Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Wreckfest

Hozzászólások

(#1) guftabi96


guftabi96
addikt

Fejlesztő: Bugbear, akik a legendás Flat Out-ot is készítették.
Kiadó: THQ Nordic
A játék weboldala
Steam
Facebook

Megjelenés:
PC - 2018.06.14.
PS4, Xbox One - 2018.11.20.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#2) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Nem volt egy könnyű szülés - az utolsó Flatout játék több, mint 10 évvel ezelőtt jelent meg. Az early access multiplayer videók mindenesetre tele vannak móka-kacagással, úgyhogy annyira rossz nem lehet.

(#3) Heroes fan válasza Feketelaszlo (#2) üzenetére


Heroes fan
őstag

Kipróbáltam íme a videó a tesztről.
Jó kis zúzda erre érdemes volt várni.

(#4) guftabi96


guftabi96
addikt

És a tegnapi nap folyamán kilépett az Early Acces-ből. Ár: 45 Euro.
Hát, nem volt egyszerű az út, de végül csak megérkezett. :)

#KeepFightingMichael

(#5) updog


updog
senior tag

Ha lesz valami sale, lehet hogy beruházok rá, addig kibírom :DDD De nem azért, mert gondom lenne vele, csak úgyse lesz időm sose játszani vele :D

Amúgy betegnek tűnik, a jó értelemben, a Flatout 2-t szétjátszottuk anno koleszban, kicsit arra hajaz a fíling, így a grafikát / fizikát látva.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#6) guftabi96 válasza updog (#5) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem simán tekinthető egy "Flat Out Reboot"-nak. :K

#KeepFightingMichael

(#7) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Csak rövid és kevés tartalom. Frusztráló is a pontokkal szórakozni.

(#8) Spet


Spet
addikt

Hmm, majdnem öt évvel ezelőtt (2013 decembere) támogattam őket még alfa verzióban, most megdobtak egy digital deluxe upgrade-el.

Le a kalappal a srácok előtt. :R

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#9) Dtomka válasza Spet (#8) üzenetére


Dtomka
veterán

És milyen jó játékot hoztak össze! Flatout & destruction derby = wreckfest :)

(#10) Spet válasza Dtomka (#9) üzenetére


Spet
addikt

Sajnos ameddig nem lesz új gép, addig marad a fiók polcán :(

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11) Dtomka válasza Spet (#10) üzenetére


Dtomka
veterán

Mielőbbi gépvásárlást kívánok! Egész jól optimalizált.

(#12) Heroes fan válasza Dtomka (#11) üzenetére


Heroes fan
őstag

Azért az ajánlott gépigény elég combos és kell is ha felhúzzuk a grafót.

(#13) Dtomka válasza Heroes fan (#12) üzenetére


Dtomka
veterán

Mihez, melyik játékhoz képest combos? Manapság i5 - 8gb ram - 1060 - kell, ha vki játszani szeretne a legújabb játékokkal.

wreckfest gépigény

[ Szerkesztve ]

(#14) Dtomka


Dtomka
veterán

(#15) Werkly


Werkly
őstag

Rövid és kevés a tartalom? Amúgy minden kimaxolva 2K G-sync 144Hz jól néz ki és FO feeling tényleg! 👍

(#16) Heroes fan válasza Dtomka (#13) üzenetére


Heroes fan
őstag

1050TI 16 giga rammal is viszi őket.

(#17) Sokimm


Sokimm
senior tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy hol tudnám (config) átállítani a hp-mat, vagy a törés mértékét (nem a menüben a normal vs realistic érdekel)?
Jobban élvezném, ha pl regenerálódna a hp-m. :D

(#18) Heroes fan válasza Sokimm (#17) üzenetére


Heroes fan
őstag

Olyan nincsen benne ez nem az a játék, nem is tudok róla hogy lenne bármi ilyesmi.

(#19) Werkly


Werkly
őstag

Miért nem folytatható a karrier tovább? Le vannak lakatolva a pályák pedig minden addigi full a perből/per! Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#20) Dtomka válasza Werkly (#19) üzenetére


Dtomka
veterán

Vedd meg a megfelelő autót. Hisz ott is többféle van eu, amcsi..full size mid size.

