Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#151) sajtee válasza MasterMark (#150) üzenetére


sajtee
senior tag

:( :(

Szerk.: Van MW2-őd? 3 spec-ops küldi kéne még...

[ Szerkesztve ]

(#152) MasterMark válasza sajtee (#151) üzenetére


MasterMark
titán

A-a :(

Switch Tax

(#153) sajtee


sajtee
senior tag

Olyan e-mail-t kaptam a Remedy-től, hogy nem jutok szóhoz.

(#154) MasterMark válasza sajtee (#153) üzenetére


MasterMark
titán

Mit?

Switch Tax

(#155) doncortio válasza sajtee (#153) üzenetére


doncortio
senior tag

Mutasd :Y nemhiszekel (Remedy műve az Alan Wake ugye?)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#156) MasterMark


MasterMark
titán

Csak nem ez? Képeket akarok én is :D

doncortio: Az.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#157) doncortio válasza MasterMark (#156) üzenetére


doncortio
senior tag

basszus, azt az oldalt nekem nem hozza be rendesen, balról levágja a nagyját és a szöveg egészét így nem látom :( copy-paste plz

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#158) MasterMark válasza doncortio (#157) üzenetére


MasterMark
titán

"Idén, május végén vettem egy Alan Wake Limited Collector's Edition 13.000Ft-os áron. Ekkor nem leghetett megkapni szinte sehol, gondoltam, jó játék, megéri, megveszem... És így is tettem. Ám selejtes darabot kaptam, de votam akkora istenbarma, hogy nem szóltam erről a boltnak, talán a nagy öröm miatt.
De mik is voltak a hibák?
- A gyűjtői kiadásos "könyv" borítóján a papír el van fehéredve, mintha ázott, ütött lenne;
- A gyűjtői kiadású "könyv" tetején rosszul vannak ragasztva a "papírlapok" (minta), fel van pulisodva;
- Ugyanez a "könyv" meg van nyomódva, és Alan Wake aláírásának is le van kopva egy része, filc foltos a papír;
- A könyv (igazi) papírja szintén el van fehéredve, sőt, egy helyen még el is van szakadva (a papír kívül-belül rossz);
- A játék tokja nem szimmetrikus, rettentő rossz minőségű, látszik rajta, hogy nemsokára eltörik, "foltos", kopott;
- A játék füzete is elfehéredett kívül-belül;
- A játék lemezének a felszíne, inkább odlala dimbes-dombos.
Azt hiszem, ennyi lenne, szóval gyakorlatilag a zenei CD-n és a bónusz DVD-n kívül minden rossz.
Egész nyáron nem is kapcsoltam be az xbox-ot, így nem érdekelt, aztán gondoltam, írok én a boltnak, de ők azt mondták, csupán 5% kedvezményt tudnak adni. tudom, hogy én voltam a hülye, de itt elfogott egy igen érzéki káromkodás-sorozat.
Aztán ez az egész elcsitult.

Majd néhány hete, újra játékosként gondoltam, játszani kéne vele, de hoppá, selejt!
Mégegyszer írtam a boltnak és ismét az 5%-ukkal jöttek.

Gondoltam, nem hagyhatom annyiban, beszélek Morvay Péter (picachu) laptulajdonos úrral, talán tud segíteni. Nagyon segítőkész volt, kért képeket a hibás termékről és beszélt a Microsoft-tal. Pontosan egy héttel később jött a válasz, de ekkora már Böjtös Gábor főszerkesztő úr kapta meg az "ügyet", aki sajnos rossz hírrel jött. Nem tudnak vele mit csinálni, mindeképp beszélnem kell a bolttal, mert ki kell, hogy cseréljék - jött a válasz. Írtam hát egy újabb levelet a boltnak, mire ők elkérték a Microsoft-os beosztott nevét, és amennyiben tudnak beszélni vele, állják a cserét. Este írtam is Böjtinek, másnap reggel pedig már az elektronikus postaládámban volt a válasz. Két üzenet érkezett tőle. Az egyikben azt írta, nem tudja, kiadhatja-e az adatokat, de beszél velük ismét. Percre pontosan egy órával rá jött a következő válaszlevél, amiben azt írta sajnálja, de nem tehet mást. A beosztott állítása szerint több szálról is eljutott hozzá az információ, de nem tud mit tenni, beszéljek a bolttal, ők pedig a nagykerrel és ezzel az ügyet zárta. Újabb e-mail-t írtam a boltnak, leírtam a történetek, ám ők eddigre már beszéltek a M$-tal, ahol azt mondták, ez egy 2010 májusi játék, én 2011 május végén vettem, azóta volt egy akció, kifutott darab, ráadásul gyűjtői is, nem tudnak mit tenni, és újra jött a már megszokott 5%-os duma.
Még mindig nem adtam fel. Egyszer már korábban írtam a Remedy-nek az ügyben, hogy ugyan mi a teendő, de válasz nem érkezett.
Megkérdeztem hát az 'Alan Wake' hivatalos fb oldalán, hova küldhetek panaszlevelet. Ugyanazt a címet adták meg, ahova először is írtam, de gondoltam, próba szerencse. Küldtem hát nekik egy újabb üzenetet, és 20db képmellékletet. Nemsokkal rá meg is jött a válasz, amiben azt mondta egy 'Mika' nevezetű úr, hogy nem tudja, van-e gyűjtői kiadásuk, de adjam meg a címem és valamivel kárpótolni fognak.
Vártam néhány napot, de válasz sehol. Ismét firkantottam az 'Alan Wake' fb üzenőfalára, ahol azt írták, már beszéltek a Remedy-vel és hamarosan ők is válaszolnak - ekkor már elolvastam a levelet.
De a fb-üzenet elolvása előtt mi történt...

