Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 19:21:40

LOGOUT.hu

Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Rick4 válasza kovacsroli (#3149) üzenetére


Rick4
félisten

Szia, első kérdésem az lenne, milyen eszközök vannak nálatok, amik wifin kapják a jelet a routertől, és melyi hol van elhelyezve?
Tételesen, vételi sávokat felsorolva is jöhet, mert lehet teljesen feleslegesen költesz erre a routerre.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#3152) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Érdeklődnék erről a routerről. Kb melyik Asus /tp-link routerrel egy kategória teljesítményben (proci,ram stb) ? 160 MHz van? A Kínai szoftverrel a webui nyelve is Kínai lesz vagy van angol nyelv? A hozzá való alkalmazással lehet portot nyitni? Kösz előre is a választ!

(#3153) vottokar


vottokar
senior tag

Megcsináltam a leírás szerint a teljesítménynövelést, működik is megfelelően, de mivel még a panelben lakunk nem tekertem fel a teljesítményt.
Lehet, hogy volt már leírva, de nem találtam gyorsba. Ha már be van beállítottam telepítéskor az üzemmódot, akkor hol a fenébe tudom beállítani az AP módot? (egy DIR860 után kötném perpillanat, ami röhögve elbír az otthoni hálózattal) Vagy resetelnem kell, és elölről kezdeni a beállítást?

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#3154) tlala válasza vottokar (#3153) üzenetére


tlala
addikt

A MiWifiben: Settings/Network settings.

(#3155) tlala válasza vottokar (#3153) üzenetére


tlala
addikt

A webes felületen meg a középső menüben a lila földgömb menüpont: Internet beállítások.
(Bár nekem a kínai fw van fent, most nem emlékszem, hogy a 3.0.22-es global fw-ben pontosan hol van, de szerintem ott is lila földgömb.)

(#3156) tlala válasza Chris Kiki (#2828) üzenetére


tlala
addikt

Készült egy script is az SSH beállítására, talán úgy még egyszerűbb, majd írok ehhez egy kiegészítőt.

[ Szerkesztve ]

(#3157) tlala válasza Chris Kiki (#2828) üzenetére


tlala
addikt

Egy kis egyszerűsítést akartam írni Chris Kiki lenti nagyszerű leírásához (köszönjük!) az SSH megszerzéshez illetve bármelyik "magas wifi teljesítményű"/moddolt firmware felrakásához - de aztán arra gondoltam, hogy inkább az egész folyamatot újból leírom egy bejegyzésbe, nem csak a scriptet.

1.) A választott firmware-t pl. trance89 kolléga gyűjteményéből (köszönjük!) töltheted le (amelyik fw nevében a "MI" szerepel, azok használhatóak továbbra is a MiWifi appal).
Ha kezdő vagy, ajánlatos a moddolt globalt (miwifi_r3600_all_6510e_3.0.22_INT+SSH+txpwr.zip) letöltened, ebben angol nyelv is van - az 1.1.19-es fw újabb, de kínai nyelvű.
A letöltött .zip fájlból bontsd ki a .bin végű moddolt fw fájlt, és nevezd át erre: r3600.bin (mert a lentebb olvasható parancssorok majd így fognak hivatkozni rá).
Amire még szükség van a későbbiekben:
WinSCP
Putty

2.) A router webes felületén keresztül felteszed a még hekkelhető régi 1.0.17-es firmware-t, majd újraindítod a routert (nem kell reset, csak újraindítás).

3.) Ezt követően a megszokott módon belépsz a router felületre a böngészőben (192.168.31.1).
Ezután nyomsz egy F12-t, ott a Console fülre kell kattintani (Chrome), majd be kell másolni a konzol ablakba ezt a scriptet (mezei Ctrl-C/Ctrl-V) és ENTER. Ennek eredményeként felugrik egy kis ablak, ahová be kell írni a választott SSH jelszót, ami az egyszerűség kedvéért legyen ez: admin -  az új firmware úgyis felülírja.

