Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  XBox 2 'designed with AMD processor' (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Lord Mixxx


Lord Mixxx
tag

Ha ez igaz akkor itt most ki-kivel van??

(#2) Turmoil


Turmoil
senior tag

Ezt hol láttad?

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#3) Zeratul válasza Turmoil (#2) üzenetére


Zeratul
addikt

www.tomshardware.com

(#4) Egon


Egon
nagyúr

A teljes hír:
Lhttp://www.theregus.com/content/3/24403.html/L

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) Egon


Egon
nagyúr

Csak elcsesztem...
[L]http://www.theregus.com/content/3/24403.html[/L]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) Don Vittorio válasza Egon (#5) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az ellenség keze betette a lábát...

Mi lesz ebből? Az XBOX lesz jobb, vagy az AMD rosszabb? :-)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#7) Den


Den
veterán

Hú, nagyon korai még ezen sekulálni, új xbox leghamarabb 4 év múlva lessz, addig meg még minden megtörténhet

www.simson4t.hu

(#8) Egon válasza Den (#7) üzenetére


Egon
nagyúr

Den: Tartok tőle, hogy a Sony jövőre, de legkésőbb 2 év múlva kiadja a PS3-at (hiszen az MS előnybe került technológiailag az X-Box-szal, kénytelenek lépni valamit), a Microsoft meg nem fogja válasz nélkül hagyni... Lerövidül(het) az életciklus (lásd 3D videókártyák...:D).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) Egon válasza Den (#7) üzenetére


Egon
nagyúr

Másrészt meg ha már ilyen részletek kiszivárognak (elvégre nem zörög a haraszt...), az azért 4 évnél jóval korábbi időpontot feltételez... Miért kacsintgatna az MS az AMD felé már most, ha csak 4 év múlva tervezik kiadni az X-Box 2-t??? Ki tudja azt felelősségteljesen megjósolni, hogy hogy fog kinézni a processzorpiac 4 év múlva??? Főleg a konzolokra jellemző speciális tényezőket (áramfelvétel, melegedés stb.) és a teljesítményt IS figyelembe véve??? Vagy még egy alternatíva van: az egész hír teljes mértékben kacsa...:D

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10) Lord Mixxx


Lord Mixxx
tag

Az egeszben az a ''remiszto'', hogy eddig a konzolosok viszonylag nyugodtan eltek. A PC-sek evente olnek nagy penzeket a gepuk szintentartasaba a konzolosok csak megvettek aztan jatszottak veluk 3-4-5 stb. evig. Ha felgyorsul ez a fajta fejlodes akkor pont azt veszti el a konzol amiert sokan vettek: idoallosagat. Az M$<>AMD fenemod meleg dolognak tunik... kivancsi lennek mi errol az Intel allaspontja.... :DDD kepzel fenemod orulnek ennek az 5letnek.

(#11) Den válasza Egon (#9) üzenetére


Den
veterán

Szerintem csak kacsa
Nem lessz ps3 hamarabb. Nincs igazi technológiai fölény, ugyanis mindkét vasban óriási erőtartalék van. Induláskor például, a ps2 játékok a gépet kb 5! százalékban használták ki.
A konzol nem a hardverről szól, minden gyártó veszteséggel adja el, nekik a szoftver a biznisz.
A konzolokat úgy tervezik hogy kb öt évig hardver módosítás nélkül lehessen egyre jobb programikat kiadni. Lásd playstation.

www.simson4t.hu

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  XBox 2 'designed with AMD processor' (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.