Hazaértem a suliból és rögtön nyúltam a telefonomért. 2 új e-mail. Kezdem örülni, de semmi. Ebédeltem, majd még egyszer megnéztem, mert hallottam, valami ismét érkezett. Gondoltam, spam. 3 új e-mail-em volt, ebből egy a Remedy-től. Most be szeretném másolni, mit írt nekem ez a Mika nevezetű úr:

"Hi Dominik,
I sent you today a package by mail. Inside, there is a very special collector’s edition – one with hand-signatures of the entire Remedy team. It is a true collector’s item – as such a thing cannot be bought. I also included a couple of other things for you. However, you have to keep in mind that the collector’s edition is similar to the one you have and you have to keep it safe if you want it to remain in the best condition…

Happy gaming,
Mika

Mika Reini
Remedy Entertainment

Azoknak akik nem tudnak angolul, leírnám a lényegét. Arról beszélt, hogy a mai napon feladott nekem egy nagyon különleges, speciális gyűjtői kiadást, amit sehol máshol nem tudok megkapni, ráadásul még a fejlesztőcsapat is dedikálta! Ez egy igazi gyűjtői kiadás. azt pontosan nem árulta el, mik vannak benne, de gnodolhatjátok a rekaciómat. Lehidaltam.
Szóval most várom a csomagot, remélem, hogy két héten belül megkapom.

Köszönetet szeretnék mondani Morvay Péternek (picachu) és Böjtös Gábornak (Bojti78), hogy ennyit fáradoztak értem! Nem tudom, hogyan hálálhatnám meg, de igyekszem reklámozni.

Továbbá köszönetet szeretnék mondani a Remedy csapatának. Tudom, hogy ők nem olvassák, de óriásit nőttek a szememben. Nem mintha nem tiszteltem volna eddig is őket kellőképpen."

sajtee

Switch Tax

(#159) philoxenia válasza MasterMark (#158) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:C

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#160) sajtee válasza doncortio (#155) üzenetére


sajtee
senior tag

Dede, pontosan

MasterMark Ez lesz az :R

(#161) doncortio válasza sajtee (#160) üzenetére


doncortio
senior tag

amúgy megjött már?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#162) sajtee válasza doncortio (#161) üzenetére


sajtee
senior tag

Tegnap kaptam a mail-t Vagy Finnországból jön vagy amerikából (gondolom, hogy az USA-ból). Biztosan nem levélként lett feladva, tehát szerintem 10-14 napnál tovább nem fog tartani a posta. Remélem.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#163) r4z


r4z
nagyúr

Háhháá [link] :C:DD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#164) sajtee válasza r4z (#163) üzenetére


sajtee
senior tag

Én is nagyon örültem neki :D

Egyébként egyik ismerősöm azt mondja, ő három napon belül megkapta a Remedy-től a csomagját. Ő nyerte meg anno a fénykép-versenyt, és kapott egy X360 előlapot, zseblámpát és egy, a Remedy csapata által aláírt plakátot.

(#165) sajtee


sajtee
senior tag

Megkaptam a csomagértesítőt, fél óra múlva nyit a posta, és elhozom! remélem, nem egy nagy műbráner lesz benne...

(#166) MasterMark válasza sajtee (#165) üzenetére


MasterMark
titán

Képeket majd rakj valahova és ide is linkeld pls. :D

szerk.: Ha műbráner akkor is XD... Alan Wake mintás műbráner is érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#167) sajtee válasza MasterMark (#166) üzenetére


sajtee
senior tag

Levideóztam, de elkáromkodtam magam, azt nem töltöm fel oda. Képeket csináltam. Atom csomag!!!

(#168) kovsol válasza sajtee (#167) üzenetére


kovsol
titán

ja mintha nem hallottunk volna káromkodást korábban :DDD

May the Force be with you!

(#169) sajtee válasza kovsol (#168) üzenetére


sajtee
senior tag

A fórumon vannak érzékeny lelkű emberek :) Mindjárt jön a link.

[ Szerkesztve ]

(#170) sajtee


sajtee
senior tag

Itt vannak a képek.

(#171) kovsol válasza sajtee (#170) üzenetére


kovsol
titán

szép összeállítás szerintem, és az arany filccel aláírt tok is jól mutat !

May the Force be with you!

(#172) sajtee válasza kovsol (#171) üzenetére


sajtee
senior tag

Most már csak el kéne adni a régit.

