Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 19:21:40

LOGOUT.hu

Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) pisti222 válasza Songoman (#3950) üzenetére


pisti222
csendes tag

https://prohardver.hu/tema/xiaomi_ax3600_wifi_6_aiot_router/hsz_2187-2187.html
Rick4 itt nagyon jól leírta, szerintem ez alapján könnyebb megcsinálni.

(#3952) Songoman válasza pisti222 (#3951) üzenetére


Songoman
aktív tag

Pont ezt is be akartam linkelni. De hat vannak meg olyanok, akiknek el kell magyarazni, hogy mielott kerdezek, elolvasom az osszefoglalot. Hamar a topicgazda vette a faradtsagot, hogy minden infot osszeszedjen benne.

(#3953) pisti222 válasza Songoman (#3952) üzenetére


pisti222
csendes tag

Igen igaz. Sajnos van olyan, mikor az ember szív valamivel, és már tele lesz a hócipő és kicsit megnől a frusztráció. Ilyenkor jól jön ha valaki segítségként belinkeli a megoldási opciót :)

(#3954) st6969


st6969
őstag

Sziasztok,
router vásárláson gondolkodom. Anyagi megfontolásból elsősorban a Xiaomi AX1800-as modellt nézegetem, de felmerült az AX3600-as is, viszont ez 2x annyiba kerül. Érdemes rászánnom?
A képen jelenleg csak a Vodafone Connect box ad wifit, és egész jól lefedi a házat, még erről a szerencsétlen sarki helyről is. Csak azért keresek routert, hogy a pirossal jelölt helyen lévő fali aljzatból 1 helyett 2 eszközt tudjak csatlakoztatni. Erre elég lenne egy switch is, de ha már új eszközt veszek, gondoltam legyen inkább router, és akkor a wifi is központi helyről mehetne, jutna még a teraszra is (és a most még nem létező wifi 6-os eszközeimnek is jó lenne :) )
Szerintetek érdemes az AX3600-at vennem az AX1800 helyett?
Nem vagyok hozzáértő :B Köszönöm :R

(#3955) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

AX3600-hoz milyen gyakran jön ofisöl kínai FW? AX6000-hez egyetlen egy jött eddig azon kívül, ami gyárilag rajta volt...

The Truth is out there...

(#3956) xabolcs válasza st6969 (#3954) üzenetére


xabolcs
őstag

Ha szereted az OpenWrt-t, akkor erdemes raszanni a penzt.
Egyuttal idotallobb is az AX3600, bar AP-nal epp mindegy.

Az AX1800-nal elegge megtepaztak a memoriat: 256 MB, csoda, hogy fut rajta az ath11k (az AX-es wifi driver). :U

Ha koveted az AX3600 fejlesztoi topikjat, akkor lathatod dchard hozzaszolasat, hogy az 512 MB-tal szerelt AX3600-nal se hagy sok szabad memoriat az ath11k.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#3957) trance89 válasza st6969 (#3954) üzenetére


trance89
Topikgazda

Nagyban függ attól hogy hány db wifis eszköz lógna rajta illetve másolgatsz e wifin keresztül fájlokat, pusztán net szolgáltatásra bőven megteszi az AX1800 is
A wifi jelerősség is kb ugyanaz mint AX3600 esetén, kínai fw-el sokkal erősebb (1000mW), global-al viszont csak 100mW. 2db AX1800-ast is használok, fehér klasszikus(redmi ax5) és fekete álló változat meshben

#3955 Lackooo84
A kínai fw tavaly nyáron kapta a 9. frissítést, ezenkívül van 2db szolgáltatói és 1db global verzió

#3956 xabolcs
"Az AX1800-nal elegge megtepaztak a memoriat: 256 MB, csoda, hogy fut rajta az ath11k (az AX-es wifi driver)."
A gyári fw QSDK alapú, az openwrt viszont nyílt ath11k drivereketet használ, előbbi simán megy 256MB RAM-al is míg az ath11k-s openwrt-nek az 512 is majdnem kevés

[ Szerkesztve ]

(#3958) dchard válasza xabolcs (#3956) üzenetére


dchard
veterán

Biztosan nem vennék semmit, amiben nincs legalább 512MB memória. És még ez is limitált (128 asszociáció max).