(#21) Sokimm válasza Heroes fan (#18) üzenetére


Sokimm
senior tag

Kár. Mert a törésre kapott sebző szám nem logikus, sőt meg merem kockáztatni, hogy bugos...
Tök random, ha megyek egyenesen, és oldalról súrolnak, levon 1-3 között, de ha egy álló autóba belegurulok oldalról (kereket kapva), vagy motortér felől, akkor meg fél hp-t vesz le csak...
Ha a kerék el van nyalva (szinte kiesik), nem húz a kocsi oldalra (legalább kanyarodáskor lenne nagyobb az ív).

Ha megyek egy egyenes szakaszon, a betonfal mellett nem végig szikrázik az oldala, és csak bizonyos erő (falhoz érés) után ragadnék bele (és pördülnék ki), hanem azonnal. A kocsi fenekén lévő védelem kb nem logikus, mert ha az autó tengelyét védené, hogy ne húzza el a hossznyúlványt, akkor mivel az autó az amorticázióra nem "húz" valamelyik irányba, lényegtelen a védelem. (csak a kaszni amortizálódik)
(kivéve a hátsó motoros autóknál)

Amúgy meg a flatout2-ben jobban meg volt csinálva, hogy amikor már le volt harcolva a verda, akkor kattogott, alig váltott, húzott oldalra gyorsulásnál, érezted, hogy ramaty. Nem kellett HP csíkot nézned, meg a motortér lángot keresned...

Amúgy meg, hogy a teljesítmény nem romlik roncsolódásra, az nagyon béna... (akár az ellenfélnek, akár nekem)

Ez a játék a legszebb autós, a törés látványvilága király, de a fizika alatta egy csiszolatlan gyémánt.
A gyorsulást se érezni, pedig benzintemető a gázpedálom... A fékezésnek sincs olyan dinamikája, hogy érezzem, mennyire kellene lassulnom. Minden kanyar előtt egy "udvariasságból" (hogy ne csússzak ki a kanyarban) fékezést végzek, de nem tudom, hogy elég lesz-e vagy sem.

Ami plusz pont, azt szépen megcsinálták, hogy a kanyarba ha adsz gázt (csak akkor) lehet nagy sebességgel kormányozni az autót.
Ha csak kormánnyal "üresbe" gurulsz, sokkal nagyobb a fordulókör. Ez szép lett!

Sajnos a hülye lakatok, autó class-oc (az ellenfél USA muscle car-ral jön, arra a versenyre, amire nekem EU-t kér? Mért nem mehetek én is tankkal (USA autó)?), a törés bug-ossága, a gyorsulás érzésének hiánya, és a fékezés "dinamikátlansága) felejthetővé teszi a játékot számomra.

Mai napig fenn van a gépemen a flatout2, az a játékélmény (városi pályák) sokkal jobb...

Belelendültem az osztálymicsodába, köszönöm válaszod! :)

(#22) Heroes fan válasza Sokimm (#21) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nem nagyon néztem még mert most a kings bounty warrior of the nortot nyúzom a végefelé járok.

(#23) keneseig


keneseig
tag

Ebben van lehetőség együtt menni haverokkal?

(#24) orc88 válasza keneseig (#23) üzenetére


orc88
őstag

Ha multiplayerre gondolsz akkor igen :)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#25) Pierre75


Pierre75
senior tag

DIRT2 óta nem tetszett ennyire autós játékot. Billentyűzettel is élvezetes az irányítás. Némileg meglep, hogy ennyire kihalt a topik.

(#26) Heroes fan válasza Pierre75 (#25) üzenetére


Heroes fan
őstag

Csak hosszú versenyeket nem lehet nyomni mert kiütnek gyorsan.

(#27) Pierre75 válasza Heroes fan (#26) üzenetére


Pierre75
senior tag

A karrier első csomagját megcsináltam, de a fűnyíró gokardok hidegen hagynak így mikor a 2. is azzal indul, hogy 3 kerékűvel rokizzak jószándékú buszok között, azzal a lendülettel ki is szálltam.
A pályák többsége tetszik, jó csapatni. Nem vagyok pro, de az amatőrt gyorsan meguntam, nincs benne kihívás, így átnyergeltem, experten már lehet olykor küszködni. A 3 körösben mikor utolsóként indulsz, ha elcseszed a rajtot már oly mindegy, akkora előnye az élbolynak. A Wreck-ben nem húzom fel magam, ha az élen állok pl a canyon-ban és egyszer csak azt látom, hogy szemből belém rohan egy roncs. (Amikor először megtörtént, a látvány pazar volt.) Mert máskor belenyugvón tartom a 3. helyem, látva a másik kettő annyira előttem csámpázik, minek sietni. Egyszer csak előbb az egyiket oldalba kapják, a másik kisodródik, és én is egy hajszállal kerülök el egy kamikázét...
Ha megereszt az agyvizem, mert kicsit többet kaptam vmelyik roncs figyelméből, mint megérdemeltem, akkor igyekezetem már nem a versenynek szól, hanem a sporttársra fókuszálok...

