Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A Tesco expres-ben nem volt új hell,úgy hogy elég jó kör volt... :U

(#27052) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#27051) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem nálad már csak én szoptam meg jobban. Két lehetőségem volt, kisebb tesco (nem express rendes, de kicsi) 15km-re, vagy nagy tescp 35 km-re (*2 mind a kettő), elmentem a közelebbivel, szerinted? Felhívtam a nagyban ismerőst, mondom nálatok van? Van. Oké, szombaton megyek. Kicsiben szegény csaj először csak nézett rám bambán, utána mutatom neki, azt mondja, ma vagy holnap... Oké, köszi, viszontlátás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27053) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Debrecenben Tescon kívül kapni még valahol új Hellt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27054) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#27053) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hét elején próbált barátnőm 2 One€-ban meg GoodsMarketben, de nem talált.

Viszont Tesconál most nem sok olcsóbb alternatíva van, szóval ha teheted ott vedd egy másikkal és akkor csak 150 pénz.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27055) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#27054) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha lenne hűtött, akkor ott venném, de így várok még vele. Megnézem majd szerintem a buszvéggel szemben lévő kis Reálban, almás-körtés Wattot is ott találtam először.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27056) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#27055) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hatvan utcában van egy nonstop, ha érdekel... :) Sok minden van ott. Maoritól kezdve a cica farkáig minden. Ha beugrasz esetleg, hátul bal oldalon van a hűtő, lőj egy képet róla, hogy mi a kínálat :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27057) rbalint88 válasza Bjørgersson (#27055) üzenetére


rbalint88
addikt

"ha lenne hűtött"

várj vele kint egy 20 percet, lehűl az hamar.

(#27058) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#27056) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudom, tavaly nyaron vettem onnan Rockstarokat, de azota nem voltam arra. Jovoheten lehet benezek. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27059) Bjørgersson válasza rbalint88 (#27057) üzenetére


Bjørgersson
félisten

20 perc nagyon sok, annyit nem birnek ki. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27060) koshmar válasza rbalint88 (#27057) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem van egy tuti módszerem, fogyasztás előtt 4-5 percre be a fagyasztóba, jól lehűti, viszont nem ihatatlan hidegre.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#27061) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#27058) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most esik le, hogy azt lehet te ajánlottad itt.. Vagy már nem is tudok. lol, bocs. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27062) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#27055) üzenetére


rsanyi18
tag

Én télen kifejezetten utálom ha hűtött az ital, szobahômérsékleten nekem ilyenkor tökéletes:D Maximum ha olyan az ital hogy hűteni kell akkor kiteszem én is az udvarra 5percre de nem szeretem ha nagyon hideg:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#27063) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#27062) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudnék "melegen" meginni energiaitalt, sőt, mást sem. Hála Istennek van egy nem szigetelt, de zárható külső helységünk télen elég odarakni a piákat és onnan behozni, az energiaitalok így is a hűtőben pihennek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27064) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#27063) üzenetére


rsanyi18
tag

Tudom, sok ismerôsöm is így van vele, de én eltudom viselni:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#27065) ToBeY válasza koshmar (#27060) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem tudom milyen hűtőtök van,de a mi fagyasztónkba kell vagy 15 perc mire normálisan lehűl az ital.
5 perc alatt max az alu doboz fagy át,Amitől úgy gondolja az ember,hogy na igen,de nem :N

(#27066) koshmar válasza ToBeY (#27065) üzenetére


koshmar
őstag

Passz, valamilyen Zanussi. :D
Nem viccelek, 5 perc alatt rentegetet hűt rajta. 10 percen belül már bőven ideális, de ha csak 5 percre rakom be, akkor is jó lesz.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#27067) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#27061) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehetséges, én sem emlékszem már. :D

(#27062) rsanyi18: Én az energiaitalt meg a sört télen is csak hidegen tudom meginni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27068) #90933760


#90933760
törölt tag

Persze, van akinél a fagyasztó -18 fokon megy valakinél meg -35-ön.

