Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) ToBeY válasza birno (#1600) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az üveges bombába 15mg/100ml koffein van így annak jobb az íze viszont nem annyir hatásos. A dobozosba pedig "rendes adag" van 32mg/100ml

[ Szerkesztve ]

(#1602) birno válasza ToBeY (#1601) üzenetére


birno
addikt

Szerintem az Adrenalin ízével sincs semmi gond, egyáltalán nem rosszabb mint a Bomba, de ha az ízre mennék, akkor már a Tantra, az tényleg nagyon finom.

(#1603) ToBeY válasza birno (#1602) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem ízre HELL jön be talán az édeskésebb fajta,de Tantrát még nem ittam.

(#1604) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kobra a legjobb...180ft /1,5liter:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1605) petcsi válasza Sirandrish (#1604) üzenetére


petcsi
csendes tag

Akkor ezt siman veri az auchanos Big energy a 79 ft/ 1,5 literevel. Bar lehet hogy mar dragabb.

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#1606) petcsi válasza birno (#1600) üzenetére


petcsi
csendes tag

En arra ertettem hogy meg egyiktol sem igazan tapasztaltam azt a huuuuuuuu de topon lennek erzest. Viszont lattam hogy valakit mar egy Reb bull utan is ugy kellett felmosni mert megporgette a vernyomasat.

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#1607) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Nem olvastam vegig a topicot, de mintha a Monster energiaitalokrol nem esett volna szo. Itthon horror arban van es alig beszerezheto, pedig nagyon jo es hatasa is erezheto.

(#1608) Mawyx


Mawyx
senior tag

Planet a pennyben 79 ft, remélem vasárnap még lesz, akkor érek rá vsárolni, sztem veszek 10kartonnal, olcsóbb a Hellnél jelentősen és finom :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1609) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Na ma vettem egy karton pit bull energy drink-et. Meg NRG bang out cmű energiaitalból 2db-ot kóstolónak.

(#1610) petcsi válasza ToBeY (#1609) üzenetére


petcsi
csendes tag

Szinten...
Akar meg talizhattunk is volna!

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#1611) ToBeY válasza petcsi (#1610) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ismét szüleim mentek csak,mivel korán mentek így én nem mentem.
Ja ez NRG bang out nem nagy szám se az íze se hatása .... :U

(#1612) petcsi válasza ToBeY (#1611) üzenetére


petcsi
csendes tag

Ja! Hat aki megteheti hogy kenyelmes es lusta...
Mar be is nyomtad?

Csered nincs valamibol?

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#1613) ToBeY válasza petcsi (#1612) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen egy NRG benyomatam,ebből 2db vetettem van még 1db belőle.

Szerk:nincs másom régebben gyűjtöttem volt sok fajta de kidobtam a dobozokat mert zavart kellet a hely.Így más nincs.Van még 1db magyar NRG:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1614) petcsi válasza ToBeY (#1613) üzenetére


petcsi
csendes tag

Masmilyenbol uresen telin egyarant.

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#1615) ToBeY válasza petcsi (#1614) üzenetére


ToBeY
nagyúr

NRG-ből vettél csak mert még olyat nem láttam a gyűjteményedbe?
Illetve a Dark Dog energiaital honnan van?

[ Szerkesztve ]

(#1616) petcsi válasza ToBeY (#1615) üzenetére


petcsi
csendes tag

Vettem ilyen bang outot csak meg nem raktam fel. Dark dogot regen lehetett kapni itthon gondolom kintrol hoztak be. Elvileg nyaron lesz magyar valtozat.

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#1617) birno válasza petcsi (#1606) üzenetére


birno
addikt

Én squash előtt szoktam inni, ha nem iszok egyet akkor kb. 40 perc után totál kész vagyok, így meg simán bírom több mint egy órát is, ráadásul nem is érzem, hogy fáradt lennék, csak néhány óra múlva.

(#1618) birno válasza ToBeY (#1603) üzenetére


birno
addikt

A drágább fajtából való, de egyszer mindenféleképp érdemes kipróbálni, egy idézet innen:
"Íze pedig kimondottan finom, a tutti-fruttinak egy semmi máshoz nem hasonlító változatáról van ugyanis szó, melyet a Tantra dobozán nemes egyszerűséggel erotic aromának neveznek." :)

(#1619) Sirandrish válasza petcsi (#1605) üzenetére


Sirandrish
legenda

Istenem...hogy mik vannak..abba vajon mennyi energia lehet?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1620) petcsi válasza Sirandrish (#1619) üzenetére


petcsi
csendes tag

Elvileg 200 mg taurin es 100 mg koffein /liter. De emellett mennyi szutyok ha ilyen olcso...

birno: Hat ahogy erzed! Bar azert a placebo hatast is vedd szamitasba szerintem!

