Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro (téma lezárva)

Hozzászólások

(#403) NFLfan


NFLfan
kezdő

Valahogy át lehet vinni a Chrome könyvjelzőket a xiaomi bongeszojebe? Azt vettem észre, hogy a Chrome nem túl jó a Mi 9t pro n.

(#404) Rixilend


Rixilend
tag

Üdv. Kb két hete van nálam egy 9T pro. Vagy 2 napja elkezdett akadozni a telefonbeszélgetés de csak akivel beszélek annak akadozik és néha megszakad. Nálam nincs semmi ilyesmi, tökéletesen hallom a hívott felet. Mi lehet a gond szerintetek? Küldjem vissza, mert nagyon idegesítő. A mobil jellel nincs gond mert más telefonokkal nem jelentkezik a probléma.

(#405) DroiDMester válasza Rixilend (#404) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Pedig ez igen erősen térerő probléma! Nem biztos hogy nálad van a gond, az is lehet az illetőnél nincs normális lefedettség!

(#406) NFLfan válasza DroiDMester (#405) üzenetére


NFLfan
kezdő

Írtam PÜ-t

(#407) Rixilend válasza DroiDMester (#405) üzenetére


Rixilend
tag

Megnéztem a jelerösseget es majdnem mindig -100 dBm folott van. Az nagyon rossz jelerossegnek szamit ugye?
Ha kikapcsolom a VoLTE-t segitene vagy nincs ertelme?

(#408) rigoberto válasza Rixilend (#407) üzenetére


rigoberto
őstag

Kapcsold ki a volte-t..egyáltalán minek az?
Meg mindent ami bezavarhat, lőd ki.

[ Szerkesztve ]

(#409) DroiDMester válasza NFLfan (#406) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem hiszem hogy ilyet lehet csinálni!

Amúgy mi a gond a chrome böngészővel, nálam semmi gond nincs vele, a leg stabilabb és leg gyorsabb az összes közül!

(#410) DroiDMester válasza Rixilend (#407) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nalátod akkor mégsem olyan jó a térerőd, ahogy azt említetted!

-90 dBm is már csak közepesnek mondható! -80 dBm körül az optimális!

Próbáld meg csak 3G hálózatra kapcsolódni, LTE hálózat elég sok helyen nem elég erős!

a VoLTE meg teljesen mindegy hogy ki vagy be van kapcsolva attól nem lesz jobb a térerőd, és amúgy is csak 4G/LTE kapcsolat esetén elérhető!

De mint mondtam az sem biztos hogy nálad van gond a térerővel, lehet akit hívsz nála még rosszabb a helyzet és ezért akadozik a hang.

(#411) NFLfan válasza DroiDMester (#409) üzenetére


NFLfan
kezdő

Nálam van, hogy beszaggat görgetés közben, illetve ha ki és visszalépek, elmosott lesz az egész, főleg a szöveg. Nem tudom leírni pontosan, de egyfajta pixelhalmaz. Egy kis idő után eltűnik. Mintha újratöltene kisebb felbontáson :F

(#412) DroiDMester válasza NFLfan (#411) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Valószínűleg be van kapcsolva nálad a DC dimming,

a chrome azt nagyon nem szereti, de amúgy is az egész rendszerre negatív hatással van, szóval nincs értelme bekapcsolni!(de írja is alul, hogy hatással van a képminőségre és nem pozitívan értendő)

[ Szerkesztve ]

(#413) NFLfan válasza DroiDMester (#412) üzenetére


NFLfan
kezdő

Nincs bekapcsolva

(#414) DroiDMester válasza NFLfan (#413) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Akkor valami más nem okés nálad, de eddig nem hallottam még senkitől hogy a Chrome ilyet csinált volna, és nálam se volt ilyen még soha!

(#415) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Egyik napról a másikra eltűnt a hívószámkijelzésem. A hívott fél nem látja a számom.
Tudtok segíteni?

(#416) Viszkó


Viszkó
friss újonc

Sziasztok, a telefonomon jelenleg 11.0.4 stabil van. A gondom az lenne, hogy a rejtett fileokat simán mutatja a viber, whatsapp meg ilyenek, ha éppen nem mutatja, akkor a törölt vagy titkosított fileok helyén fekete kocka látszik. Vki találkozott ezzel? Mi lehet a megoldás? Frissítés mikorra várható? Köszi előre is a segítséget

(#417) radar


radar
tag

Sziasztok. 9T pro mobil digis kártyával nem müködik a vowifi.
Van erre megoldás?

(#418) radar válasza okoska74 (#19) üzenetére


radar
tag

Nektek müködik a vowifi?

(#419) Manka76 válasza radar (#418) üzenetére


Manka76
senior tag

A Redmi 7-n megy de ezen nem sikerült sehogy

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#420) Geby


Geby
tag

Múlt héten felraktam a Nillkin CP+MAX üveget a 9T-re. Frankón illeszkedik. Igaz vissza kellett szedjem vagy 10x, mert valamelyik oldalra mindig elcsúszott, de jó lett a vége.
Erre egy hét után lepucolom az ujjlenyomatokat és nézem, hogy 2db 2-3cm-es karc van az üvegen, körömmel simán érezhetőek. Nem az első üvegem, de ez volt a legdrágább. Eddig még egyikre sem sikerült karcot rakjak évek alatt, pedig azok ilyen 1-2$-os üvegek voltak. Maximum eltörtek ha leesett vagy ráfeküdtem. Na ez 10$-ért legalább karcolódik. :(((

[ Szerkesztve ]

(#421) rigoberto válasza multispeed17 (#217) üzenetére


rigoberto
őstag

Mi pontosan ez clear all data? :F

(#422) rigoberto válasza rigoberto (#421) üzenetére


rigoberto
őstag

Közben meglett.

(#423) andrys83


andrys83
aktív tag

Sziasztok!Valaki tudna segiteni miért van az hogy beállitottam az animáció megjelenitést.Ha értesités érkezik kikapcsolt képernyőnél nem kapcsol be az animáció!Sőt a kamera led sem jelez semmit csak töltésnél.ez valami bug?vagy vlaami mást is be kell állítani?

(#424) rigoberto válasza andrys83 (#423) üzenetére


rigoberto
őstag

Mást kell beállítani.

(#425) parzone válasza radar (#418) üzenetére


parzone
csendes tag

Sajnos nekem sem sikerül működésre bírni DIGI-nél a VoWifi-t
pedig bekapcsoltam a spec kóddal. Mókolás nélkül szerintem nem is aktíválható, pedig nagy szükségem lenne rá néha. Megköszönném ha valaki hozzáértő segítene hogy működésre bírjam.

(#426) parzone válasza radar (#417) üzenetére


parzone
csendes tag

Szia!
Van megoldás.
Találtam egy oldalt ahol Mi9 hez le van írva mit kell tenni. MI 9 T PRO-nál is működik,valószínűleg más xiaomi készüléken is. Annyi különbséggel hogy a végén nekem egy román modemprofilt kellett választanom a DIGI kártya miatt .
https://forum.xda-developers.com/Mi-9/how-to/100-guide-volte-vowifi-mi9-miui-11-root-t4071673

[ Szerkesztve ]

(#427) rigoberto


rigoberto
őstag

Jár ide még valaki? :F

(#428) Tidzsi1953 válasza rigoberto (#427) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Egy ideig én is érdeklődtem a telefon iránt, de elfogyott a lelkesedésem.
Vagy ennyire jó a telefon, vagy pont az ellenkezője!? :Y

(#429) rigoberto válasza Tidzsi1953 (#428) üzenetére


rigoberto
őstag

Ennyire jó!
2 hetente váltottam a csúcstelókat előtte, ez meg megvan fél éve már!
Nem is tudnám mire leváltani jelenleg..mert ár-érték arányban nincs jobb.
Főleg ha olyat keres valaki, ami full kijelzős.
Se notch, se lyuk. Ez is nagyon sokat ér benne.