(#28) Heroes fan válasza Pierre75 (#27) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az tök jó, engem frusztrál ha nyerésre állok és kiütnek.

(#29) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Én is kipróbáltam és igen nagyon kedvemre való autós játék ez - még ha úgy is érződik, hogy a végét összecsapták. Remélem lesz belőle 2. rész vagy valami hasonló Bugbear-es reinkarnáció (pl. Rally Trophyra hajazó klasszikus), amiben javítják az előd hibáit és esetleg egy Trackmania-szerű rangrendszert is hozzácsapnak, hogy legyen tétje a multinak (plusz gondolom veteránautókat licencelni is olcsóbb volna). Érdekes mód a sima versenyeket jobban élveztem, mint a roncsderbit - az ovál, a hosszú murvás és rallycross pályák illenek igazán a töréshez - hiszen annak sincs kisebb tétje, hogy 140-nél a fák és betonkoszorúk között kell keresztbe menni, mint annak, hogy a pici 8-asokon csapatja az ember. A 24 autó a kis pályákon néha még kellemetlenül túlzsúfoltnak is hat és talán a videokártyát is mintha jobban igénybe vette volna. Persze kell az a kis izgalom, hogy egy kereszteződésben oldalba találják-e az embert, de a legextrémebb pályán 9 körig egyedül poroszkáltam, mert a 3. kör végére az összes gépi ellenfél kiejtette egymást. Illetve ha megvettem a leghasznosabb fejlesztéseket az autóra és a kategóriahatárig húztam a teljesítményt, akkor már az Expert fokozat sem jelentett különösebb kihívást.
Mindenesetre vicces a Wreckfest után visszanézni azokra a "matchbox-szimulátorokra", amiben akkor sem esik baja a fényezésnek, ha 200 km/h fölött csapódunk a falnak :DDD Szerintem nem is kérdés, hogy a Wreckfest jár a jó úton a jövő autós játékát illetően, s nem a Need For Speed stílusú sínautózás.

(#30) keneseig


keneseig
tag

Üdv!

Valamit lehet kezdeni azzal,hogy ne kapjak Out of Memory hibát a játékban?8GB Vram-al...

(#31) winhate válasza Dtomka (#11) üzenetére


winhate
őstag

Ugye ezt nem mondtad komolyan ?

6 magos xeon + hd 7870 2gb ram keves neki
Mindent min. ra le kell vennem mert keves a gpu ! :Y

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#32) winhate válasza winhate (#31) üzenetére


winhate
őstag

Na beigazolodott xar az engine.
Cpu 15% on megy
Gpu 70-75 %

1280x1024 60hz vsync bekapcsolva

Nem nagyon eri el a 60fps t. 48-60 kozott mozog.
Beszaggat nem folyamatos. vsync-el!
Cpu unatkozik de nagyon.
Gpu nincs szetgyalazva.

Palyafuggo, object fuggo. Minnel komplexebb annal biztosabb a szaggatas.
Pl fűnyíro zárt derby pálya nem szaggat kb 150fps nosync.

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#33) Dtomka válasza winhate (#31) üzenetére


Dtomka
veterán

De komolyan gondoltam a gépigény alapján
Hát gondolom az a xenon sem 1 mai darab.... :U

2 gb vram karcsú manapság, napjaink játékaihoz, de ezt te is tudod.

(#34) winhate válasza Dtomka (#33) üzenetére


winhate
őstag

Xeon x5650 tökéletes mindenre.

Gpu nál nem a 2gb a kevés. Hanem az ai száma és a megjelenített objektek mennyisége.
Minnél több ai van elötted annál jobban megeszi a gpu-t.
Valszeg túl komplexre sikerültek az objectek.
Ha egyedül vagyok a pályán 60-80 fps körül van.
Ha 23 ai van leesik 15-30 fps közé.

