Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Idril


Idril
csendes tag

Üdvözlet. Az x-akták rajóngókat szetnémegybe gyűjteni, hogy itt lehessen segíteni egymásnakl. Pl.: nekem. Mivelnem tudom hogy honnan lehet letölteni az egész sorozatot. Előre is köszi

(#2) Muton válasza Idril (#1) üzenetére


Muton
addikt

hi. szerintem ne erőltesd a warez megoldást ;)

egyébként nemrég nekem is eszembe jutott, h letöltsem az összes évadot, neki is láttam dc-ről lehúzni (:DDD), de csak pár rész jött le, az is elég kotvány minőségben. a hang nem volt mindig szinkronban, és gyakran volt színelcsúszás is (először azt hittem, h 3D-s verzió, fel is csaptam a szemüveget, de miután így még roszabb lett, rájöttem, h mégsem 3D :C ). szerintem elmegyek majd megvenni, akkor azzal remélem nem lesz gond. remélem ezt is lehet kapni, nem csak a Barátok köztöt meg a többi póz-sorozatot :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3) KMan válasza Muton (#2) üzenetére


KMan
őstag

először azt hittem, h 3D-s verzió, fel is csaptam a szemüveget

lol :DDD en nagy X fan vagyok, mindig neztem a tv3-mon, utana a visaton, amig volt musoron, volt hajnali 2-3 korul ismetles, azt sikerult alt. elcsipnem.
sorozatot miota warez letolteni amugy? :F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#4) VladimirR válasza Muton (#2) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: ha letolt, az nem warez
2: amennyire tudom, kishazankban nincs mas lehetosege, mert nem jelent meg a sorozat dvd-n (javitsatok ki, ha tevedek)

(#5) koxx válasza VladimirR (#4) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jól tudod, nem jelent meg

#1 itt is feltehetted volna a kérdést [link]

(#6) Muton válasza KMan (#3) üzenetére


Muton
addikt

akkor nem az :) amióta egy kedves mod figyelmeztett azért, mert, mert egy oem termékhez kellett volna mindenkinek szoftvert kapni (annak ellenére, h oem), és sokan nem kaptak, akiknek elmondam, h hogyan szerezhetik be, azóta óvatosan jelentek ki dolgokat :)

VladimirR: hát ez elég sajnálatos :( remélem azért angolul beszerezhető (bár ha jobban belegondolok, lehet h a felét sem érteném a sci-fi és a rendőri szakzsargonnak)

szerk: koxx: ha jól fogtam az első hsz-t, ebben a topikban nem csak a letöltésről lenne szó

[Szerkesztve]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#7) rien válasza Muton (#2) üzenetére


rien
senior tag

szerintem nagyon belenyúltál, mert az enyém viszonylag kultúr :) minőségre sikeredett..., hang csúszás nekem sehol sincs (bár a kétszáz akárhány részből vagy 3-4 tényleg ''sistereg''), a kép egy picit lehetne jobb, de annyira nem veszélyes

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#8) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Noh ehhez a témához én is csatlakozok :) nagy X-akták rajongó vagyok, csak éppen nem láttam még minden részét :B
De a megnyugtató, hogy jelen pillanatba is töltöm egyszerre mind a 9 évadot :DDD
Kb 1 év múlva végzek is vele :DD már megvan az 1-2-7 évad egészbe, és a többit is töltöm, csak hát napi 1-2 óra töltés és 80-90K-val elég siralmas...
Jah egyébként a Bithumen-ről töltöm (remélem nem számít reklámnak :U ) kár, hogy ''megszűnt'' a meghívás, mert még magamat se tudtam meghívni :(

(#9) KMan


KMan
őstag

lehet olyat esetleg tudni hogy a viasat tervezi visszahozni musorra? vagy esetleg vmelyik mas kereskedelmi csatorna?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#10) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Muton: a szoftver az mas teszta, at letolteni is illegalis
minoseggel egyebkent en sem allok tul jol, az elso hat evad reszenkent 100 megas tvrip, szemcses, recseg, majd ha nagyon raerek, keritek normalisat

angolul egyebkent meg lehet venni, a fox oldalan lattam valahol, de most nem talalom

egyebkent itt talalhato nemi info => Bovebben: [link]

(#11) Muton válasza VladimirR (#10) üzenetére


Muton
addikt

X-Files: Seasons 1-9... 63 Discs - DVD... Price: $764.85
vagy nézem '3D'-ben vagy még gyűjteni kell egy kicsit :DDD

asszem 330-360 mega körül volt mindegyik, amit letöltöttem, de ha nem hőn áhított x-aktáról lett volna szó, még azt a párat sem néztem volna meg, akkora fos volt mind

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#12) Oliverda


Oliverda
félisten

Én is nagy FAN vagyok! :C Egyszerűen nem értem hogy itthon még miért nem lehet kapni DVD-n. :F Én a jogdíjra tippelnék, mert amúgy meg már minden sz@r sorozatot kiadnak DVD-n is. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13) fero02 válasza Oliverda (#12) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Csak szólok, h lehetett itthon kapni.

