Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27710) rsanyi18


rsanyi18
tag

Te szent gatyamadzag...Hihetetlen mi folyik itt.:DDD

Amúgy úgy hallottam hogy nemsokára kezdik szorni az új wattot, de lehet hogy már írta valaki... ha igen, elôre is elnézést!:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#27711) Bjørgersson válasza rsanyi18 (#27710) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaja, Facebookon írták mikor, de most természetesen nem találom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27714) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#27710) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mától kapható a Factory Outletjükben, akár kartonszámra is vásárolható. Március elejétől van elvileg mindenhol.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27715) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#27714) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha találsz valahol Debrecenben, szólj egyből! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27716) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#27714) üzenetére


rsanyi18
tag

Igen most néztem fb oldalukat. Remélem nem húzódik el a kiszállítás,stb mert kíváncsi vagyok már rá:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#27718) james001 válasza rsanyi18 (#27710) üzenetére


james001
veterán

Kíváncsi leszek az ízére,fehér epres lét még úgyse ittam. Meg úgy egyébként fehér epret se ettem/láttam még :D Gondolom nagyjából ugyanaz mint a sima eper.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#27720) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#27715) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Max barátnőm :) Tőle jönnek a debreceni infók, én nem ott élek, de amint tudok valamit szólok, de előre mondom, szerintem a Hatvan utcai non stopban lesz az első doboz :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27721) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#27720) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaj tényleg, múlt héten voltam a Hatvan nonstopban, de még ott is régi dobozos Hellek, öt- vagy hatféle Rockstar, meg a szokásos Watt, Bomba italok voltak. :) Viszont láttam zöld dobozos Coca Colát is, meg Burnt 209-ért. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27722) callmeakos válasza james001 (#27718) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Albínó eper? :DDD
Ide is jöhetne Watt ;] :D

All→M8

(#27724) ECHO2235 válasza rsanyi18 (#27716) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

Ma voltam a Factory Outletben és vettem párat :) Csak ajánlani tudom ;) Nagyon fincsi és a doboza beszarás királyul néz ki \o/

(#27725) ToBeY válasza james001 (#27718) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pedig van elvileg többfajta eper (mondjuk én is csak a hagyományos pirosat ettem eddig)

PS:A piros-fehér-sárga tuti hogy van.A többiben nem vagyok biztos.A kék meg az a sötét színű elég bizarr.

fan(nrg): Tízen x éve vagyok a PH-n kérlek ne oktass ki,hogy hogyan kel fórumozni.Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#27727) DJ. Ru$y válasza james001 (#27718) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vidéki gyerekként én azt tapasztaltam, hogy a fehér eper nem úgy néz ki, mint a dobozon, fán nő és köze nincs az eper ízéhez :) Ilyen szóval én kíváncsi vagyok rá nagyon...

ToBeY
Az igen, vannak ám génkezelt cuccok. :DDD

ECHO2235
Hasonlít bármilyen üdítőre, energiaitalra az íze?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27728) Bjørgersson válasza ToBeY (#27725) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezek természetesen ilyen színűek vagy pimpelve lettek? Rohadjak meg, én azt hittem csak "piros" eper van. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27730) james001 válasza callmeakos (#27722) üzenetére


james001
veterán

Az albínó :D Menő amúgy a kinézete: [link] Legalább végre egy változatosság az energy-k világában,remélem ízben is tényleg újat nyújt majd.

(#27725) ToBeY: A kék azért eléggé extrémnek tűnik,mintha Törpapa termesztette volna :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#27731) Laraxior


Laraxior
titán

Kaptam papírt a postás bácsitól, hogy járt nálunk, csak nem voltam itthon...mindjárt megyek a pakkért.
Egy csinos Monster Ultra Sunrise, és egy Juiced Ripper a tartalma :C
és lassan tele a vitrin.... :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27732) ECHO2235 válasza DJ. Ru$y (#27727) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

Nemigazán :) legalábbis szerintem nem.
ilyen ízkombinációval még nem találkoztam.

(#27733) callmeakos válasza Laraxior (#27731) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Épp itt eggyütt örül a topic az új Wattnak, te meg jössz itt ezzel a burzsoá Monsterrel. Szégyeldmagad ;] :DDD :DDD
#nagyonsarcasm

Off: képeket azért kérünk :)) :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#27735) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#27731) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vitrin ügyben tudok adni szerintem egy debreceni asztalos telefonszámát, ha érdekel, barátnőméknek elég olcsón csinált szekrényeket, majdnem anyagáron.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27746) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#27742) üzenetére


rsanyi18
tag

Nagyon furcsán néz ki. Nem tűnik természetesnek, meg amúgy is, nem hiányzott/hiányzik a listámról amire az van írva hogy mit akarok/kéne megkóstolni. De majd evvel a Wattal bepótolom :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#27747) Laraxior válasza callmeakos (#27733) üzenetére


Laraxior
titán

Ezeket meg most rendeltem, szerintem márciusban fognak megérkezni :( :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27750) callmeakos válasza Laraxior (#27747) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Az Ultra Citron az üt :))

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.