Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz frankdelgado #45826 üzenetére

    Pont az jutott eszembe az Alkonyat sorozat kapcsán, hogy a két főszereplőt játszó színész mennyire más utat járt be. Kristen Stewartot a Pánikszobában láttam először, ahol kislányként lejátszotta Jodie Fostert és Forest Whitakert a vásznon, majd fiatal felnőttként került be igazából a köztudatba, de a Hófehéren és a Charlie Angyalain kívül nem emlékszem, hogy más tingli-tangliban játszott volna, szerencsére inkább az összetettebb szerepeket keresi, meg hát nem az a tipikus romantikus szupersztár alkat. Pattinsont ugye Cedric Dig-Dig-Dig-Diggoryként fedezték fel, adott volt, hogy ő játssza el a hősszerelmes vámpírt, viszont azóta ő is inkább a csendesebb filmek felé kacsintgat. Gondolom a Tenetet nagyrészt Nolan miatt vállalta, a Batmant pedig a szintén nem szokványos blockbuster mivolta miatt. Ha jól emlékszem az Alkonyat filmek közben, vagy közvetlenül utána volt a Remember Me(?), ahol agyba-főbe dícsérték. Na azt is pótolni kéne.
    Chalamet elöl nem vagyok teljesen elzárkózva, eddig egyedül szerintem a Ne nézz felben láttam, de az az ő szempontjából nem mérvadó. A Dűnénél megfogadtam, hogy kizárólag (legalább az első) a könyv után, de arra majd talán érettségi után lesz kapacitásom. Vagy gondolok egyet és este meglesem.

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés