé,hogy ha hülyeséget csinált.

(#29270) Melack

Melack
(veterán)

A Sparos energialötty (áfonyás) nem jött be annyira. Eléggé geijl íze volt. Meggyes jobb?

(#29271) ToBeY: 100 Ft-ot megér persze, a GO-nál csak jobb lehet :D A meggyest akartam venni alapból,de a másiknak "szebb" volt a doboza. Látásvizsgálatra mondjuk totál megfelelő a dizájnjuk ;]

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#29271) ToBeY válasza Melack (#29270) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Hasonló,de talán egy picit savanykásabb a meggy miatt.De próbáld be,100ft nem a világ.
Mondjuk nekem az áfonyás nagyon bejött, egyértelműen best buy.

[ Szerkesztve ]

(#29272) #90933760 válasza ToBeY (#29271) üzenetére

(törölt tag)

Venni fogok én is, mert más nagyon sokszor írtad, hogy a sparos király. Ez is 32mg-os gondolom. Inozitol van benne? B2 vitamin? Mert ezek nem minden edrinkben vannak meg.
Tehát akkor ez a három van csak? Sima, meggyes, áfonyás? Mert azt látom, hogy kint kapni több félét is.

[ Szerkesztve ]

(#29273) ToBeY válasza #90933760 (#29272) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Nem azt mondom,hogy atom király,de az árához képest jó.Azért ne várjunk tőle ízesített R* hasonló élményt...
Igen 32mg-os.Azt nem tudom van-e benne Inozitol,de B vitamin van benne az biztos.

Igen ez a három van,illetve van még sugar free is.

(#29274) .noxwill válasza oriic (#29261) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Neee ez nem lehet. :Y

All→M8

(#29275) r4z válasza oriic (#29261) üzenetére

r4z
(Ármester)

Nálatok is van kvóta hsz-törlésre és bannolásra, mint a rendőröknél traffipaxos büntire? Mert ezzel egy darabig lógathatod a lábad :D

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | MacBook Pro 2015 @ Mojave | iPhone SE2 @ iOS 13 | Xpenology NAS

(#29276) Drenadar válasza Kalandor (#29264) üzenetére

Drenadar
(veterán)

Fel kell jelenteni az ilyet aki után 400hszt kell törölni egyszerre, és nem az első nem is az utolsó volt.

Tetteinkért vállalni kell a következményeket, és ha a szülei nem képesek megnevelni majd megteszi más.

Nem neked kell aggódni mások életéért, és kétlem hogy olyan nagyon büntetni lehetne, nem fogják kivegezni. :-P

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Minote 10

(#29277) DJ. Ru$y válasza Kalandor (#29264) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Van egy olyan érzésem, hogy a "kiccsalád" idetalálna utána, de hát, ha kell hát kell.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29278) .noxwill válasza DJ. Ru$y (#29277) üzenetére

.noxwill
(veterán)

És akkor mi van? Jönnek majd fenyegetőzni bézbózütővel vagy mi a tosz? Aki hülye az maradjon is annak, aki meg troll, az kapja meg a magáét.

All→M8

(#29279) james001

james001
(veterán)

Egyáltalán hogy tudott 400 hsz-t beírni? :Y Nekem még 1 is sokáig tart általában :DDD Meg nem értem még mindig mi baja van úgy egyébként,megpróbáltunk neki segíteni nem beszéltünk vele csúnyán se semmi erre elborult az agya...

I'm calling out to you, can you hear me? Numb and disconnected, just beyond your sight. I'm not myself anymore, but I'm not alone...

(#29280) DJ. Ru$y válasza .noxwill (#29278) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Semmi problémám vele, félre ne értse senki. Nem véletlen írtam a végére amit :)

koxx
Sok élete lehet... Azt még ő olt minket. :DDD
Off vége.
Ittam ma az új almás Hellt hála Istennek nem változtatták, csak a dobozt :D

[ Szerkesztve ]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29281) koxx válasza james001 (#29279) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Hsz-enként 1-1 betű ill szó, baromira ráért.

