Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-29 22:22:32

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#28101) rsanyi18

rsanyi18
(tag)

Na jólvan... tejes energiaital... Mostmár kéne itthonra is valami hasinló, valami Monster Java féle :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#28102) ToBeY válasza rsanyi18 (#28101) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Hát már igencsak jöhetne valami kávés edrink idehaza...

(#28103) rsanyi18 válasza ToBeY (#28102) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Pont ma nézegettem a választékot,és ugye a Rockstar kiesik mert az sose jön hivatalosan hozzánk, Monsterbôl nem nagy az esély hogy kapunk Javat (legalábbis belátható idôn belűl), egyedűl a Burn maradt a Mocha energy-vel. Nem tudom ennek mennyi az esélye,de én elfogadnám:)

(#28104) ToBeY válasza rsanyi18 (#28103) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Hát nagyobb az esélye annak,hogy a Hell csinál valami kávésat.De ennek is nagyon kicsi az esélye sajnos...

(#28105) #90933760 válasza ToBeY (#28104) üzenetére

(törölt tag)

Itthon nincs valami nagy kultúrája az energiaital fogyasztásnak, meg az embereknek a tudása is elég kevés róluk. Ezért különlegesebb ízeket be se mernek hozni, kockázatos. Inkább a jól bejáratott megszokott edrink felállásokkal jönnek csak, azokkal is százszor átgondolva.
Hacsak valamelyik évben nem lesz hirtelen a kávés cucc olyan őrület, mint tavaly a mojito.

(#28106) ToBeY válasza #90933760 (#28105) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Hát ja,de sokan vannak úgy mint én,hogy ááá tuttis,vagy mojito és fordulnak is ki a boltból.Aztán,netről rendel valami normálisat.
Persze lehet,hogy ez a ritkább pro user és az az átlagnak megfelel,hogy minden második gyártónak van mojitos edrinkje amit visznek mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

(#28107) rsanyi18 válasza #90933760 (#28105) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Lehet hogy nincs kultusza, de egy idô után sokan ráunnak a tuttis és a gyümölcs ízesítésű energiaitalokra. Kéne egy tökös gyártó aki egy új különleges ízt (kávés, puncsos energiaitalt) hoz be, szerintem lehet még ôk maguk is nagyot néznének hogy mekkora lenne a vevôtábora.:)

(#28108) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Írjunk petíciót a Hellnek kávéra. :)

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28109) svensson válasza DJ. Ru$y (#28108) üzenetére

svensson
(félisten)

Meg 500 millis kiszerelésre is. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28110) DJ. Ru$y válasza svensson (#28109) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Az gazdaságilag felejtős, már levezettük :) Viszont a kávésra még vevők is lehetnének...

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#28111) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#28108) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Én benne vagyok :C Csak ne olyan szörnyű legyen mint az a szénsavas kávés ízé.

[ Szerkesztve ]

(#28112) svensson válasza DJ. Ru$y (#28110) üzenetére

svensson
(félisten)

Akkor majd megyünk tüntetni a székházuk elé, ezen ne múljon. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28113) ToBeY válasza svensson (#28112) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

tüntetésről ez ugrott be. :DDD

(#28114) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#28108) üzenetére

rsanyi18
(tag)

Én is benne vagyok :D

(#28115) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Akkor akinek van hivatalos szövegek megírásában gyakorlata kezdheti fogalmazni ;]

(#28116) svensson válasza DJ. Ru$y (#28115) üzenetére

svensson
(félisten)

'500ml or gtfo!' Ez megteszi? :D

(#28113) ToBeY: :DDD

(#28117) oriic válasza DJ. Ru$y (#28115) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Kedves Hell!

Köll a kávés Hell! Légyszi.

Köszi

üdv

Koffeinfüggő gazdag, magyar állampolgár.

Live-Die-Respawn

(#28118) #90933760 válasza oriic (#28117) üzenetére

(törölt tag)

(#28119) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#28118) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Kapunk 500-ért 0.25-ös kávés valamit XD

(#28120) .noxwill válasza DJ. Ru$y (#28108) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Arra is írhatnátok, hogy hagyják el végre azt az istenverte nyomorult tuttifrutti hozzávalót :D
Lehet azzal jobban járna mindenki :DDD

All→M8

(#28121) takacsbotond válasza DJ. Ru$y (#28108) üzenetére

takacsbotond
(őstag)

Inkább a BUSZESZnek, mert azok nem szarják le a fogyasztóikat! ;)

(#28122) ToBeY válasza takacsbotond (#28121) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

Csak csinálnak valami kávés ìzű tejitalt 15mg koffeinnel ,ami max gyereknek jò :DDD
Szerk:Amit mostanában tolok jegeskávé 52mg/100ml koffeinnel megy,ettől òcskábbat kár csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#28123) .noxwill válasza ToBeY (#28122) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Az Adrenalintól kitellik :D

All→M8

(#28124) rsanyi18

rsanyi18
(tag)

Ha minden igaz ma kapok egy szülinapi energiaital csomagot ami tartalmazni fog sok sok Rockstar-t és 1-2egyéb más energiaital finomságot :DDD Alig várom:D

(#28125) ToBeY

ToBeY
(nagyúr)

Annyit beszéltünk tegnap az Assaultról,hogy ma muszáj voltam venni egyet.Megkóstoltattam anyukámmal aszondja,meggy-kóla ízű,de alapvetően bejött neki :) /299ft vettem ez tényleg sokkal jobban hangzik mint ha 300 lenne. :DDD

(#28126) rsanyi18 válasza ToBeY (#28125) üzenetére

rsanyi18
(tag)

És amikor belegondol az ember hogy ha 0,25-ös árban nézzük, csak 150ft, akkor még mondhatjuk is azt hogy egész korrekt az ár:D

(#28127) ToBeY válasza rsanyi18 (#28126) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

És ha még hozzágondoljuk,hogy nem egy alsó kategóriás förvedményt kap az ember ennyiért,akkor meg pláne

(#28128) svensson

svensson
(félisten)

Itt a fehér eper. :D

(#28129) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Debrecen Hatvan Nonstop, a RR készlet kifogyhatatlan.

(#28130) svensson válasza DJ. Ru$y (#28129) üzenetére

svensson
(félisten)

Tegnap is tele volt, lehet nem veszi senki. :D

(#28131) albert8 válasza svensson (#28130) üzenetére

albert8
(addikt)

Mennyire van messze a forumtól? Ha közel van akkor jövőhéten kiüritem. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28132) DJ. Ru$y válasza albert8 (#28131) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Hatvan utca, fórumtól mész, akkor az utca bal oldalán ~5 perc séta. [Google szerint inkább 10 perc]

[ Szerkesztve ]

(#28133) svensson válasza albert8 (#28131) üzenetére

svensson
(félisten)

Igen, nagyjából tíz perc, ha gondolod, jövőhéten elmegyek veled. :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.