(#27069) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#27067) üzenetére


rsanyi18
tag

A sör az más tészta :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#27070) izzsi


izzsi
csendes tag

Ma 9 körül voltam itt Tatán a tescoban, de multis nem volt persze

Értem én hogy benzin, de mi hajtsa?

(#27071) tipuka


tipuka
addikt

Tuskóban jártam! :D

(#27072) ECHO2235


ECHO2235
aktív tag

Sőt.
elv clubcard-dal még olcsóbb a Hell, legalábbis tegnap amikor a Pólusba vettem 2 Multisat és lehúztam a clubkártyám, 250ft-ot kért a gép.

(#27073) Bjørgersson válasza tipuka (#27071) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha gonosz lennék, most azt írnám, sírva hányd ki az összes multivitaminos Hellt. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27074) DJ. Ru$y válasza ECHO2235 (#27072) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az komoly. :Y Önkiszolgáló kasszánál? Megtudod ezt próbálni egy másik Tecsóban rendes kasszánál? Nagy tételben készülök most venni megint, és nem mindegy mennyit tudok elhozni adott összegért :D :R Esetleg más is próbáljon rá, ha tud. Köszi

kovy29
Majd visszamekegi. ;]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27075) tipuka válasza Bjørgersson (#27073) üzenetére


tipuka
addikt

De nem vagy az, én tudom. :P

DJ. Ru$y:

[ Szerkesztve ]

(#27076) ECHO2235 válasza DJ. Ru$y (#27074) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

Így van, önkiszolgálónál :) viszont csak vasárnap megyek újra tacskóba, akkor meglesem ;)

(#27077) DJ. Ru$y válasza tipuka (#27075) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kajak megijedtem, hogy .... :D

ECHO2235
Én holnap délelőtt megyek, szóval, ha addig nem megy senki, akkor 2-vel kipróbálom először aztán veszem meg külön a nagyobb tételt. Csak, ahova megyek ott nincs önkiszolgáló, ezért kérdés, hogy simánál is így van-e, de remélem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27078) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#27077) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ma délután mennek édesanyámék, mondtam neki, hogy ha látnak új Hellt, hozzanak kettőt, aztán majd írok mi lett a vége. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27079) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#27078) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszi! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27080) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Probléma megugorva, gyorsan jött így mentünk ma bevásárolni, 2 kártyával is vettünk Hellt, mind a kettőnél 300Ft / 2db volt az ár, ha másnak is érdekes. Ja igen, nem önkiszolgáló. És ragasztott a Multis Hellen a vonalkód. :Y

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27081) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#27080) üzenetére


Laraxior
titán

Amit én vettem azokon is ragasztott volt :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#27082) Fr0z3n válasza DJ. Ru$y (#27080) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Mit én vettem, azon nem. 4 Hellért fizettem 500 ft-ot. :D

Bocs, hogy belevaú. Csak gondoltam megosztom. Olcsóbb a saját kódjával :DDD

(#27083) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#27080) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A debreceni nagy Tescoban viszont sajnos nem volt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27084) DJ. Ru$y válasza Fr0z3n (#27082) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor azért lett átragasztva... Baszki. Én nem csak multist vettem, és azokat is 150-ért húzta le szóval akkor valószínűleg csak a Multis működik levett matricával. :Y

Köszi!

Kovy neked is! Sajnálom. Az enyém is kalandos volt, bementem kerestem nem találtam, kivitettem kettőt a teszt miatt visszamentünk és az akciós soron volt 20-30 tálca között egy FÉL Multis... El is hoztam az egészet.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27085) Laraxior válasza DJ. Ru$y (#27084) üzenetére


Laraxior
titán

En 199-ert vettem, nem hiszem h ehhez kapcsolodik a matrica.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#27086) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#27084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jól tetted, egyet küldhetnél fénypostával. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27087) DJ. Ru$y válasza Laraxior (#27085) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem meg igen, ahogy a fenti példa is mutatja, más a vonalkód, más ár tartozik hozzá a rendszerben.