Nekem megvan mind a 9 évad + boritó (persze magyarul).

Nem origi dvd, hanem avi, de aki fan, az sztem lesz***ja.

Ha érdekel esetleg, akkor keress meg privátban vagy msn-en, vagy telón.

Nem szeretném, ha warez illatú lenne a hsz-em :DDD

Üdv!

(#14) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Régebben, amikor még néztem TV-t én is mindig leültem a sorozat elé! Egy részt sem hagytam ki, láttam az összeset - amit leadtak a magyar csatornákon. Az egyik kedvencem volt! Most már nem tv-zek egy ideje. A régebbi részek tetszettek igazán mert abban sokkal több volt a fantázia. A legújabb (és utolsó) részek már inkább krimire hasonlítanak, semmi sci-fi amit imádok. Az UFO-s részek feelingesek.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15) Oliverda


Oliverda
félisten

Nekem van egy DVD-m, ami magyar menüs, választható angol + magyar hang. Az első 4 rész van rajta. 4:3-as képarány. Na ilyenben lenne jó megszerezni a többit is. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16) VladimirR válasza Apollyon (#14) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, az utolso 1-2-3 evadban valoban elkalandozott a sorozat, magam is jobabn kedveltem azokat a reszeket, melyek teljesen kulonallo epizodok (voltak persze 2-3 darabban leadott folytatasoso tortenetek is, itt inkabb arra gondolok, hogy nem az intergalaktikus osszeeskuveselmeletet erosito reszek)
kedvenc reszeim egyebkent:
a gumiember, ugye ezt az epizodot senkinek nem kell bemutatni
amikor a csotanyok gyilkolasszak a nepet (''her name is bambi?'')
illetve mikor vampirok tamadnak scylly-ra es mulder-re

p.s.: elnezest, epp most halt meg a tv.com, nem tudok angol cimeket, evadokat, epizodszamokat mondani

(#17) Oliverda válasza VladimirR (#16) üzenetére


Oliverda
félisten

Van egy (talán) First Person Shooter illetve még egy Arcadia nevű rész is. Na azokon aztán lehet röhögni. :DDD

Én amúgy 1996 óta nézem(tem). Először MTV1 aztán TV3 és végül VIASAT3. A legjobb sorozat. Nem hiába kapott egy rakás elismerést is. Chris Carter rulez! :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18) Janoska26


Janoska26
addikt

Hogy miért nincs meg a sorozat dvd-n magyarországon, hát az igazság odaát van :DDD .Én is imádom, és az elejétől kezdve néztem, egyébként pár rész az kijött dvd-re, nekem konkrétan 2 rész van meg, Existencia, és az Élőhalott, alcíműek.Tutira van több is, úgyhogy ha valaki talál írja be nyugodtan hogy merre is :)

(#19) Oliverda


Oliverda
félisten

Ezt most találátam!

2006. 11. 14. 21:48

Ja, és ha már itt tartunk jövőre már lehet, hogy megjelenik az X-akták is DVD-n. Egyelőre a FOX engedélyére vár a forgalmazó. Sajnos más FOX sorozat DVD megjelenése (még olyan ''nagyok'' is, mint a Buffy vagy Angel)hazánkban nem valószínű!


:C

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20) fero02


fero02
veterán

Olvassátok el a #13 hsz-emet.

Ha érdekel vkit, keressen...


Üdv!

(#21) Idril válasza KMan (#9) üzenetére


Idril
csendes tag

Nem. Én Küldtem egy e-mailt a viasat3-nak és nem tervezik a közeljövően, bár én olyan 2005, 2006-ban írtam, mikor véget ért. De ha azóta nem változott akkor nem.

(#22) Idril


Idril
csendes tag

Na. Be kell vallanom már töb mint egy éve nézem a prohardvert mire elszántam magam, hogy valamit én is közbe szólok. Most jött el az idee, h nyisak gy topicot. Örülök, hogyiylen sokan kedvet kaptak az x-aktákhoz. Köszi mindenkinek.