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#3959) st6969 válasza trance89 (#3957) üzenetére


st6969
őstag

3db mobil lógna rajta, amin leginkább böngésző, facebook, ritkán youtube megy. Szerintem a legdurvább felhasználás itthon a Netflix :D Na meg van 6db okoseszköz (dugaljak és relék). Vezetékkel pedig egy TV és egy Xbox.
Ami egyéb, az továbbra is a Connect box-ra fog kapcsolódni vezetékkel (1PC és 2 IP kamera).

Ez viszont érdekelne: "fekete álló változat" Tudsz egy linket küldeni? Álló változatot jobban el tudnék helyezni. Főleg ezért került képbe a 3600-as is amúgy.

(#3960) trance89 válasza st6969 (#3959) üzenetére


trance89
Topikgazda

Ez lenne a fekete: [link]
Tudtommal csak kínában árulják, global verzió nincs is belőle csak a fehér AX1800-ból
Szerintem a te felhasználási szokásaid mellett bőven elég lenne egy AX1800 is, viszont ha jó áron elcsípsz egy AX3600-ast mindenképpen azt vedd. Lesegesd az aprót, gyakran találni fent nagyon jó áron. Az első 3600-ast 70euróért vettem tavaly tavasszal, azóta még 2 darabot 50-50-ért, mindet kéz alól minimálisan használva.

(#3961) xabolcs válasza vottokar (#3920) üzenetére


xabolcs
őstag

Hazfelujitas vegen nincs lehetoseged vezetekes halozaton (minel tobb helyre vezetek + AP modban routerek) gondolkozni? A vastag vasbeton fodem a mesh halozatnak se hasznal. :U

Nalam csak egy vasfodem van, igy hasonlo cipoben jarok, mint te es folyamatosan az jar az eszemben, hogy itt bizony a koax kabelek melle/helyere be kell huzni a csavart erpart, mert ami atmegy a vasfodemen az nagyon keves es instabil.

Nekem annyi szerencsem van, hogy a szintek kozott van nehany koax kabel osszekotes. Nalad nincs ilyesmi?

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#3962) tlala válasza GuruZone (#3948) üzenetére


tlala
addikt

A MiWifi "Children online care"menüjében elvileg eszközönként lehet blokkolni weboldalakat, de még sohasem próbáltam.

(#3963) st6969 válasza trance89 (#3960) üzenetére


st6969
őstag

Köszi az infót.

Más.
A növelt hatótávval kapcsolatban: ha jól tudom, EU-s szabályozás miatt van egy korlát (100mW?). Az, hogy ezt a korlátot "kiütjük", egészségügyi veszélyeket nem rejt?! Ilyesmi riogatást is olvasni. :U

(#3964) GuruZone válasza tlala (#3962) üzenetére


GuruZone
őstag

Megnézem köszi!

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3965) GuruZone válasza tlala (#3962) üzenetére


GuruZone
őstag

ezt a menüt nem találom sem a legfrissebb play áruházas változatban, sem a gidano felé magyarított verzióban sem. Tovább kutakodom, köszönöm

Update: most nézem apkmirror-on már van 5.9.3 is.

Update 2: óóóó ez meg kínai :P

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3966) GuruZone


GuruZone
őstag

Ezekkel a funkciókkal melyik verzió rendelkezik angol nyelven?

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3967) GuruZone válasza tlala (#3962) üzenetére


GuruZone
őstag

Találtam közben angol nyelvűt [5.7.8 beta] , children online care-rel, de ez a piszok alapból csak telefont és pc-t listáz abban a menüben ;]

Persze elég átállítani, hogy a tv valójában egy tablet és akkor máris megjelenik a children online care menüben. Juhé!