Kovy
Nyisd, baszki betört az ablak, idáig hallom. Barátnőm megy holnap a városba szerintem átnéz pár boltot, ha talál közlöm, hogy hol sikerült szereznie. Közben kaptam az infót kora délután még volt a Tescoban multis. Lehet rossz helyen keresték. Ahol az energiaitalok vannak ott nincs, hanem elöl a bejáratnál az akciós soron kell lennie, ha maradt.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27088) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#27080) üzenetére


rsanyi18
tag

Nálunk is 300 a 2 multis Hell de nem matricás a vonalkód. Érdekes.

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#27089) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#27087) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aha, akkor ezért nem találtak. :D Köszönöm az infót, jövőhéten benézek, remélem lesz még pár dobozzal.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27090) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#27088) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hát ez ismét megkeveri a lapokat :D Clubcardot használtál? Ez csak kártyával produkálható elvileg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27091) rsanyi18 válasza DJ. Ru$y (#27090) üzenetére


rsanyi18
tag

Igen, használtam, mindig szoktam használni.:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#27092) Bulitt


Bulitt
őstag

Ha a matricán lévő vonalkód sávjai pontosan megegyeznek a dobozon lévővel (már ha van rajta, és nem maradt le), akkor előfordulhat, hogy a bolt rendszere valamiért nem volt képes olvasni az eredetit. Ez nem lehetséges? :)

(#27093) DJ. Ru$y válasza Bulitt (#27092) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itt nem ezen van a kérdés, hanem, hogy miért van az, hogy van aki CC-dal 125-öt fizet egy darabért és van aki 150-et. Beperelem a Tescot nem egyenlő bánásmód miatt :DDD :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27094) rbalint88 válasza DJ. Ru$y (#27093) üzenetére


rbalint88
addikt

szerintem egyszeri hiba volt, hogy a kolléga 125-ért tudta megvenni, nekünk is 150 volt/db a 4 multis és 4 strong almás.

[ Szerkesztve ]

(#27095) Fr0z3n válasza rbalint88 (#27094) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Szimplán csak mázlim volt. :)
Ja, CC-t nem használtam fizetésnél.

[ Szerkesztve ]

(#27096) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A na jó híre,hogy kedvenc energiaitalt árusító helyemen már volt multis hell 150/db áron :C

(#27097) ToBeY válasza ToBeY (#27096) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem bejött ez az új hell,Mondjuk én inkább trópusi mix-nek nevezetném mert arra hasonlít inkább.
Amúgy annak ellenére,hogy nem tuttis valahogy utóízben érződik picit.

(#27098) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#27097) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vegyes gyümölcs, kis Fantás beütéssel így jellemezném :D A tuttis utóíz nekem megvolt, nagyon enyhén, de szerintem azt már csak odaképzeljük, mert amúgy pár korty után elmúlt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27099) #90933760


#90933760
törölt tag

Ehh, vettem ebből a Coop-os multivitamin dobozos gyümölcsléből, de baszod ennek tök olyan az íze mint a kölyök Centrum multivitamin tablettának. Melyik gyümölcs ez? Vagy a vitaminpor amit beleszórnak lehet ilyen ízű? Rettenet. Nem volt se almás se barackos, azért vettem ezt. Mert azok amúgy egész jók a Coop-os gyümölcslevekből.
Meg a Coop bodzás és málnás ásványvízből vettem az is egész jó.

(#27100) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

DEBRECEN:

Hatvan utcai Nonstop:
Hell Multi: 190 Ft

Tesco Express (főtér):
Vegyesen van, keresni kell, de van új Zero: 300 Ft / 2 db ugye
(Multis nincs, egy dolgozó azt mondta, hogy csak kiemelt Tesco-k [nagyobbak] és ők is keveset kaptak. (Y))

CBA (Kossuth utca):
2 féle új Rise: 135 Ft / db

Remélem tudtam segíteni valakinek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.