(#173) doncortio válasza sajtee (#172) üzenetére


doncortio
senior tag

Azt írtad hulladék az egész :F

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#174) sajtee válasza doncortio (#173) üzenetére


sajtee
senior tag

A játék fut, csak esztétikailag nem az igazi. Egyébként karcmentes.

(#175) Nova96


Nova96
őstag

Üdv BO. single kivitem de nem kaptam meg pár g. de nem tudom mik azok nincs valahol oldal hogy mit kell csinálni hogy megkapjam?
Ugyan ez van alan wake igaz még van egy rész de utána vége és még majdnem 600g hiányzik.. :F
Előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#176) kovsol válasza Nova96 (#175) üzenetére


kovsol
titán

[link]
BO -t is megtalálod itt. (amúgy google első két találat közt van a következőre: alan wake achievements xbox 360)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#177) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

[link] :p

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#178) doncortio válasza tDr1v3r (#177) üzenetére


doncortio
senior tag

ezmiez? lol :DDD

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#179) tDr1v3r válasza doncortio (#178) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Untam a fehér kontrollerem... :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#180) doncortio válasza tDr1v3r (#179) üzenetére


doncortio
senior tag

Azt látom ;]
Akkor már mé' nem fekete?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#181) sajtee válasza tDr1v3r (#177) üzenetére


sajtee
senior tag

Húúú, de széép! Te csináltad? Gratula hozzá :D Babakék akar lenni?

[ Szerkesztve ]

(#182) doncortio válasza sajtee (#181) üzenetére


doncortio
senior tag

Én anno designoltam PS2-ket is :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#183) tDr1v3r válasza sajtee (#181) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A d-pad meg a start-back gomb illetve a headset felett lévő izé akar az lenni, csak a vaku miatt kicsit csalóka lett a kép...
Amúgy igen, én csináltam, full egyedül. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#184) sajtee válasza tDr1v3r (#183) üzenetére


sajtee
senior tag

Tényleg jó lett :)

(#182) doncortio Jó pénzt kerestél vele? :D

(#185) doncortio válasza sajtee (#184) üzenetére


doncortio
senior tag

Aha, annyit, hogy telt 2007-ben egy Xbox360-ra :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#186) sajtee válasza doncortio (#185) üzenetére


sajtee
senior tag

Az szép :D Kéne nekem is valami itthoni munka :D

(#187) doncortio válasza sajtee (#186) üzenetére


doncortio
senior tag

Takaríts, mosogass, találok én neked munkát, ne félj ;]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#188) zsotesz81 válasza sajtee (#186) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én tegnap itthon dolgoztam, ráadásul túlórában, VPN powa :DD

[ Szerkesztve ]

(#189) sajtee válasza doncortio (#187) üzenetére


sajtee
senior tag

Azért nem kapok pénzt.

(#190) doncortio válasza sajtee (#189) üzenetére


doncortio
senior tag

Munkáról volt szó nem állásról :DDD

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#191) sajtee válasza doncortio (#190) üzenetére


sajtee
senior tag

Munkáért is adnak pénzt, nem feltétlen csak állásban. Akkor javítom. ÁLLÁS :D De lehetőleg ne sok mindent kelljen csinálni :D Mondjuk játékokat tesztelni.

(#192) doncortio válasza sajtee (#191) üzenetére


doncortio
senior tag

Aha, és gondolod kapnál is ilyen állást? :N

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#193) sajtee válasza doncortio (#192) üzenetére


sajtee
senior tag

Biztos, hogy nem :D Voltam már jó néhány helyen, de volt, hogy a támogató "meggondolta" magát vagy zsebből volt finanszírozva. Most is vagyok egy haverral, igaz, ez egy blog, ketten vezetjük.

(#194) doncortio válasza sajtee (#193) üzenetére


doncortio
senior tag

Ha nagyon van kedved akkor írhatsz ide a Gamepodra is. PC Guru Online pedig a legjobb cikkeket jutalmazza is előfizuval.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#195) sajtee válasza doncortio (#194) üzenetére


sajtee
senior tag

Tényleg? Ezt nem is tudtam. Megpróbálom majd.

(#196) doncortio válasza sajtee (#195) üzenetére


doncortio
senior tag

ma van a határidő ;]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#197) sajtee válasza doncortio (#196) üzenetére


sajtee
senior tag

Ja, hogy ez nem állandó? Akkor ebből sem lesz semmi... :(

(#198) doncortio válasza sajtee (#197) üzenetére


doncortio
senior tag

Nyugi, havonta van pályázat, csak ugye így könnyebb kisorsolni a díjakat.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#199) sajtee válasza doncortio (#198) üzenetére


sajtee
senior tag

Aha. Oké, köszi, hogy szóltál.

Egyébként valakinek van valami véleménye a Crysis 2-ről? Nagyon szar? Letöltőkódot kapok az új boxhoz.

(#200) sajtee válasza doncortio (#157) üzenetére


sajtee
senior tag

Te és Wei{turul testvérek vagytok? Most, hogy nézem a neved, te fent vagy a Konzol Online-on is, ugye?

Master Mar neked mi a neved a Konzol Online-on?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.