Megtaláltam az URL feketelistát is, a tévén szeretném kipróbálni, hogy bizonyos oldalakat ne érjen el.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3968) tlala válasza GuruZone (#3967) üzenetére


tlala
addikt

5.9.2 béta.
LG webos TV-t remekül látja

(#3969) GuruZone válasza tlala (#3968) üzenetére


GuruZone
őstag

Köszönöm! :R

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3970) trance89 válasza st6969 (#3963) üzenetére


trance89
Topikgazda

Nem. A mobil adótornyok teljesítménye pl ezeknek a routereknek a sokszorosa és mégse panaszkodnak rájuk csak a konteóhívők.

(#3971) nagyra


nagyra
tag

Sziasztok! A mai napon megpróbáltam mesh-be kötni a második AX3600-at. Hááát, nem kis kihívás volt... Viszont az összefoglalóban lévő segítségek, leírások alapján meg tudtam csinálni, amit akartam! :D
Kiindulás:
- main AX3600: gyárilag kínai version, viszont 3.0.22 global FW van rajta
- mesh AX3600: gyárilag global version

Az addig teljesen oké, hogy a mesh AX3600-ra (ahogyan a leírás is írja) régi verziós FW-t kell flash-elni, majd SSH hóka-mókával rátenni a patch-elt, erősített adóteljesítményű 3.0.22 FW-t (bdata módosítás nélkül). Ez pipa. Mobiltelóval és a WiFi Analyzer app-pal tesztelve, jelerősség kb. ugyanakkora lett, mint a main AX3600-nak (egymás mellé letéve).

Viszont az alapvető probléma az volt, hogy az main AX3600, AP-ként volt beállítva (a.k.a wired repeater). De ebben az üzemmódban sehogy sem sikerült mesh-be kényszerítenem a második AX3600-at, még a python-os script-tel sem. Így maradt az, hogy a main AX3600 megy router módba. Miután megtörtént, a python-os mesh script-tel szépen be is tudtam mesh-elni a második AX3600-at.

Ekkor jött a meglepetés, térerő ellenőrzéskor rájöttem (szintén mobilteló + WiFi Analyzer app), hogy a mesh AX3600 adóteljesítménye visszaállt a global maximumra, ugyanis szignifikáns különbség mutatkozott az előző méréshez képest... Szóval mese nincs, bdata patch is kell. Haladok a leírás szerint, github-ról lehúztam a patch-elő fájlokat (odedlaz/ax3600-files), majd a
header.py modify --country CN bdata_mtd9.img bdata_mtd9.img.modified
beírásakor visszadobta, hogy
header.py modify: error: the following arguments are required: --model

No, gyors forráskód csekk alapján kiderült, hogy a #1776 hsz óta valszeg frissült a repo, és már választani lehet AX3600, AX1800, AC2350 közül.

Tehát az jelenleg működő header.py paraméterek a következők:
header.py modify --country CN --model AX3600 bdata_mtd9.img bdata_mtd9.img.modified

Remélem, hogy aki hasonló problémába ütközik, annak segítség ez a kis kiegészítés.

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#3972) zacci válasza trance89 (#3970) üzenetére


zacci
aktív tag

Azert az ado torony nem a fejed mellette van!
Ha meg valaki fel, h kiegeti az agyat es esetleg tobb emeletes hazban lakik, akkor jar a legjobban, ha a szolgaltato az o lakoepuletenek a tetejere telepitette az adot :)
Azert a nagyteljesitmenyu adokat is csak akkor lehet szerelonek megkozeliteni, ha azt elotte lekapcsoltak.

[ Szerkesztve ]

(#3973) csomi1977 válasza nagyra (#3971) üzenetére


csomi1977
tag

azért elég vicces ,veszek egy terméket és még alap műveletekhez se mennek rajta . Kiváncsi lennék van egy jó hardver miért nem tudtak hozzá egy normális szoftvert írni .

(#3974) Rick4 válasza csomi1977 (#3973) üzenetére


Rick4
félisten

Miféle alapműveletre gondolsz? Nem menne a wifi SSID elnevezés, jelszó hozzáadás, port forward?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#3975) csomi1977 válasza Rick4 (#3974) üzenetére


csomi1977
tag

pl alapból nem megy a Mesh,nálam a port forward se de pl a távoli elérés se nagyon megy.