A script:

function getSTOK() {
let match = location.href.match(/;stok=(.*?)\//);
if (!match) {
return null;
}
return match[1];
}

function execute(stok, command) {
command = encodeURIComponent(command);
let path = `/cgi-bin/luci/;stok=${stok}/api/misystem/set_config_iotdev?bssid=SteelyWing&user_id=SteelyWing&ssid=-h%0A${command}%0A`;
console.log(path);
return fetch(new Request(location.origin + path));
}

function enableSSH() {
stok = getSTOK();
if (!stok) {
console.error('stok not found in URL');
return;
}
console.log(`stok = "${stok}"`);

password = prompt('Input new SSH password');
if (!password) {
console.error('You must input password');
return;
}

execute(stok,
`
nvram set ssh_en=1
nvram commit
sed -i 's/channel=.*/channel=\\"debug\\"/g' /etc/init.d/dropbear
/etc/init.d/dropbear start
`
)
.then((response) => response.text())
.then((text) => console.log(text));
console.log('New SSH password: ' + password);
execute(stok, `echo -e "${password}\\n${password}" | passwd root`)
.then((response) => response.text())
.then((text) => console.log(text));
}

enableSSH();

Tehát a fenti scriptet a konzol ablakba másolni, utána ENTER, és a felugró ablakban az admin jelszót beírni, Ok-ra kattintani. 

Innentől kezdve minden ugyanaz, mint korábban.

4.) WinSCP indít.
Fájlprotokoll: SCP (át kell állítani!),
Kiszolgáló: 192.168.31.1,
Port: 22,
Felhasználónév: root,
Jelszó: admin

Belépés után lehet, hogy a router oldalon a mappaszintben feljebb kell lépned, lényeg, hogy keresd meg a tmp mappát, és oda másold be az r3600.bin firmware fájlt.

5.) Putty-t elindítjuk.
Host name: 192.168.31.1,
Port: 22,
Connection type: SSH
majd "Open", és a felugró ablakban
login as: root
password: admin

A következő parancsokat Ctrl-C-vel másolni, majd Puttyba kattintással lehet copy/paste-elni, majd ENTER.
grep rootfs /proc/mtd

Ennek az eredménye ez kell, hogy legyen:
mtd12: 023c0000 00020000 "rootfs"
mtd13: 023c0000 00020000 "rootfs_1"
mtd17: 015cc000 0001f000 "ubi_rootfs"

Következik Puttyban az alábbi parancs:
nvram get flag_boot_rootfs

Amire pedig kétféle eredmény lehetséges, 0 vagy 1 értéket kapunk.

1 esetén beírjuk:
ubiformat /dev/mtd12 -f /tmp/r3600.bin -s 2048 -O 2048

0 esetén pedig:
ubiformat /dev/mtd13 -f /tmp/r3600.bin -s 2048 -O 2048

Majd sorban a következő 3 parancs jön (külön-külön, ENTER-rel egyenként beadva):
nvram set flag_ota_reboot=1
nvram commit
reboot

Készen is vagyunk!
A router újra indul, ezt követően ajánlatos a router hátulján található reset gombbal alaphelyzetbe hozni, és újra beállítgatni.

Figyelem!
Az új firmware-kkel az SSH jelszó ismét visszaváltozik a root jelszóra, amelyet a https://www.oxygen7.cn/miwifi weboldalról tudsz kinyerni.
Miután a fenti linkre kattintasz, a felugró ablakba beírod a routered sorozatszámát (ami a router webes felületére belépve a jobb alsó sarokban szerepel "SN" alatt). A sorozatszámot úgy kell beírni, ahogy ott látható, a / jellel együtt -ezt követően a weboldal kidobja a root jelszavadat. Érdemes új SSH jelszót beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#3158) tlala válasza tlala (#3157) üzenetére


tlala
addikt

A végéről lemaradt:
Credit: takcslajos1, trance89, Chris Kiki.

(#3159) trance89 válasza tlala (#3158) üzenetére


trance89
Topikgazda

Köszönjük mindenki nevében ezt a részletes leírást, nagyon igényes munka :R
Amúgy érdemesebb a kínai fw-t használni, rendszeresen frissül és foltozgatják, sokak szerint a kínai verzió jobb sebességeket is produkál valszeg a frissebb wifi drivereknek köszönhetően. Xiaomi a nemzetközi piacra szánt modelleit kiadja egyetlen angol nyelvű fw-el utána már nem frissítik többé.
Igaz a kínai nem tud angolul de van egy nagyon jó chrome kiegészítő (Rumiwifi) ami orosz de fordít angolra is, csak a jobb sarokban át kell kapcsolni, Firefox-ra is létezik. Az a nagy előnye hogy ez nem igényel internet kapcsolatot mint a Chrome, így offline is könnyű belőni egy kínai miwifi routert.