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#1621) birno válasza petcsi (#1620) üzenetére


birno
addikt

Szerintem nincs benne placebo hatás, direkt többször is kipróbáltam és mindig totál kidöglöttem energiaital nélkül.

(#1622) dragonfx


dragonfx
veterán

v-power rulezz 99 ft a tescoba és ha sokat iszol hat.

a redbull mostanság irtó drága lett pedig az az ász.
bomba még befér.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1623) Mawyx


Mawyx
senior tag

Vettem 5karton Planetet, többet nem adtak, a szokásos szöveg, csak az van, ami ki van rakva. És persze a 79helyett 99ért volt kitéve, mondtam ez így nem lesz okés :N

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1624) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Dark dog energydrink-ből van 5literes kiszerelés:DDD Kár hogy nálunk egyáltalán nem lehet kapni még 250ml kiszerelésben sem.

(#1625) petcsi válasza ToBeY (#1624) üzenetére


petcsi
csendes tag

Az a party hordo tenyleg odab@sz!
Regen lehetett kapni nalunk is amikor meg nem volt ennyire telitett az itthoni energiaital piac es megerte kintrol behozni.
Meg elvileg nyartol lesz magyar valtozat is.

Keptar: http://picasaweb.google.hu/petcsi

(#1626) máyköl


máyköl
veterán

Múltkor ittam egy NRG-t, de nagyon gyenge volt számomra... :((

(#1627) ToBeY válasza máyköl (#1626) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Magyar NRG?Nekem hatásra talán elmegy,de az íze pocsék+fáj tőle a hasam néha

(#1628) máyköl válasza ToBeY (#1627) üzenetére


máyköl
veterán

Én hatást sem éreztem. Te hol vetted? :)

(#1629) ToBeY válasza máyköl (#1628) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Most melyik NRG-ről beszélgetünk?Magyart cora,bang out NRG-t egy piacon itt nálunk de egyik se jött be (ízre)

[ Szerkesztve ]

(#1630) bajuszati


bajuszati
tag

A cobrát is felvitték 195 re.... :B

(#1631) máyköl válasza ToBeY (#1629) üzenetére


máyköl
veterán

Magyarról...

(#1632) pnagy7


pnagy7
aktív tag

Kóstolta már valaki a "planet" energiaitalt?
szten szar mertnagyon kevés a szénsav benne és az íze sem tart sokáig... :K

Mr. Hóember

(#1633) Mawyx válasza pnagy7 (#1632) üzenetére


Mawyx
senior tag

Imádom, a Hell után a Planet következik, megelőzi a BlueBeart :K Most volt akciós, hoztam pár kartonnal .Többet akartam, de nem adtak :((( Szénsav van benne elég, nem vettem észre különbséget, ízre hasonló, mint a többi, tutti frutti és nem olyan savanyú, mint a bluebear. Nekem bejött nagyon.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1634) pnagy7 válasza Mawyx (#1633) üzenetére


pnagy7
aktív tag

lehet, nekem inkább az XL jön be me nagyonfinom... :K
igaz hogy az XL-benis kevesebb a szénsav.
Ill. nekem még az NRG jött be.
az mindenben megfelet.

Mr. Hóember

(#1635) Mawyx válasza pnagy7 (#1634) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hopp, xl kimaradt, de olyan régen ittam, hogy már nem tudom mi a sorrend akkor. xl is bejön :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1636) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ivott már valaki Nesta új termékéből? Enviga a neve 2 féle ízbe kapható 0,33 kiszerelésű és 100mg koffein van benne. :DDD. Én a citrusos-t ittam tegnap de elég édes volt

[ Szerkesztve ]

(#1637) joe69


joe69
senior tag

a hetvegen 800 a 4es pakk redbull tecsoban

(#1638) dragonfx válasza joe69 (#1637) üzenetére


dragonfx
veterán

be is figyelt 2 4es igaz már csak 6 van belőle mert ma hazsnálóm el őket., :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1639) frenkiee


frenkiee
csendes tag

A bátyám kiskeréböl megmaradt 10 fajta energiaital nem érdekel benneteket?

(#1640) Mawyx válasza frenkiee (#1639) üzenetére


Mawyx
senior tag

Told fel ide a készletet, fajták, db, ár? Biztos elmegy :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1641) frenkiee


frenkiee
csendes tag

Ezek lennének
watt 4 izben(piros,izotonias,cukormentes,zöld gyógynövényes)
xprite,mcm,up,adrenalin,kerozin,fitt,buldozer,fuel energy drink,tesco value
Árakat priviben elküdöm ha érdekel benneteket. :)) :)) :))

(#1642) máyköl válasza Mawyx (#1633) üzenetére


máyköl
veterán

Miért nem adtak többet?