(#3976) Zsadi válasza csomi1977 (#3975) üzenetére


Zsadi
őstag

Nálam a 3600AX +2db 1800AX (álló fekete) kínai változatok mentek, gyári frissített fw-el mesh-ben, hozzávaló miwifi appal. Minden működik vele. (Nas, ip kamerák távoli elérése stb..) Az appban a gyerekek telefonjainak, konzoljainak hozzáférés ütemezése, vendéghálózat stb...

Utána raktam fel az itt leírtak alpján a kigyomlált fw-t a 3600-ra, utána sem volt vele semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

(#3977) csomi1977 válasza Zsadi (#3976) üzenetére


csomi1977
tag

Az úgy ok is mert a tied kínai piacos. De a távoli elérés alapból se megy pl

(#3978) Rick4 válasza csomi1977 (#3975) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor ez user error, nálam egy kínai a fő router, egy global a második, mmindkettő magyar régión, és alamiért nálam minden működik, 2020 augusztus óta nem kellett a routerhez nyúlni, 2021 áprilisában kapott egy global testvért, utána jött a mesh, és utánolvasás kellett ugyan, de onnantól már az is csak pár perces dolog, és szó szerint hibátlan a rendzser így, holott van szerver, kamera, bányász rig, gépek, telefonok, az 1.5 év alatt összesen 3x volt áramszünet, és ennyi, se hozzá nem nyúltam, se rá nem néztem, mert nem volt miért. Egyszer beállítottam, utána jó. Mi ez, ha nem annak az ellenkezője, amit írsz?
Tök egyértelműen katt- katt és működik az összes funkció. Port forward, appal távoli elérés, az összefoglalóban lévő pythonos mesh megoldást meg én magam írtam.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#3979) zacci válasza csomi1977 (#3975) üzenetére


zacci
aktív tag

Nalam a globalban is ment a mesh azonnal, es termeszetesen a kinai fw-vel is megy. Sot! Ott ha tala maga korul egy uj kinais routert a legujabb fw-vel, azt azonnal magaba szippantja. Ez egy reszrol jo, masreszrol kinszenvedes, ha kulon akarok bekonfiguralni mas celbol azt az uj routert. Reseteled es mire felall mar benne van a mesh buliban.

(#3980) nagyra válasza nagyra (#3971) üzenetére


nagyra
tag

Kivittem a mesh AX3600-at a garázsba (különálló épület a házam mellett), és pont oda tettem, ahol az eddigi repeater-em volt. Csatlakozni csatlakozott a main AX3600-hoz, de valami nem kerek... Kikapcsolt mash AX3600-nál (tehát csak a main AX3600 volt aktív), 2.4GHz-en a mobilomon 13mbit volt a letöltési sebesség, bekapcsolt mesh AX3600-nál viszont lement (instabil) 0.7mbit-re... Szóval gyanítom, hogy a mesh hálózat az 5GHz-es kapcsolatot használja, ami a nagy távolság miatt instabilabb, még ekkora adó-vevő teljesítménynél is (és a miwifi app is azt írja, hogy 5GHz-en kapcsolódott, mondjuk a jelerősséget mindig "Excelent"-re írta, pedig fizikailag is van köztük vagy 5 fal és kb. 15m légvonalban...).
Némi próbálgatás után találtam egy sweet spot-ot a garázsban, de nem annyira jó az elhelyezése, így azon gondolkodtam, hogy lehet-e kényszeríteni a mesh hálózatot 2.4GHz-re? :D

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#3981) trance89 válasza nagyra (#3980) üzenetére


trance89
Topikgazda

"lehet-e kényszeríteni a mesh hálózatot 2.4GHz-re?"