(#3160) Chris Kiki válasza tlala (#3158) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Szuper, már csak az összefoglalóba kellene egy moderátorral berakatni!

Kedves Moderátorok, nem jár erre valamelyikőtök?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#3161) tlala válasza trance89 (#3159) üzenetére


tlala
addikt

Volt miből dolgozni! :R
Még a végére oda írhattam volna, hogy Putty-ba belépve a
passwd
paranccsal lehet az SSH root jelszót egy sajátra cserélni.
Illetve azt, amit már te is leírtál, hogy mivel a módosított fw-ek már tartalmaznak egy xqflash scriptet, így frissítés esetén nem kell a teljes procedúrát végigcsinálni, csak bemásoljuk WinSCP-vel a friss fw-t (r3600.bin-re átnevezve) a tmp mappába és kiadjuk ezt a két parancsot egymás után Putty alatt SSH-n:
xqflash /tmp/r3600.bin
reboot

Köszönjük a Rumiwifi ajánlást is, anno Xiaomi 3G-n használtam is egy ideig (Padavan érkezéséig...), de egy időben csak a támogatók(?) válthatták át angolra, akkor el is engedtem. De ismét működik, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3162) olasz69 válasza tlala (#3157) üzenetére


olasz69
senior tag

Azért :R köszönöm a Munkát ,időt lehetőséget!
olasz

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#3163) kovacsroli válasza Rick4 (#3151) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Szia,

felsorolom az eszközöket, mellette a szám mutatja az elhelyezkedést, visszautal az eredeti hsz.emben küldött képen lévő karikákra.

PC (TP-LINK Archer T6E Wireless adapter, AC1300, Dual Band, PCI-E vevő) - 1
Playstation 4 - 1
LG tv - 1
Xiaomi Yeelight - 1
Xiaomi robotporszívó - 2
Samsung tv - 2
Dell latitude E...valami - 2, 3
Huawei P20 lite - változó helyeken
Samsung Galaxy A40 - változó helyeken

Vételi sávok alatt pontosan nem tudom mire gondoljak. Ehhez ha kaphatok még egy kis segítséget akkor küldeném azokat is. :B

Köszi! :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3164) Rick4 válasza kovacsroli (#3163) üzenetére


Rick4
félisten

Igazából arról van szó, amit írsz, mivel magad is látsz más más hálózatokat, ezek sugározhatnak azonos sávon, azonos csatornán, és bezavarhatnak, emiatt kell első körben azt megnézni, a probléma kiküszöbölhető-e egy kevésbé terhelt csatornára elrakással. Akár még a régi routereden is megtalálhatod ezt a részt, nem kell egyből erősebb router, az, hogy csak beteszel egy még jobban kiabáló eszközt, nem minden esetben lesz megoldás.
Ez sem a legjobb cikk, de arrra, hogy első körben kiderítsd, nálad mi a helyzet, teljesen jó lesz: [link]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#3165) tlala


tlala
addikt

Óóóó... van Összefoglalónk.

(#3166) trance89 válasza tlala (#3165) üzenetére


trance89
Topikgazda

Nagyjából kész a nyers összefoglaló. A leglényegesebb dolgokat már tartalmazza de még valszeg sok okosság hiányzik amik már itt elhangzottak csak hirtelen nem találtam a keresővel.
Bárkinek bármi tipp ami összefoglalóba való anyag jöhet itt vagy pm-ben is

(#3167) tlala válasza trance89 (#3166) üzenetére


tlala
addikt

Elkezdem néhány örökzölddel:
- kínai és global hardveresen ua.
- hálózati csatlakozóról lehet legkönnyebben megkülönböztetni,
- kínai 1000mW kontra global x100 mW - de miért nem old meg mindent a milliwatt növelése...
- a te letisztult fw gyűjteményed, vagy akár az enyém is, bár az katyvasz, abban miwifik, herélt mi home-ok - minden van,
- global kontra új kínai fw előnyök/hátrányok (előbbiben van angol nyelv, kínai az kínai, de újabb driverek vannak benne...)
- a kigyomlált xqrepack fw-ek lényege, MI/nem MI verziók jelentése
- javaslom a saját minapi fw frissítő bejegyzésemet (#3157-59)
- hogyan olvasható ki az adóteljesítmény ellenőrző log
- megemlíthetjük, hogy IGMP támogatás (IP TV-hez kellhet) csak az 1.0.227-es kínai szolgáltató fw-ben van,
- rumiwifi

(#3168) siemensfun


siemensfun
tag

Esetleg még ezt a leírást is, ha kell valakinek. utánnam más is kirakta, de a végén crash partició törlést kihagyta. Ez a leírás biztossan müködik: #1772

(#3169) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Egy ilyen routerre a kínai rendszer telepítése mennyire kockázatos művelet? Téglásíthatom vele a routert? A router menüjében letöltött kínai firmware-t be lehet tallózni és úgy frissíteni (nekem ez lenne a legegyszerűbb)?

(#3170) tlala válasza Imi1981 (#3169) üzenetére


tlala
addikt

Ha gyári kínai (nem moddolt), akkor sima tallózás.
Semmi téglaveszély.
(De ha global a router, ettől nem lesz kínai teljesítmény.)

[ Szerkesztve ]

(#3171) Dusee


Dusee
őstag

Sziasztok

Tud valaki kupont/akciót?
Kellene még egy router, de a szokásos oldalaimon elég drágák jelenleg.
Egyáltalán megéri külföldről rendelni, ha itthon 27k körül adják (jó nekem az EU, főleg az adapter miatt, átalakul majd kínaivá)?

Köszi

(#3172) Imi1981 válasza tlala (#3170) üzenetére


Imi1981
veterán

Értem. Akkor a global verziót ilyen egyszerűen nem lehet Kínai verzió teljesítményűre csinálni? Akkor inkább nem veszek ilyen routert mert félek, hogy elcseszem. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3173) Intruder2k5 válasza Imi1981 (#3172) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#3174) Imi1981 válasza Intruder2k5 (#3173) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez nekem túl macerás és parás. Inkább eleve Kínai verziót veszek ha veszek.

(#3175) trance89 válasza Imi1981 (#3174) üzenetére


trance89
Topikgazda

Akkor viszont számolj azzal hogy kb 1,5x annyiba fog kerülni mintha itthon vásárolnád :)
Néha amúgy felbukkan aprón 1-1 db nagyon jó áron, eddig 3db-ot vettem, mindegyiket kb féláron.

[ Szerkesztve ]

(#3176) Imi1981 válasza trance89 (#3175) üzenetére


Imi1981
veterán

Ja nézegettem és elég brutál áron vannak. Aliexpessesen eu raktárból még nem annyira durva de aliexpessről én már nem rendelek. Még gondolkodom rajta mi legyen. Lehet a global verzió alapból is elég csak arukeresőn azért írjak páran, hogy nagyon kevés a hatótáv.

(#3177) vottokar válasza tlala (#3155) üzenetére


vottokar
senior tag

Szia, megtaláltam, átállítottam, úgy néz ki, hogy működik. Köszönöm... :R

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#3178) trance89 válasza Imi1981 (#3176) üzenetére


trance89
Topikgazda

Igen pont emiatt "kínaisítunk" sokan. Ha egy kis lakásban szándékozod használni simán elég lehet, viszont ha egy nagyobb házat szeretnél lefedni esetleg wifivel sűrűn szennyezett környezetben nagyonis jól jön a nem kicsit erősebb wifi.

(#3179) jambiyya válasza Imi1981 (#3176) üzenetére


jambiyya
őstag

Pedig aliról rendeltünk páran, és nem volt gond. Most is látok CZ raktárból 77$ áron.

(#3180) Imi1981 válasza jambiyya (#3179) üzenetére


Imi1981
veterán

Áfa vám semmi nem volt? Posta hozta vagy futár? Olvastam olyat, hogy alin eu raktárból is vámolva lett mert posta hozta és bekavartak. Bár nem tudom igaz e volt.

