Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BITBOYS


BITBOYS
addikt

5870 gpu-val kapcsolatban...

A Microsoft új operációs rendszerével szinte egyidőben kerülnek a boltokba az ATI új grafikus chipjeit tartalmazó kártyák. Nem véletlen az egybeesés. Az új GPU fejlesztését a Microsoft az új XBOX-okba szánt motor megrendelésével indította el az ATI-nál, és az operációs rendszerébe pedig beépítette a DirectX 11 API-t, melyet kihasználni jelenleg csak ezekkel a kártyákkal lehet. A DirectX 11-es játékok pedig már karácsony előtt elérhetők lesznek.

Vagy csak félreértek valamit? Ha igen természetesen töröltetem a topikot.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2) Def26 válasza BITBOYS (#1) üzenetére


Def26
félisten

Szia

Honnan az infó? :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) BITBOYS válasza Def26 (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia!

Kezdem úgy érezni, hogy valamit benéztem: Innen származik, viszont a komplett hírt csak most olvastam.

szerk: Jah, igazából a kezdetekről számol be. Mindegy, töröltetem az egészet :B

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) Viktor77


Viktor77
titán

A warezt kéretik mellőzni. Köszönöm.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.