Nem, a mesh-hez mindkét (vagy több) routernek látnia kell egymást megfelelő erősségű 5g sávon, 2.4g-n nem fog menni. Pont nemrég kísérleteztem ezzel

(#3982) nagyra válasza trance89 (#3981) üzenetére


nagyra
tag

Köszönöm! Akkor ez a kérdés gyorsan megválaszolódott... :R
Megy a jószág a nehezen kivitelezhető helyre, a plafonra. Még jó, hogy semmilyen rögzítés nem megoldott gyárilag az "asztalra letevésen" kívül.
De sebaj, thingiverse-ről nyomtattatok tartót hozzá! :))

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#3983) zacci válasza nagyra (#3982) üzenetére


zacci
aktív tag

100-as szog :DDD

(#3984) vottokar válasza xabolcs (#3961) üzenetére


vottokar
senior tag

A mesh a felújítás alatt álló sorházrészünkben etherneten fog menni, mert természetesen becsöveztem a lakást szintenként. Itt a munkahelyen kipróbáltam őket , de még nem telepítettem ki a házba, mert az AX3600 perpillanat jelenlegi panelunkban működik ap-ként a DIR860 után kötve emelt térerőn (természetesen nem 1W-on, mert az nem szükséges) A fehér AX1800 dobozban pihen, mert még van pár porolós munkám és ne portalanítással kelljen kezdenem a költözést. Közben szerintem a földszintre is rendelek egy másodikat, mert a termosztát már nem látja az első emeleten levő T*ome routert.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#3985) lewenter


lewenter
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék abban segítséget kérni, hogy ha a jelenlegi 1.1.19+SSH+MI+txpwr.zip - kínai patchelt verzió helyett szeretném feltenni a "gyári" 1.1.19-es verziót ahhoz mit kell tennem? Jól gondolom, hogy nem lehet simán feltenni? köszönöm :-)

(#3986) trance89 válasza lewenter (#3985) üzenetére


trance89
Topikgazda

Üdv
Visszatérni a módosítatlan gyárira pofonegyszerű,csupán betallózod a fw-t a webes felületen és frissítés, itt megtalálod: [link]

(#3987) lewenter válasza trance89 (#3986) üzenetére


lewenter
csendes tag

nagyon köszönöm így gondoltam, de inkább megkérdezem :-)

(#3988) ant7517


ant7517
csendes tag

Előző modell, ax 1800hoz keresek segítséget..

Egy tp linket cseréltem le, mert az túl jól működött (ismerősnél akad a wifi és mérgemben odaadtam neki) szóval lett egy ax1800.. kb 1 nap alatt belőttem wired repeater módba, tekintve hogy 6 db ap van itthon, a routernek ott a "nasom".

De úgy sikerült hogy az IP cím végződése 87 lett. Kiresetelni nem merem, a dhcp szerverbe be van állítva hogy minek kellene lennie de nem kéri le a dhcp-t.

Valaki tudja azt, hogy ezt hogyan lehet átállítani ?? Ilyen menüpont nincs, dhcp-vel többet nem áll szóba és idáig minden itthoni egységem rendezve van, most ez az egy nincs a helyén

(#3989) PieroPiero


PieroPiero
csendes tag

Hellósztok!!!! A mai nap hazaértem a melóból és az fogadott h a ax3600as routerem ujraindulgat, először aaz alsó led narancssárgán majd kéken világít, utána pedig kikapcsol... Találkozott márvalaki hasonló problémával? Köszi előre is a válaszokat!!!!

(#3990) nagyra válasza ant7517 (#3988) üzenetére


nagyra
tag

Szia! AP módban trükközni kell sajnos (én is szívtam vele vagy 2 órát mikor megvettem a routert és beraktam AP módba). Szóval elő kell csalogatni a router mód LAN settings menüpontját. Először belépsz a router menüjébe a böngészőből, kimásolod az elérési útban lévő "stok" számsort, majd direktben bemásolod a címsorba az alábbi címet a saját IP címeddel és stok számsoroddal (relációjelek nélkül):
http://<router_ip_cim>/cgi-bin/luci/;stok=<elozoleg_kimasolt_stok>/web/setting/lannetset

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#3991) tlala válasza PieroPiero (#3989) üzenetére


tlala
addikt

Nagy valószínűséggel a tápegység az oka - próbáld meg egy másikkal.

