Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro (téma lezárva)

Hozzászólások

(#301) enzahobi válasza DroiDMester (#294) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Azok dsp pluginok, minőséghez lehet hozzáadnak de csak egyéni preferencia szerint, de egy viper-nek sztem nyomába sem érhetnek.
Tesztelgettem most a jetaudiót a poweramp-vel szemben (pluginok nélkül, eq és dsp hatások kikapcsolva mindenhol):

Sztem a jet alapból enyhe mélykiemeléssel dolgozik, ill a közép és magas tartományt kicsit visszaveszi. Kellemes meleg "körülölelő" hangzást ad, de nem annyira részletgazdag mint a poweramp, ill hasonlöt abban is el lehet érni az eq-val. A HRA-nak utánaolvasva az hasonló metódus kéne legyen mint a powerampnak a magasfelbintásu kimenet, csak annál 24bit 384khz a max minőség. Hogy a hra 32bites üzemmódban hajtja-e a dacot sose tudjuk meg, sztem nem. Ez van a telónkban elv. tudná: [link]
Sztem próbálgasd ki más lejátszóval is, poweramp, neutron talán az onky még, lehetséges hogy csak a jet app nem műxik úgy mint régebbi telóidon.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#302) DroiDMester válasza enzahobi (#301) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem! ha bekapcsolod az Hi-Fi Audió-t az az összes DSP-s cuccot letiltja akkor semilyen hangképbe nem tudsz bele nyúlni, de mint mondtam nem is kell mert ezek csak rontanak a helyzeten!

jetaudió pluginok nélkül lókaki!(EQ.t itt se szabad használni) szóval nem csoda hogy semmi érdemlegest nem találtál úgy benne!

viper.t ismerem az se jár a közelébe se a jetaudió+pluginoknak, poweramp és neutron-t is megvettem annó de ezek se hozzák a fent említett duó minőségét!

Szerencsére annyira nem izgat a dolog, mivel szökőévente 1X ha hallgatok zenét a telón, de mikor veszek egy új telót azért meg szoktam nézni hogy mit tud!

[ Szerkesztve ]

(#303) Bogo890103


Bogo890103
újonc

Üdv :) Nekem is volt mi9 T prom 6/128 kék szerintem ár érték arányban meg most is a legjobb vetel! Utána vettem egy iPhone xs 256 GB most meg one plus 7 prot használok 8/256 GB tegnap este vettem meg és a legjobb eddigi telefonom hihetetlenül szép ajánlom mindenkinek :R

“Az egyetlen dolog, amit nem lehet megvásárolni, az a tisztelet.”

(#304) Freddycom válasza DroiDMester (#302) üzenetére


Freddycom
őstag

Ezt a HIFI-AUDIÓT érdemes bekapcsolni ott, amiről te is raktál be képet?

Spotify-on streamelek zenét, nem flac-ozok meg ilyesmi.

(#305) enzahobi válasza DroiDMester (#302) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Melyik plugin kell neki? csak ki akarom próbálni. Meg nem igazán értem hogy ha nem kell eq akkor a plugin mit csinál? Mert az elég gáz ha csak pluginnal van normális jelfeldogozás...
Ja mégvalami, a v3-as poweramp-t is próbáltad már? -csak az annoból ítélve nem :P
A hifi audio nálam semmi extrát nem csinál powerampvel, néha úgy hallom talán jobban szól vele, máskor meg nélküle. Placebo...,

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#306) Acélfarkas válasza siletto (#264) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

NoLed is van. [NoLed]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#307) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Feltettem egy Nillkin fóliát, hááát a szélessége éppen fedi a kijelzőt.
Amúgy okés, az ujjlenyomatolvasó is ugyanolyan pontos, csak a mérete zavar kicsit.

(#308) Simi37 válasza veressjanos (#307) üzenetére


Simi37
őstag

Én nemrég ilyet rendeltem, azért örülök, hogy nagyon nem fogtam mellé a választással :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#309) veressjanos válasza Simi37 (#308) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Pocokra jobb volt, ott fedte a teljes kijelzőt.