Ja, és nem te voltál az a nagy Bombás? Mert azis kimaradt a sorrendből... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1643) dybu


dybu
tag

Energia ital. A jó öreg energia ital. Régen sokat játszottam este UT-val, gyakran reggelig. Voltam egy LAN Partyn ahol csak Bomba-t ittam. Abból ne igyatok kettőnél többet mert lefossátok az eget is. Ez volt a story vicces része. :)

Általában kettő RedBullal beértem, de volt hogy hármat - négyet is megittam mire reggel 7 óra lett. Egy nagyon szörnyű élményem mikor betoppant muter és így szólt : " Na Te már ébren is vagy? Akkor lemehetsz boltba! " Lementem... Életemben nem éreztem magam olyan szarul. Teltek múltak az évek, és én folyamatosan zabáltam az enegriaitalt, nem is volt semmi gond elég sokáig, amikor egy napon szédüléssel ébredtem. Elkisért a napomon. Aztán az egész héten át. Hónapokon keresztül szenvedtem vele, mire szülők seggberúgtak és elküldtek dokihoz. Ülő helyzetben 120as pulzus és 170/90 es vérnyomást mért a háziorvosom. Utána szív UH és társai. Belgyógyász szerint: : " Ezt kezelni kell ". Kell. Bár jobban örültem volna ha megtudnak gyógyítani de a kezelésnek is örültem. Azóta is folyamatosan minden reggel Concor 5 -ből felet szedek hogy normális értéken legyen a vérnyomásom. Az alvászavarról nem is beszélve. Bár az tetszett hogy soha nem vagyok álmos :) Egyesek szerint nem tett jót mert sokat öregedtem 4 év alatt :)

Ahogy kinézek az ablakon pont rálátok a játszótérre. Itt hétvégente sok - sok gyerek játszik, foci, kosár stb... Ha jobbra nézek itt egy italbolt is, melynek tulaját közelről ismerem, mondhatni barátom. Sokszor vagyok lent nála dumálni, és 12 - 15 éves gyerekek akik az elöbb említett játszótéren játszanak, egyszer megszomjaznak. És mivel szinte a legolcsóbb pia a MAX Energiaital , ezt viszik. Csodálkoztam multkor, egy egész zsugorral bevágott egy 4 fős banda, egy délután alatt. Szomorú a dologban mégis az hogy a szülők is megveszik a gyerekeknek ( mert olcsó /100HUF/ és állítólag finom is ) és pár év mulva szivbeteg, hikomat - zombi emberek fognak mászkálni az utcán. Komolyan mondom jobban örülnék ha füves cigit szívnának. :U

20 GOTO 10

(#1644) töki19 válasza frenkiee (#1639) üzenetére


töki19
újonc

Ez lenne az a 10 fajta energiaital, mert ezek ugy tudom 49Ft-osak.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1645) Lauda válasza dybu (#1643) üzenetére


Lauda
félisten

Azért ha hétvégente megiszik valaki 4-5 energiaitalt, az nem hasonlítható ahhoz, hogy valaki naponta 3-4 energit lenyom, hogy fent lehessen. Előző eset lazán belefér, második már tudatos öngyilkolás. A szervezetnek szüksége van pihenésre, ezt semmivel nem lehet pótolni, persze ideig óráig hihetjük, hogy nem így van, de aztán kapunk a pofánkba rendesen. :)

(#1646) frenkiee válasza töki19 (#1644) üzenetére


frenkiee
csendes tag

Valamit félrenéztél mert én az 1641 hozzászólásban felsoroltam milyenek vannak .
Azt amit linkeltél semmi közöm.

(#1647) ToBeY válasza dybu (#1643) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valóban káros lehet a sok energiaital,én magam és voltam rosszúl tőle.
De sok ember megiszik 1 nap 1-2-3 césze kv-t és még sincs vérnyomás gondja.Szóval szerintem ez nagyban függ az egyéntől is.

(#1648) dybu válasza Lauda (#1645) üzenetére


dybu
tag

Mint ahogy azt a mellékelt ábra mutatja :) / itt az orvosi zárojelentésemre gondoltam :D /

20 GOTO 10

(#1649) dybu válasza ToBeY (#1647) üzenetére


dybu
tag

Fura mert a kv-tól a mai napig olyan jót alszom hogy el nem tudom mondani :)
Munkában nem is merek inni mert punnyadt leszek, egyfolytában ásítozom.

20 GOTO 10

(#1650) ToBeY válasza dybu (#1649) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Egyik haverom este 8kor megivott egy energiaitalt fél 10kor már aludt.Ő napi 4 is letol úgy hogy semmi baja sincs.Nekem néha a napi 1-2 is "megárt" pörgök tőle 1000L:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.