(#23) Apollyon válasza VladimirR (#16) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Uhh hát a részek címeire már nem emlékszem... Amikor a csótányok gyilkolásszák a népet, hát nekem az nem ugrik be, de egy olyan rész igen, amikor főhőseink egy erdőbe mennek és ottragadnak, éjszaka a sötétben pedig jönnek ilyen zöld kis pókféleségek amik a fényt nem bírják és persze erre rájönnek de az agregátorból kifogy a gázolaj, nincs több áram, és fény sem, a végére pedig nagy mákuk van... :D Meg volt valami macskás rész is, azt még régen, és azt azért említem mert csak egyszer láttam annak idején amikor még a mtv1-en ment...
Az újabb részeknél viszont azt nem bírtam még, hogy sosem tudtuk meg, ki az a dohányos ember... Minden lében kanál..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24) VladimirR válasza Apollyon (#23) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igazabol nem is a csotanyok gyilkolasznak, csak ugy tunik mulder-nek
az epizod poenja, hogy scully-val vegig csak telefonon beszelnek es eleg erdekesen alakulnak a telefonbeszelgetesek
pl van egy rovarkutato csaj, aki elmeseli mulder-nek egy teoriajat - ezutan valami ilyesmi beszelgetes zajlik koztuk:
-bambi has a theory about...
-her name is BAMBI???

a pokos reszt tudom melyik, az az elso evadban van valahol, mikor egy tobbszaz eves fa kivagasakor jonnek elo a kis zold floureszkalo pokok
a dohanyosrol egyebkent eleg sokminden kiderul (pl, hogy milyen kapcsolatban all mulder-rel), a a 9 evad legvegen teljes bizonyossaggal tudjuk meg, mi is tortenik vele

(#25) Muton válasza VladimirR (#24) üzenetére


Muton
addikt

ja, a zöld pici pókos volt az egyik legjobb rész. meg az, mikor a holtak felkeltek, elmentek zuhanyozni, lefoszlott a bőrük, de volt alatta normális új bőr. az korekt epizód volt (bár lehet, h több részre volt szétszedve)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#26) KMan


KMan
őstag

legganyabb resz amikor elkezdenek a ''virtual reality''-ben fps-ezni, attol kiakadtam.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#27) Idril


Idril
csendes tag

Azt meg tudom mondani ígyhirtlen, hogy melyik aza rész,amelyiket említetted az a Leszáll az éj c. rész deatöbbi, haérdekel, nem akarok reklámozni:

http://evk.bke.hu/x-f/ep-guide.htm

a többit itt megtalálod

(#28) KMan válasza Idril (#27) üzenetére


KMan
őstag

komoly a link, koszi :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#29) VladimirR válasza VladimirR (#16) üzenetére


VladimirR
nagyúr

no, megvan az oldal, amit emlitettem => Bovebben: [link]
es megvan a reszek cime is:
3x12 - War of the coprophages (ez a csotanyos resz)
5x12 - Bad blood (ez pedig a vampiros)

illetve erdemes meg megemliteni a kovetketo reszt is:
5x10 - Chinga
ennek erdekessege, hogy stephen king irta

(#30) fero02 válasza fero02 (#20) üzenetére


fero02
veterán

Az ajánlatom még mindig áll minden fan-nak, ha szüksége van rá :DDD

(#31) KMan válasza fero02 (#30) üzenetére


KMan
őstag

mi az ajanlat? :B

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#32) fero02 válasza KMan (#31) üzenetére


fero02
veterán

Van 9 évad X-Aktákom dvd rip minőségben, magyar borítóval, évadonként 2 dvd, avi romátum.

Ha kell vkinek....

Vagy ha csak hiányzó részeket szeretne pótolni...

Ettól jobban nem akarok warez szagot éreztetni. Aki tudja miről beszélek, az ugyis megkeres ha érdekli...

Üdv!

(#33) Idril


Idril
csendes tag

Ajánlom minden fan-nak a fero dvd-it. Én is onnan kapom meg. A másik, hogyha kellenek linkek szóljatok, mert tudok jó párat. Meg a címeket is, de azokat úg is elküldtem egy másik címen. Angolul magyarul és németül is rajta cvvannaka címek, bár 7-9ig csak angolul aszt hiszem.