(#3181) jambiyya válasza Imi1981 (#3180) üzenetére


jambiyya
őstag

DHL hozta, de egyébként abban igazad van, hogy bármikor bármi megtörténhet és az ellenkezője is. :)
Nekem BG és Ali rendelésen is volt, de egyikkel sem volt gond, de ha félsz ettől, akkor ahogy elnéztem, nem nagy művészet a globalt felgyorsítani, vagy apró...

(#3182) tlala válasza Imi1981 (#3180) üzenetére


tlala
addikt

Júl. 1. után is volt számos CZ Banggood rendelésem, mind simán jött, semmi extra fizetés

(#3183) tlala válasza vottokar (#3177) üzenetére


tlala
addikt

Kérlek cserébe oszd meg velünk egy rövid bejegyzésben, hogy

- mi volt az alapprobléma,
- mit állítottál át,
-miről mire,

hogy gyarapodjon a közös tudásunk.
Köszönjük! :R

(#3184) Imi1981 válasza jambiyya (#3181) üzenetére


Imi1981
veterán

A banggood - al nincs gond csak aliexpessel. Viszont bangoodon nagyon meg drága és aliexpessen jóval olcsóbb. Természetesen Magyarországon a legolcsóbb már 26-ért lehet kapni. Olvasgatok kicsit az aliexpesses fórumban mi a helyzet mostanában. De nemrég sok problémám volt vele.
Geekbuying-on és bangoodon vásárlok inkább de mindkét helyen elég drága. Geekbuying-on talán még kicsit jobb a helyzet.
Lehet inkább global lesz és belevágok a Kínaiasításba.

(#3185) Zsadi válasza Imi1981 (#3184) üzenetére


Zsadi
őstag

Szerintem menni fog az. :) Ha valaki belenéz az Amlogic/CE topikba, vagy annak az összefoglalójába elsőnek, ott is el tud bizonytalanodni hogy belevágjon e. De abba is bejöttél, és már Te segítesz másoknak. :K

(#3186) Imi1981 válasza Zsadi (#3185) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát majd figyelmesen elolvasom. A coreelec sd kártyára települ és onnan fut szóval ott lehetetlen így téglázni a tv boxot. Itt azért más a helyzet. Bár ott is telepítettem gyári rom helyett másikat. Igazából ezek a parancssoros dolgok bizonytalanítanak el de majd leküzdöm :) . Valószínű most következő hónapban veszem de még nem 100 %.

Torrenntet kihajtja rendesen 1000 /1000 megabites neten? Mármint a qbittorrent PC-n fut és kábelen csatlakozik routerhez. A hardver erősnek tűnik szóval szerintem kihajtja majd.

Itt link nagyon olcsó de nem tudom megbízható e ez az oldal. Rendelt már innen valaki?

[ Szerkesztve ]

(#3187) Imi1981


Imi1981
veterán

Kicsúsztam a szerkesztési időből.
Ez Xiaomi Redmi router AX6 512Mb ram WIFI 6, Mesh router hardverben ugyan az mint az ax3600? Esetleg van tapasztalata valakinek vele?

(#3188) Dusee válasza Imi1981 (#3186) üzenetére


Dusee
őstag

Egy egyéni vállalkozó által üzemeltetett, csak előreutalással és kiszállítással dolgozó webshop, ahol annyiba kerül a router mint máshol áfa nélkül.
Nem ismerem a boltot, nincs infóm róla, de ezek alapján én kerülném, volt jó pár hasonló alapokon működő lehúzós webshop.

(#3189) Imi1981 válasza Dusee (#3188) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát igen már feltünően olcsóbb mint máshol ezért is kérdeztem. Megfordult a fejemben, hogy rendelek onnan majd de nem merem beválalni. Mivel következő hónapban veszem így figyelem a hardveraprot is hátha.