(#310) fidorr


fidorr
csendes tag

Sziasztok!
megszeretném magamat lepni karácsonyra MI9T proval. Sok tesztet el olvastam, megnéztem......
Ne kövezzetek meg nem volt még Xiaomi telefonom de azt hallottam, hogy a Xiaomi telók kijelzője valamiért könnyebben reped, mit általában a többi teló? Ez lehet igaz?

Illetve a MI9T pro szintjét hová lőnétek be más márkák telefonjaihoz? (p: one 7 plus, S9 stb...) :R

(#311) Manka76 válasza fidorr (#310) üzenetére


Manka76
senior tag

Mitől repedne könnyebben? Ha vigyázol rá akkor nem lesz semmi baja.
Nyugodtan sorolhatjuk az S10-hez vagy akár fölé is.
10 év után csináltam Antutu mérést 418459 pont lett.
Másképpen mondva nem fogsz olyat találni ami nem megy rajta.
És az akksi is bírni fogja.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#312) Roland861010


Roland861010
addikt

Hali,

Tényleg igaz, hogy a Xiaomi be aktiválta szoftveresen a 90hz-es módot a "kijelzőbe" ennél is meg a többi 9es szérián ?

(#313) HoaryFox válasza Roland861010 (#312) üzenetére


HoaryFox
őstag

Mókolatlan Mi 9T Pro-n nekem mindenhol 60 Hz-t ír.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#314) Roland861010 válasza HoaryFox (#313) üzenetére


Roland861010
addikt

Itt írják !
Eddig szinte minden telefon képernyője 60 Hz frissítést használt, amit idén megnöveltek 90 Hz-re és egy frissítéssel tettek a Xiaomi telefonokban elérhetővé. A Redmi kicsit tovább ment és ezt megnövelte 120 Hz-re, amivel látványosan simább lett a képernyőn látható gyors mozgás és a 120 FPS lassított felvételek

(#315) HoaryFox válasza Roland861010 (#314) üzenetére


HoaryFox
őstag

1 forrás nem forrás... Főleg, hogy pl. XDA-n (aminek inkább jobban hiszek) csak egy 75 Hz mod-ot találtam, amit csak saját felelősségre ajánlják, mert már OC-nak számít és ki tudja, meddig bírja. Itt a linkje: [link]

Valamint egy MI fórum topikot is találtam a témáról: [link]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#316) Roland861010 válasza HoaryFox (#315) üzenetére


Roland861010
addikt

Érdekes!
Van egy videó is amin igaz oxygent futtatnak rajta!

Ha nem megy gyárilag inkább várok a vásárlással mindenképpen olyan telefont akarok ami tudja a 90Hzet...

(#317) morna


morna
csendes tag

Sziasztok,
A hétvégén lettem egy Mi 9T Pro gazdája és kövezzetek meg, de fogalmam nincs, hol találom a hibát, hogy a telefon nem látja a bluetooth headsetemet (Plantronics Explorer 55) Egy őskövület Galaxy S5 volt előtte, azzal vidáman kapcsolódott. Végigolvastam a fórumot, de senki nem írt ilyen tapasztalatról így most valakinek van tippje, mit kellene csinálnom? Köszönöm :)

(#318) mgTerminator válasza morna (#317) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hali, talán próbáld meg úgy hogy bekapcsolod a párosítás funkciót a headseten. :D

(#319) morna válasza mgTerminator (#318) üzenetére


morna
csendes tag

ennyire nem vagyok béna :) a headset on és az alarm a fülembe mondja úgy, hogy a szemem előtt az asztalon van a tel bluetooth on azon is, hogy "no phone is connected"

(#320) HoaryFox válasza morna (#319) üzenetére


HoaryFox
őstag

Külön kell bekapcsolni a pairing mode-ot, hosszan kell nyomni a híváskezelő gombot, amíg azt nem mondja "Pairing" és kék-pirosan kell villognia a LED-nek rajta.

2. Platronics headsetemet nyúzom jelenleg :))

Szerk: És pont ilyenem van most :DD

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#321) NFLfan


NFLfan
kezdő

Sziasztok!
Itt a topikban olvastam h Mi9T Pro-ból érdemes inkább Eu verziót venni a Globallal szemben. Tudnátok mondani webhelyeket, ahol EU-sat kaphatnék? Köszi.