[ Szerkesztve ]

(#430) DroiDMester válasza Tidzsi1953 (#428) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Igen ennyire jó, főleg ha felteszed rá a Xiaomi.EU ROM.ot.

Nekem már 1.éve van meg és még mindég imádom!.... és valóban nincs jobb jelenleg a piacon, talán 350-400.e nél kezdődnek azok amik jobbak tőle!

(#431) winbox


winbox
senior tag

Én az elején romolgattam, aztán beleuntam, visszament a gyári, megszoktam és beláttam, hogy így is minden igényemet kielégíti, tökéletes telefon. Pedig előtte végig Nexus szériám volt, ott 10 percig nem volt a gyári rendszer rajta:D Azért is volt furcsa az UI is, csomó gyári szemét app...Pixel Experience felüdülés volt, csak 3 build alatt 2x random bootloop lett a vége, csak tiszta telepítés oldotta meg, harmadszorra, mikor meg stabilan ment olyan akksimerülés volt, hogy örültem, ha haza érek melóból vele és ment is töltőre, 2,5 - 3 óra SOT volt. Most csak pár módosított appom van fent, root nem hiányzik, főleg, hogy nélküle is sikerült a pár darab gyári szemetet törölnöm/tiltanom :) Egyébként a másik, teszthez tartozó 9T Pro topik jobban pörög, itt nincsenek annyian.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#432) HoaryFox válasza rigoberto (#427) üzenetére


HoaryFox
őstag

Inkább a másik topik, ami viszonylag még él: [Re:] Xiaomi Mi 9T Pro - tizenegyes!

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#433) rigoberto válasza HoaryFox (#432) üzenetére


rigoberto
őstag

Igen köszi. Ott is vagyok.

(#434) Barnahalo


Barnahalo
tag

Sziasztok! A mai nap valami történt. Reggel mikor felkeltem a mobil 87%-on volt. Feltettem a lassú töltőmre, mikor levettem 91%-on állt. Ekkor áttettem gyorstöltőre, és ott pedig elkezdett lemenni a százalék, és megállt 90%-nál. Amikor lehúztam a töltőt, akkor pedig leugrott 84%-ra.

Valakinek bármi tipp? Miért lehetett ez? :F

Global 12.0.2

(#435) rigoberto válasza Barnahalo (#434) üzenetére


rigoberto
őstag

Másik topic.

(#436) rigoberto


rigoberto
őstag

Up

(#437) Nemo1


Nemo1
tag

Üdv!
A telefonon minden a legfrisseb, stabil verzió.
Bejövő hívásnál csörög, de a képernyő nem éled fel, nem jelzi a hívást.
Megérintve a képernyőt, vagy meg nyomva valamelyik hangerő gombot az "always on" órát látom, és a piktogramot, hogy hívásom van.
Az ujjlenyomat azonosításig nem tudom fel venni.
Nekem olyan mintha ezt csak a legutolsó frissítés óta csinálná.
Másnak is?
Vagy nálam valami beállítás hiba?
A névjegyzék is le van védve ujjlenyomattal, nyílik csak meg, nem lehet ez a hiba?
Hogy túl szigorúra vettem?

(#438) Nemo1 válasza Nemo1 (#437) üzenetére


Nemo1
tag

Megvan, nem a névjegyzék, hanem a "Telefon" rendszer alkalmazás.

(#439) rigoberto válasza multispeed17 (#217) üzenetére


rigoberto
őstag

DATE Error.

(#440) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A topikot zárom, folytatás a [Re:] Xiaomi Mi 9T Pro - tizenegyes! témában.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.