Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) BÁ Nutrition válasza FuRiONight (#31) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor lehet azert latom igy mert ez regebbrol fakad nalam, mar 2003-2004 kornyeken abbahagytam a pc fejlesztgetest, akkor biztos h igy volt. megoldottam h egy ideig jatszottam a korabbi jatekokkal amiket szerettem, pl gta 3 normalisan ment rajta, battlefield 1-2, star wars battlefront, far cry 1.
2010-11ben vettem egy xbox 360at parszor jatszottam vele de nem igazan jott be. anno is volt ilyen atalakito csak lefagyott a gep tole.. igy inkabb elajandekoztam..
lenyeg h nem mas jatekat tettem volna vele tonkre hanem a sajat idomet szerettem volna elvezetesen eltolteni, mivel az online jatek annyira nem foglalkoztat, nekem pont jo ha a gep general ellenfeleket en meg lelovoldozom oket mint mondjuk a fent emlitett jatekokban tettem pc-n. az nem kikapcsolodas ha csak felidegesitem magam szerencsetlenkedessel

egy jatek volt ami kifejezetten tetszett az avatar 3d-ben.

most megint aktualis lehet h vegyek vmit jatszani, meg egy tv-t, csak nem tudom eldonteni mi lenne a jo.
pl ha 4k-s tv-t veszek akkor azt nem tudom mennyire tudom kihasznalni pc-n, xbox valszeg idotalobb lenne ha lehetne vele jatszani normalisan. de mivel erre akar egymilliot is siman el lehet kolteni igy elvarasok is vannak...

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.