Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fasyrt


fasyrt
őstag

A kérdés adott.
Xboxba kéne írni egy ''biztonsági másolatot''.

(#2) atuci válasza fasyrt (#1) üzenetére


atuci
senior tag

nekem minuszosan vannak :))

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#3) Bubu79 válasza fasyrt (#1) üzenetére


Bubu79
addikt

Szvsz +-os lemezzel jobban járhatsz, BOOK TYPE-ban DVD-ROM-ot beállítva, így ha egyébként reklamálna amiatt, hogy írott a lemez, talán jobban elfogadja.:)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4) fasyrt


fasyrt
őstag

Kavagyok veletek a vízbül :D

Xbox1-en kéne mennie.
No akkor melyik legyen?

(#5) Bubu79 válasza fasyrt (#4) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha ez vigasztal, most gondoltam csak végig, hogy lehet, hogy másoláskor nem is engedi a BOOK TYPE- ot piszkálni:o
A +-os talán annyiból lehet jobb, hogy a hordozó réteg optikai tulajdonságai jobban hasonlítanak a gyári ROM-ra, mint a - -é ( ez de jól sikerült:DDD )

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6) atuci válasza fasyrt (#4) üzenetére


atuci
senior tag

ird + ra, ugy, ahogy fentebb mondtak.

De miert nem probalod ki, irsz egyet - ra, egy masikat meg + ra, es hali.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#7) fasyrt válasza Bubu79 (#5) üzenetére


fasyrt
őstag

De ha előtte lementem iso-ba v. binbe, akkor engedi, nem?

(#8) Bubu79 válasza fasyrt (#7) üzenetére


Bubu79
addikt

Az az igazság, hogy kipróbálnám, de nincs itthon egy darab +-os DVD-m sem, és anélkül nem enged ilyesmit állítani.
A legtutibb, ha kipróbálod, elképzelhető, hogy engedi, de az is lehet, hogy pontosan amiatt, hogy ISO-ból írnád nem tudsz állítani semmit, mert az ISO tartalmazza az ''eredeti'' lemezbeállításokat.

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9) fasyrt válasza Bubu79 (#8) üzenetére


fasyrt
őstag

Őőő.. jó. Majd ha ordibál a haver, hogy nemjó, akkor majd veszek minuszosat. :)

(#10) eziskamu


eziskamu
addikt

Nincs köze az ISO fájl adatainak a booktype-hoz, ha így lenne nem tudnád ugyanazt az iso-t --os és +-os lemezre is kiírni. A lényeg hogy +-os lemezt használj és a booktypeot tudd változtatni az írószoftver + segédprogram segítségével. Nekem pl. a lite-on íróhoz volt progi, ami ezt beállította és utánna a nero mindig kiírta hogy a booktype beállítva dvd-rom-ra, de már rég volt.

(#11) Rafi X


Rafi X
csendes tag

Bocs hogy a warez kérdésemet felteszem de szükségem van rá.
Letöltöttem egy játékot XBOX-ra. Néróval kiírtam(lemezképfájl kiírása).
És nem működik. :O
Mit csináljak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.