(#322) kurion


kurion
senior tag

Tegnap felraktam az EvoX 3.5 de nem igazán győzött meg, vissza szeretnék térni MIUI romra, főleg a "Masik" rom érdekel, elegendő itt is csak format data, fel a zip és install?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#323) EgySrac


EgySrac
tag

Melyik boltból érdemes most rendelni? Aqua van helyben is, de ott csak 1 év a gari... Edigital is, de ott 150 ezer, igaz itt 2 év gyártói garancia van.

(#324) veressjanos válasza EgySrac (#323) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Gearbest 😎

(#325) DroiDMester válasza veressjanos (#324) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sz.ted ha az 1.év hazai garanciát kevesli akkor majd a 0.napos kínait szeretni fogja?

[ Szerkesztve ]

(#326) EgySrac válasza veressjanos (#324) üzenetére


EgySrac
tag

Nem szeretnék külföldről venni egy ilyen értékű telefont, hazai bolt vagy webshop érdekel :R

DroidMester, volna tipped?

Valamint alapból van a Mi 9T Pro-n kijelzővédő fólia?

[ Szerkesztve ]

(#327) Acélfarkas válasza EgySrac (#326) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nincs rajta gyári fólia. Neked kell venni hozzá.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#328) DroiDMester válasza EgySrac (#326) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

itt a legjobb ár

itt se rossz

itt pedig elég megbízható a garancia

vagy jóval többért tudod gyártói garival hivatalos márkabolt de itt se elég korrekt a garancia intézése annak ellenére hogy hivatalos márkabolt!

(#329) EgySrac válasza DroiDMester (#328) üzenetére


EgySrac
tag

Köszi! Valóban nem sík a kijelző? Én úgy láttam élőben is, hogy maga a kijelző teljesen sík, tehát jó rá egy egyenes üvegfólia. Nem szeretnék több hajlított kijelzős mobilt.

[ Szerkesztve ]

(#330) Freddycom válasza EgySrac (#329) üzenetére


Freddycom
őstag

Nem sík, itt írtam egyről. Tökéletesen középre igazítottam az edzett üveget és látod, ahol más 'színű' a széle, ott nem fekszik fel rá.

(#331) EgySrac válasza Freddycom (#330) üzenetére


EgySrac
tag

Remélem, hogy lehet rá normális üvegfóliát rakni, mert a tököm tele van a hajlított kijelzőkkel...

(#332) DroiDMester válasza EgySrac (#329) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Pont annyira sík mint az összes többi hagyományos mobilnak!

Ne ilyen lekerekítésre gondolj mint pl az S10.nél

ha kezedbe veszed nem látod hogy le vanak picit kerekítve a kijelző szélei, de ez ma már az összes telefonnál így van!

A kolléga kifogott egy kacat TG üveget!

olyat kell venni ami fekete keretes és legalább 5D-s

ez meg sem látszódik ha fel van téve a telóra egész felületén tapad a széleknél nincs levegősödés

(#333) Freddycom válasza DroiDMester (#332) üzenetére


Freddycom
őstag

Igen, azt csak addig hagytam rajta, míg megjött Aliról a sok Dés üveg, tegnap óta az van rajta és príma.

[link]

(#334) veressjanos válasza DroiDMester (#325) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Azért ez nem igaz. Macerás, de nem 0 nap. 🙂

(#335) EgySrac válasza DroiDMester (#332) üzenetére


EgySrac
tag

Tudnál ajánlani hazánkból egy frankó üvegfóliát?

(#336) veressjanos válasza EgySrac (#326) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Persze, ezt Te tudod.
Nekem gearbest-ről 100k volt.

(#337) EgySrac válasza veressjanos (#336) üzenetére


EgySrac
tag

Mennyi garancia van rá, és mennyi idő alatt érkezik meg?

(#338) veressjanos válasza EgySrac (#337) üzenetére


veressjanos
aktív tag

1 év, 17 nap volt nekem.

(#339) mgTerminator válasza veressjanos (#338) üzenetére


mgTerminator
veterán

Kicsit sokat vártál rá :DD

(#340) veressjanos válasza mgTerminator (#339) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Tudtam, hogy valaki lecsapja 😁
...de ott egy vessző... 😎

(#341) l4c1p4p4


l4c1p4p4
csendes tag

Sziasztok.
Azt ki lehet kapcsolni hogy az ujjlenyomat olvasó folyamat világítson?
Pl lent van az ágyon egy kicsit megmozdulok és már világít hogy oldjam fel vagy kiteszem az asztalra a zsebemből...