(#3190) Imi1981


Imi1981
veterán

Most olvastam az összefoglalót és mindkét módszert a Kínaiasításra de ez nagyon bonyolult nekem és hosszú folyamatnak tűnik. Ezt nem merem megcsinálni mert tuti valami félre csúszik. Ha meglesz ezt nem tudná valaki nekem teamvieweren keresztül megcsinálni? Tudom nagy kérés de gondoltam megkérdezem.
Vagy marad a kínai verzió de pl ez kép honnan tudom milyen verzió? Vagy ez mert ez jó áron van link ? Nekem itt nem derül ki milyen verzió.

A másik lehetőségem, hogy veszek egy bontatlan biztosan kínai verzió Xiaomi Redmi router AX6 routert ami elvileg ugyan az a hardverben mint az ax3600. De persze biztosan ezt se tudom, hogy pontosan ugyan az vagy van amiben jobb egyik mint másik.

(#3191) jambiyya válasza Imi1981 (#3190) üzenetére


jambiyya
őstag

Ha mehet az ali, akkor inkább ez.

(#3192) Imi1981 válasza jambiyya (#3191) üzenetére


Imi1981
veterán

Ennél oda van írva, hogy kínai verzió és cseh raktáron van. Remélhetőleg nem megy rá így vám és áfa.
AliExpressen az utolsó négy rendelésem egyik se jött meg hanem vissza ment a csomag az aliexpesseshez. Elindult a csomag de egy idő után vissza ment aliexpesshez és nem tudom miért. Reklamáció után vissza kaptam a pénzt de akkor se jó így. Ezért félek onnan rendelni nagyobb összegért.

Na most mielőtt elküldtem ezt az üzenetet megnézem a szállítás címem aliexpesses profilomban és hiányzott a megye valamiért. Nem tudom miért de akkor lehet ez volt a probléma.

(#3193) Imi1981 válasza jambiyya (#3191) üzenetére


Imi1981
veterán

Beszarás! Már 43000 Ft. Hát ennyiért biztos nem kell. 25000 volt mikor linkelted. Kíváncsi leszek október 7-ig (akkor kapok fizetést) még mennyit változik az ár.
Találtam másikat 27-ért cseh raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#3194) dmad


dmad
aktív tag

Sziasztok.
Használja valaki ezt a routert Mesh redszerben?
Ha igen, milyen kiegészítőt használtok hozzá?
Nálam egy Asus ac87u-t váltott ki, (már kínai a router :) ), egyelőre nem érzek nagy változást, lehet jobb lenne ha lenne még egy mesh eszköz a lakásban.
Köszönöm! :R

Élj úgy, hogy.......

(#3195) Rick4 válasza dmad (#3194) üzenetére


Rick4
félisten

Ha visszaolvasol, én pl használok, a kiegészítőt nem értem, két router be van dugva a konnektorba, össze vannak kapcsolva, a lefedettségen felül nekem a pillanatnyi kábelmentes internetkapcsolat volt fontos, de a lefedettségre sem lehet panaszom, mert egy 150m-es hosszúkás téglalap alakú házat, és a mögötte lévő kertet is nagyrészben lefed egyetlen kínai router, és épületen belül mindenhol kiváló a jel a sebességgel együtt, nálam a második csak azért kellett, mert épületen belük vezetékkel még egy helyre kellett elvinni, és szétosztani, wifin nem lehetett minden eszközt felkapcsolni, a router mindent megold..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#3196) Doky1988


Doky1988
senior tag

Sziasztok!
Ha most vennék routert, megéri ilyet venni?

DokY | www.zsolti.hu

(#3197) Rick4 válasza Doky1988 (#3196) üzenetére


Rick4
félisten

Mivel szemben kell megérnie?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#3198) Doky1988 válasza Rick4 (#3197) üzenetére


Doky1988
senior tag

Lefedettség, gyorsaság, játékszempont.Wifi betonstabil legyen pl.

Jelenlegi: ASUS RT-N18U router

DokY | www.zsolti.hu

(#3199) 2018 válasza Doky1988 (#3198) üzenetére


2018
aktív tag

Wifi betonstabil 1 gbit/s sebességet hozza wifi 6 os laptoppal.

(#3200) Doky1988 válasza 2018 (#3199) üzenetére


Doky1988
senior tag

Az királyság.Lakás egy 1,5 szobás panel.Szerintem elég lenne :) UTP kábelek mind Cat7 STP.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.