Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10032) T-unit válasza CoDWaW07 (#10030) üzenetére


T-unit
őstag

Ezaz, magyarán ha szar lenne ízre Monster/Rockstar/Crunk/NOS venné a halál őket, eddig ugye én csak egy fix amcsi ihatatlan cuccal találkoztam, és azt kb mindenkinek illik itt tudnia hogy az az alkoholos crunk, 1-2ember rajtam kívül ugye itt is tapasztalhatta, amilyen gyönyörű a doboz, olyan cefre ami benne van. :D
De lényeg a lényeg Monster/R* ízre is legfinomabbak + dobozaik is gyönyörűek, itthoniak 95% meg egy fos mellettük ízre, durva itthon a 3monster számít "prémium" minőségnek... sajnos ez az igazság. :/ Én meg pont az a típus vagyok, aki inkább csak heti 1x venne R* Xdurance szintet 600-700Ft-ért, de inkább azt ritkábban, mint az ilyen gagyi 100Ft-os Wattok, vicc az sztem sok itthoni 15-25év közötti fiatal azt se tudja mi a jó, azt veszik naponta az ilyen gagyikat, én pedig mára megundorodtam a szar minőségtől. :U

Eflek: 19db magyarért adott neki egy pár éves MW2-t? lol :D azért a tagnak is van üzleti érzéke, nem most jött le a falvédőről és tudja milyen szutykok ezek értékben is. :C
És üres MW2 doboz azért szokott akadni néha ebayen gyűjtőktől, mondanom se kell egy olyan üres doboz mire ideér amcsiból ugy 7-8000Ft-ra is rúghat simán a k drága posta miatt. :U

[ Szerkesztve ]

üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.