(#342) Roland861010


Roland861010
addikt

Reggelt,
Hogy áll most a készülék frissítés kapcsán ?
Miui11 mikor várható rá ez a 90Hz-es frissítés még mindig nem elérhető ?

Üdv

(#343) Alemida válasza l4c1p4p4 (#341) üzenetére


Alemida
tag

Szia!

Igen ki lehet kapcsolni: beállítások - jelszavak és biztonság - feloldás ujjlenyomattal - ujjlenyomatolvasó ikon a lezárt képernyőn (legalsó bejegyzés).

(#344) DroiDMester válasza Roland861010 (#342) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

90Hz SOHA NEM LESZ! Honnét a bánatból vetted ezt az oltári baromságot?

Gondolod csak ennyiből áll a 90Hz hogy beteszünk egy opciót a beállításokba?

Az telefonban lévő AMOLED panel 60Hz.et tud! Az nem fog menni 90.en(persze vannak nem hivatalos hókusz-pókusz hekkelt kernel és dtbo fájlok amivel NÉMELYIK mI9xxx megy 90Hz.et, de ez kb 100.ból 1-2.példányt érint) jó eséllyel talán a 72Hz amit tud OC.val stabilan ez az AMOLED panel, de volt akinél már 67Hz-en is voltak megjelenítési hibák!

Szóval fogalmam sincs hogy ki volt az az idi*ta aki ilyet írt, hogy egy frissítéssel majd lesz 90Hz.

Majd a most megjelenő Mi10. szériában lesznek 90Hz es panelek, ha 90Hz et akarsz akkor olyan telót kell venned, de meg kell barátkoznod a kilyukasztott kijelzővel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#345) l4c1p4p4 válasza Alemida (#343) üzenetére


l4c1p4p4
csendes tag

Köszi, 1 napja keresgéltem de nem találtam! :R

(#346) Roland861010 válasza DroiDMester (#344) üzenetére


Roland861010
addikt

Te Droid linkeltem a cikket... ma beszéltem a cikk írójával és közölte el írta :D Mondom oké!
Szóval onnan vettem ..

(#347) DroiDMester válasza Roland861010 (#346) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Felületesen vagy pedig nem értelmezve olvastad a cikket!

miről is szól a cikk? REDMI K30-ról nemde? Ez fogja tudni a 90.Hz.et és majd valamikor erre jön egy frissítés ami 120.ra fogja kitolni!

Arról szó nincs hogy a korábbi Xiaomi telók kapnak ilyen frissítést!

Szóval te valamit nagyon félre értelmeztél!

De hát te is tehetsz egy próbát próbáld a 60Hz-es Monitorod vagy a laptopod kijelzőjét 60 ról 90.re állítani meglátod hogy kiakad tőle, és teljesen ki is kapcsol!

Pont ez történne a mostani telókkal is ha 60 ról 90 re állítod! mivel a bennük lévő panel 60.ra készült nem fog 90.et menni!

amúgy is a helloxiaomi oldal kb mindég kamu híreket és valótlan dolgokat ír, szóval amit itt olvasol azt soha nem szabad komolyan venni!

(#348) Roland861010 válasza DroiDMester (#347) üzenetére


Roland861010
addikt

Te is felületesen olvastad a cikket !

Eddig szinte minden telefon képernyője 60 Hz frissítést használt,amit idén megnöveltek 90 Hz-re és egy frissítéssel tettek a Xiaomi telefonokban elérhetővé. A Redmi kicsit tovább ment és ezt megnövelte 120 Hz-re, amivel látványosan simább lett a képernyőn látható gyors mozgás és a 120 FPS lassított felvételek.

(#349) DroiDMester válasza Roland861010 (#348) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Jólvan, látom nem érted!
És műszakilag se vagy a toppon.... akkor várd csak a 90.Hz es kapcsolódat, de ne állj 1.lábon addig! :)

(#350) laleeee


laleeee
őstag

Sziasztok, használ valaki Relive alkalmazást ezen a telefonon ?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Xiaomi Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.