(#3992) PieroPiero válasza tlala (#3991) üzenetére


PieroPiero
csendes tag

köszi a választ tlala, a probléma az h a régi tplink routerem tápja nem ugyanolyan csatlakozós, így sajna nem tudok hirtelen másik tápot dugni rá, sestleg nem lenne valakinek Székesfehérváron kölcsönbe egy? :)

(#3993) xabolcs válasza vottokar (#3984) üzenetére


xabolcs
őstag

:R

A mesh [...] etherneten fog menni.

Hogy mi? :B
Amikor en a mesh segitsegevel egy halozatra lepett routereimet osszekotottem kabellel is, elkezdett omleni a logba az a figyelmeztetes, hogy "hekas, a sajat cimmemel kaptam csomagot."

Szoval remelem csak nyelvbotlas volt a fenti kijelentesed, es hogy a leendo routereidet csak vezeteken fogod osszekotni es igy AP modban fogod uzemeltetni, mint a mostani DIR-860L-t meg az AX3600-at. Ugye?

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#3994) tlala válasza PieroPiero (#3992) üzenetére


tlala
addikt

Pl.

(#3995) PieroPiero válasza tlala (#3994) üzenetére


PieroPiero
csendes tag

Nem az én vidim, de ezt találtam a neten, kb nekem is így csinál....
https://www.youtube.com/watch?v=VdMBs3UjJ4I

(#3996) st6969 válasza xabolcs (#3956) üzenetére


st6969
őstag

A kistesóval (AX1800) kapcsolatos a kérdésem. Azt gondolom, az elég lenne nekem.
Annál is igaz, amit az összefoglalóban írtok?

"a gyári firmware irdatlan mennyiségű adatot küldözget haza, a webes felületen minden egyes kattintás logolva van és állandóan pingelgeti a kínai szervereket, emellett a logokat plaintext formában (titkosítatlanul) küldi haza. Aki kicsit is odafigyel az adatai védelmére érdemes elgondolkoznia ezen..."

Nekem olyan megoldás kellene, amit kicsomagolok a dobozból, rákötöm a modem módba állított Vodafone Connect box-ra, és működik (de lehetőleg nem küldözget haza semmit).
Sajnos sem időm, sem szakértelmem (főleg ez utóbbi :D ) nincs mókolgatni. Mi csak netezünk otthon + netflix + xbox.

Vehető így is a Xiaomi, vagy inkább akkor az ASUS vonal (csak az dupla ár :( )? :R

[ Szerkesztve ]

(#3997) n1nja


n1nja
tag

Sziasztok.

2db Xiaomi AX1800-at (fehér házas, 3.0.34 firmware) tennék Mesh hálózatba. Kábellel kötném össze őket. Működni fog?

Köszi!

(#3998) trance89 válasza n1nja (#3997) üzenetére


trance89
Topikgazda

Üdv
Elvileg menni fog, viszont ajánlom hogy tedd fel a folyamatosan frissülő kínai fw verziót, azzal biztosan működik a vezetékes mesh. A kínai fw emellett jócskán megnöveli a wifi adóteljesítményt

#3996 st6969
Vedd nyugodtan, személyes adatokat (elvileg) nem küldözget csak a router beállításokat (felhasználói szokásokat) logolja, az Asus-ok ugyanezt teszik csak a másik irányba (USA) :D

#3993 xabolcs
A "vezetékes mesh" tökéletesen működik, kínai fw-el legalábbis. A mesh node-nak szánt router wan portját szúrjuk a fő routerünk lan portjára.

[ Szerkesztve ]

(#3999) n1nja válasza trance89 (#3998) üzenetére


n1nja
tag

Igen, közben kiderült, hogy működik. :)
Kínai fw-n gondolkoztam a fentiek miatt, de nem tudom, hogy pontosan melyiket kellene letöltenem...
Köszönöm.

(#4000) Rick4 válasza trance89 (#3998) üzenetére


Rick4
félisten

A fw önmagában megnöveli a wifi teljesítményt?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.