(#34) fero02 válasza Idril (#33) üzenetére


fero02
veterán

Megkapod, feltéva ha vmikor idernek a lemezek :DD

:R :R :R

Üdv!

(#35) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

@nyáááááááááááááááád!!!

X-AKTA FOREVER!!!

Múrder és Szkáli!!!

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nekem a hetedik és a nyócadik hiányzik még sajnos...

(#36) Idril


Idril
csendes tag

Már itt vannak a dvd-k csak még nem tudom mikor fogom tudni feladni, talán majd holnap azaz vasárnap. :)). De még ha holnap feladom is még akor is sok idő :O.

(#37) fero02 válasza Idril (#36) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Az ''Új'' gomb mellett kicsivel jobbra van egy olyan, h ''Válasz''.

Azt erre találták ki, használd pls ;) :R

Üdv!

(#38) Idril válasza fero02 (#37) üzenetére


Idril
csendes tag

Sorry. Még bele jövök. GYorsan tanulok :DDD

(#39) fero02 válasza Idril (#38) üzenetére


fero02
veterán

Nincs is ebből semmi probléma, én se ugy jöttem ide, h mindent tudtam...

Csak előbújt belőlem a segítő szándék :DDD

Üdv!

(#40) Idril válasza fero02 (#39) üzenetére


Idril
csendes tag

Az mindíg el kell. Sorry, hogy még mindíg nem meek a dvd-k. De haveromnak is tartozom egy kis lóvéval, a aztán el akartam ma mindent intézni ,de ne mvittelm el a bankszámlaszámát, meg a te címedet, szal ma megint pancser voltam, de holnap elintézem, ha minden igaz. Rajta vagyok a témán.

(#41) Idril válasza fero02 (#39) üzenetére


Idril
csendes tag

:)) :C :W :W

(#42) Idril válasza TheReMiXeR (#35) üzenetére


Idril
csendes tag

Hella. Egy egész kicsit jól érzékelteted, az érzelmeidet a sorozat iránt. :) :D :D Örülök, hogy vannak, még igazi fanok. Én rentkívülien szar minőségben nézem ,de nézem ! ;] !

(#43) fero02 válasza Idril (#40) üzenetére


fero02
veterán

Ok, ok. Nincs ebből semmi probléma.

Szerdától otthon vagyok folyamatosan :DD (vizsgaidőszak :O )

Üdv!

(#44) gerjus válasza Idril (#40) üzenetére


gerjus
aktív tag

Bezony , intezdd el holnap :D azaz ma :D :R :))

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#45) Idril válasza fero02 (#43) üzenetére


Idril
csendes tag

Ezazt jeletni, hogy más a címed. vagy amelyik címet elküldtél, az az otthoni címed? Mert akkor arra kell küldenem. HA nem akkor küldjél egy privátot hogy mire kóüldjem, ma oylan 4 körül fogom feladni.

(#46) fero02 válasza Idril (#45) üzenetére


fero02
veterán

Eddig kóterban voltam, de sztem tuti nem annak a címét adtam meg.

De azért a biztonság kedvéért dobok 1 privit azonnal.

Üdv!

(#47) Idril válasza fero02 (#46) üzenetére


Idril
csendes tag

Anynira már nem kell sietned, mert csak holnap fogom feladni, egy jó kis kipárnázott levélben. de azért kösziek, meg néztem a privátot, igen etz a címet adtad meg, oksa köszike, akkor holnap küldöm, nem tudom mikorra fog elmenni. És még egyszer thanx :R :D

[Szerkesztve]

(#48) fero02 válasza Idril (#47) üzenetére


fero02
veterán

Ok!

Szvsz péntekre itt lesz (bízom benne) és akkor a hétvégén meg tudom írni (bízom benne) és hétfőn dobom vissza Neked! (bízom benne)

És mégegyszer nm...

Üdv!

(#49) Phery


Phery
csendes tag

Sziasztok!
Meg szeretném csinálni az x-aktákat dvd minőségben, ha már nálunk nem adták ki ezért kérem a ti segítségeteket! Olyan embert keresek akinek megvan az eredeti dvd kiadás, ebből csinálnék magyar változatot lehetőleg tömörítés nélkül! (kb 2-3 rész fér rá így egy dvdre).
Erre az e-mailcímre írjatok: x-phile@easymail.hu

(#50) fero02 válasza Phery (#49) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Nekem megvan mind a 9 évad X-Akták dvd rip minőségben...

Ha gondolod, Neked is áll az ajánlatom!

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.