Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) bullboy válasza Tandi13 (#29) üzenetére


bullboy
tag

Szia. Diginél meg bridge módot kell kérni. Érkezik SMS amikor lezárják a "hiba"jegyet, magyarán átraktak bridge módba.
Szomszédomtól ilyen routert kértem kölcsön 1 napra. Kellemes csalódás a digis Huawei után. Ami pengén műxik ezzel a gyári firmware-el: port forward. A canyouseeme.org kapcsiból írta port forward átirányítás után, hogy nyitva. Most reggel 650/325 volt a tempóm (digi).
Egy Strong AC1200 stock firmware-essel küzdök, s ezért kértem ezt kölcsön hogy, kiderítsem, a bridge mód miatt tényleg csak ennyi jön át, vagy a router lehet a ludas? Mit mondjak, lehet, hogy ez az AC2350 csak egy 1043ND V4.X butítás, de a Strongon lefelé is csak 250-320Mbit van meg (up: 250), ezen meg ítam fentebb, mennyi. Tisztességes a tempó. Strongon viszont van USB 3.0, meg egy micro sd foglalat, és open-wrt-t lehet bele flesselni. Ehhez fűzök némi reményt, s csak ezért nem viszem vissza a boltba. Ha nem válik be, akkor USB-s AX3600 jövőre jön helyette, én nem küzdök sokáig vele... :DDD
Ami furcsa (inkább érdekes), digin mértem átállítás előtt -- csak a saját Huawei eszközén! -- 700/900-at is! (de jellemzően a 890/325 megvolt. Na ennek most pápá egy ideje...) Bridge mód saját router óta ilyen huncutság sehol... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.