De hagyjuk is a témát, nem szabad foglalkozni vele.

(#29282) Zoja™ válasza #90933760 (#29272) üzenetére

Zoja™
(őstag)

Sima, kólás, cukormentes, áfonyás, meggyes. Jelenleg ennyi van itthon, nem tudom mikor lesz belőle több íz.

Majdnem biztos forrásnak mondhatom magam, egy spar üzletben dolgozom. ;]

(#29283) crey válasza oriic (#29261) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

A következő ilyen 400 darabos hozzászólás kupacot hagyd meg nekünk, mi egy mozdulattal el tudjuk takarítani.

Ő meg belefeccölt pár órát az életéből. :) - a pozitív oldala a trollkodàsának, hogy az ínhüvely gyulladás mellé marha erős jobb karja is lesz... If you know what I mean....

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#29284) Zoja™ válasza crey (#29283) üzenetére

Zoja™
(őstag)

Már ha jobb kezes... ;]

(#29286) james001 válasza koxx (#29281) üzenetére

james001
(veterán)

Ja az kemény. Na de igen mindegy nem foglalkozok vele egyszer csak vége lesz ennek.

ON:
Végre kigyógyultam a torokbajból,úgyhogy futottam is venni valami edrink-et :DDD Remélem azért ezzel nem esek vissza egyből mert nagy valószínűséggel a múltkor is egy hideg zöldalmás Adrenalin nyírta ki a torkomat :D

I'm calling out to you, can you hear me? Numb and disconnected, just beyond your sight. I'm not myself anymore, but I'm not alone...

(#29287) ToBeY válasza james001 (#29286) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Tedd be a mikróba.Almás edrinek jó lesz melegen is ;]

(#29288) DJ. Ru$y válasza james001 (#29286) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Torok dologra nálam mindig a hideg jelenti a megoldást, hideg pia, fagyi stb. De mondjuk ezektől nem is szokott baja lenni, csak a kinti hideg levegőtől.

(#29289) james001 válasza ToBeY (#29287) üzenetére

james001
(veterán)

Kössz nincs is jobb egy meleg szénsavas energiaitalnál :D

Ru$y: A múltkor a hideg is biztos hibás volt amiért megfájdult,dehát ilyenkor mit igyak mást,hurcoljak magammal termoszban forró teát? ;]

(#29290) shinku

shinku
(csendes tag)

Nem is tudom, h kiről van szó, és mi az, amiért vállalnia kéne a következményeket, de ha választanom kell e között, meg aközött, h megmondjátok, h honnan tudom kideríteni, h milyen energiaitalok vannak Írországban, mert egy nőci megígérte, h hoz nekem, ha megmondom, h milyet szeretnék, akkor az utóbbit mondjátok el pls. :) Thx. Vmi ír emberkét nem ismer vki, vagy vmi egyebet, aki ott lakik?

(#29291) oriic válasza shinku (#29290) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Írország? Hm, nehéz ügy... Mond meg neki hogy küldjön fotókat hogy milyenek vannak, te meg válogass. :DDD

Live-Die-Respawn

(#29292) oriic válasza oriic (#29291) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mármint fotókat az energiaitalokról. :DDD

Live-Die-Respawn

(#29293) shinku válasza oriic (#29292) üzenetére

shinku
(csendes tag)

Küldött is, de azok ilyen számomra tucat energy-k, és tuti, h van ott egyedi is, csak vmi rejtett kisboltban, mint ahogy Pesten is szokott lenni. :) Egyedieket gyűjtöm csak, ilyen Monster, Rockstar kizárva nekem sajnos/szerencsére (nem verek el annyi pénzt rá :D)

(#29294) DJ. Ru$y válasza shinku (#29293) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Van kint ismerősöm, de mivel nem jár "kisboltokba" nem tudott semmit mondani. Csak az ismerteket, attól még nem tucat, ha kérsz olyat tudsz cserélni másra, mert a kintieknek itthon viszonylag van értéke. Küldd be kisboltokba, sajnos erre ez a megoldás :DDD

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.