Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-29 22:22:32

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#28351) #90933760 válasza svensson (#28350) üzenetére

(törölt tag)

Fehér eper és guava.

(#28352) svensson válasza #90933760 (#28351) üzenetére

svensson
(félisten)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28353) Bulitt válasza svensson (#28350) üzenetére

Bulitt
(őstag)

Nagyon jó. Föleg az eper dominál illatban és ízben is. Háttérben a guava picit érződik, de nem túlzoan. Viszont nem valami tartós az íze. Hamar tova száll :)

(#28354) rsanyi18 válasza svensson (#28352) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Ez a kép :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#28355) DJ. Ru$y válasza svensson (#28352) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Ooo Man! :O :DDD

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28356) svensson válasza Bulitt (#28353) üzenetére

svensson
(félisten)

Köszi, továbbra is nagyon kíváncsi vagyok. :) :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28357) james001 válasza Bulitt (#28337) üzenetére

james001
(veterán)

Már lehet kapni eldugottabb ABC-kben vagy máshonnan szerezted? :)

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#28358) DJ. Ru$y válasza james001 (#28357) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Ha pesti vagy akkor a Watt Factory Outletében kapható 1 hete már, és terjed a kisebb ABC-kbe lassan.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28359) ToBeY

ToBeY
(nagyúr)

Egyébként a GoodsMarket-en belül ki van írva,hogy akciós ez a Well drink?Nem lenne túl őszinte a mosolyom,hogy ha 400ft vennék valami moslék ízű löttyöt. :DDD

(#28360) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#28359) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Megkérdezed az eladót. Barátnőm azt mondta ki volt írva.

(#28361) svensson válasza ToBeY (#28359) üzenetére

svensson
(félisten)

Itthon valami 85 Ft-ért adták vagy két hete, gondolom szavidős volt. :D

(#28362) DJ. Ru$y válasza svensson (#28361) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

100 Ft / 2 db áron szórják nálatok most tuti... Goodsban vette ma barátnőm.

Szerk.: Igen szav. idős.

[ Szerkesztve ]

(#28363) svensson válasza DJ. Ru$y (#28362) üzenetére

svensson
(félisten)

Passz, Derecskén csak Real, Penny meg sarki kisbót van. :D

(#28364) DJ. Ru$y válasza svensson (#28363) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Jó én mindig a Debrecent nézem nálad is, Laranál megjegyeztem, már, hogy csak ott melózik. :O

(#28365) Laraxior

Laraxior
(titán)

Másfél hete nem ittam edrinket, de ezt az új Wattot majd megkóstolom, ha utamba akad, de egy métert sem fogok érte megtenni az is biztos, de ha mondtok egy boltot Debrecenben, akkor elmotorozok odáig :D :DDD

Honda CBR 600 RR - OPEL INSIGNIA - "...nem jó, de nem is tragikus..."

(#28366) svensson válasza DJ. Ru$y (#28364) üzenetére

svensson
(félisten)

Írjam be Derecskét is? :D

(#28367) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#28365) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

"Egy métert sem fogok érte megtenni, ... de ha mondtok egy boltot ... elmotorozok odáig"
Ó bakker, most akkor mi legyen? :D

2 hétig itt lesz barátnőm nálam, szóval most ti szolgáltok nekünk debreceni infókkal. :D

kovy29
Nem kell, most már meg lesz buksiban.

(#28368) Bulitt válasza james001 (#28357) üzenetére

Bulitt
(őstag)

Budapesten a Buszesz Zrt.-nek van saját italdiszkontja a Factory Outlet, Minden új ital ott jelenik meg elsőként

[ Szerkesztve ]

(#28369) #90933760 válasza Laraxior (#28365) üzenetére

(törölt tag)

Mondunk egy boltot Zalaegerszegen. Úgy is szép tavaszi idő van, meg kell hajtani a gépet. ;]

(#28370) vwpolopg

vwpolopg
(őstag)

69 ft. lesz a sima enter a lidlben csütörtöktől.

(#28371) ToBeY válasza vwpolopg (#28370) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Az enter az aldis.amúgy tönx az infót,biztos valakit érdekel.Én távol tartom magam az ilyen legalja edrinktől.

[ Szerkesztve ]

(#28372) svensson válasza vwpolopg (#28370) üzenetére

svensson
(félisten)

Még annyiért is drága. :D

(#28373) vwpolopg válasza ToBeY (#28371) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Jah, bocsi, elírtam :D Ahogy mondod Aldiban :))

Szerk.: Én se iszom ilyet, de amiket itt megisztok páran, gondoltam hátha valakinek érdekes lehet :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28374) #90933760 válasza vwpolopg (#28373) üzenetére

(törölt tag)

Engem érdekel. A mojitos bejött, bár kicsit üres meg semleges, de ízlett. Kíváncsi vagyok hátha a sima is bejön. Elbaszott egy ízlésem van. :DDD

(#28375) ToBeY válasza vwpolopg (#28373) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Áhhh,a közepesen szar senkit nem érdekel.A nagyon szar gumicsizma ízű edrink,na az már kihívás. :DDD /red ginseng

(#28376) .noxwill válasza vwpolopg (#28370) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Gyóh, nem tudom otthon mikor vettem valaha ennyiért edrinket :D
Max amikor az S-Budgetes volt áksziós, de az se volt sűrűn :D

All→M8

(#28377) rsanyi18 válasza vwpolopg (#28370) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Nekem ez túl minôségi, maradok az önsanyargatásnál, és iszom a cukormentes Sparos energiatalt 99ft-ért ;]

(#28378) vwpolopg válasza ToBeY (#28375) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Ha már szutyok, adrenalin+adrenalin kid összekeverve, leöblítve egy kis hannah montana löttyel, mmmmmmhhhhh :DDD

Noxvill: én kóstoltam mind, az s-budget nem is rossz :D főleg az új lila :))

rsanyi: na a sugarfree viszont tényleg s&*r, miért nem a lilát vagy a pirosat iszod? :D

(#28379) DJ. Ru$y válasza vwpolopg (#28378) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Direkt csinálja a tuti, hogy azt issza :D Csak, hogy minket bosszantson.

Csütörtöktől 300 Ft / 2 db a Hell a tacskókban.

(#28380) ECHO2235 válasza DJ. Ru$y (#28379) üzenetére

ECHO2235
(tag)

megint akció? :D rájöttek, hogy akciósan nagyon viszik? :D

(#28381) DJ. Ru$y válasza ECHO2235 (#28380) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Eddig is ez volt kb. Minden második héten, néha átcsúszott harmadikra. Remélem jövő hónapban meg hónap terméke lesz megint és 120-ért lehet venni kártyával :DDD

Amúgy viszik azt úgy is, ha nem akciós, múltkor be kellett ugranunk valamiért a kis csaj tolta a kocsit és 2 karton kivis Hell volt benne, és akkor nem volt akciós :DD

(#28382) rbalint88 válasza DJ. Ru$y (#28381) üzenetére

rbalint88
(addikt)

biztos mazochista, ha két karton kiwiset vett...

#budasidehighlife

(#28383) rollrk4h

rollrk4h
(csendes tag)

Db, Derék utcai boltba találtam vaníliás kólát,de volt még mountain dew plusz az új fanták(kékszőlős talán?) 330 ft / db. Aki monsterért megy az csak kéket és zöldet fog találni. :) Illetve van az a well drink 85 ft-ért. Nem mertem venni.. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#28384) rsanyi18 válasza vwpolopg (#28378) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Csak hülyeségbôl írtam :DDD Amúgy az áfonyás az nekem is bejövôs, szoktam is venni.:D

(#28385) afrojack1

afrojack1
(senior tag)

Ennek az adrenalin karácsonyos változatnak milyen íze van?

SC: Herczku_Death

(#28386) Bulitt válasza afrojack1 (#28385) üzenetére

Bulitt
(őstag)

egyesek szerint forralt bor, mások szerint fahéjas süti. Szerintem egyik se

(#28387) Ventur@ válasza afrojack1 (#28385) üzenetére

Ventur@
(senior tag)

Nekem meg pl. a házi szilvabefőtt levének íze ugrott be róla elsőnek. De az az igazi házi, nem az a bolti lötty :D .

Sokat ittam olyat gyerekkoromban, mikor nyaraltam rokonoknál és a mai napig emlékszem a jellegzetes ízére :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#28388) rsanyi18 válasza afrojack1 (#28385) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Nem lehet szerintem behatárolni de érezhetô benne a fahéj, és a szílva is...+ nekem nagyon csömör. Egyszer ittam karácsony elôtt, elég is volt:D

[ Szerkesztve ]

(#28389) oriic válasza afrojack1 (#28385) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Fenyofa. :DDD

Az év játéka szavazás: https://gamepod.hu/hir/mi_volt_az_ev_jateka_szamotokra_2019-ben.html

(#28397) Melack válasza oriic (#28389) üzenetére

Melack
(veterán)

Fenyőfát pl nem éreztem ki belőle, de annyira nem is volt különleges az ízvilága.

Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.