Flatout 2 nél nem emléxek ekkora bakira.

Nézzél meg teszteket a hiper szuper gtx 10 és 20 szériából nem estem hanyatt tőle. Pedig új drága és elméletileg gyors hw.

Pro kontra:
Assetto Corsa
Project Cars
Beam NG

Stb...
Ezeknél nincs ilyen és vagy ekkora mértékű hiba.
A 6850 hd vel is szépen szaladgált mind1 ik.

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#35) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Az első része hogy sikerült megcsinálni nekem nem megy az 1600 pont összeszedése.

(#36) Pierre75 válasza Heroes fan (#35) üzenetére


Pierre75
senior tag

A versenyek legtöbbjét meg kell nyerned, csak akkor jön össze a pontszám, amivel továbbléphetsz.

(#37) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Steamen most 16€, meg is vettem. Ennyit sztem megér. Hangulatos a játék és szép a grafikája.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#38) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló

Nem akarom elhinni, hogy senki sincs itt.
Hónapokkal ezelőtt beszereztem, de most jutottam el addig, hogy kipróbáljam.

Elsőre elég élvezhető volt, tényleg eltalálták. Bár nem tud sokáig lekötni a körverseny, de megspékelve ütközéssel és "jó" irányítással nem rossz.
Ki fogom próbálni kikapcsolt segítségekkel mert így "feles" beállításban kicsit olyan túl egyszerű az irányítás.
Mármint, ez jó is mert így billel is élvezhető, de kíváncsi vagyok mit tud. Ezután ha lesz időm kipróbálom a g29-el.

Van itt aki tolja? Online milyen ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Valaki tudna segíteni online saját szerver készítésében, hogy ismerösökkel csapathassuk?
Halkan kérdem csak, virágboltival egyáltalán ez a saját szerver készítés megoldható?
köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40) szTotyy válasza Kiskokó (#39) üzenetére


szTotyy
őstag

Akartam írni, hogy kérdezd meg itt, hátha... :D de látom megtaláltad.
Engem is érdekelne a kérdés!

Ezt azért is írtam, hogy visszataláljak.

(#41) Kiskokó válasza szTotyy (#40) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ú szotyyy fasza lenne online nagyon jókat lehetne Darálni!

Sumo Remix Extra! XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42) Dtomka válasza Kiskokó (#39) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem rossz játék, de hamar meg lehet unni. Inkább a FORZA 4 -et vegyétek meg. Rengeteg tartalom van benne és lehetőség. Én az ultimate-t vettem 28 k helyett 14 k ért. Az elég sok előnnyel jár, több autó vip tagság stb stb.
Én rákattantam :D

[ Szerkesztve ]

(#43) Kiskokó válasza Dtomka (#42) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem sok időm volt játszani vele így megunni se.
A FH is kurva jó lenne ha nem lenne tiszta bugos szar és feltudna csatlakozni rendesen Online...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#44) Dtomka válasza Kiskokó (#43) üzenetére


Dtomka
veterán

Nálam is volt csatlakozási probléma, de most 1 ideje minden ok.

(#45) #21346560


#21346560
törölt tag

Szomorúan látom, hogy nincs túl nagy pörgés a topikban....

(#46) Pierre75 válasza #21346560 (#45) üzenetére


Pierre75
senior tag

Két ok miatt töröltem: az egyik a nehézségi szint: a gép a rajttól az első kanyarig lényegileg passzív, így lehet az utolsóból első, csak ezt hamar meg lehet unni.
A másik: bő 10 éve már a DIRT 2-ben is remek hangulati elem volt, a földúton felverődő porfelhő/sárdagasztás stb. A wreckfest túl steril. Kár érte!

(#47) #21346560 válasza Pierre75 (#46) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem még aránylag új, szóval a jó oldalait nézem. Mondjuk haverokkal nyomom inkább, hülyülünk...

(#48) keneseig


keneseig
tag

A héten este fél-11 től éjfélig valaki jön csapatni?Nem clean szerverre.

(#49) #21346560 válasza keneseig (#48) üzenetére


#21346560
törölt tag

Sajnos az nekem már túl késő! :(

(#50) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Szerintem tök jó játék, én már 50 órát eltöltöttem vele, haverokkal a multi is jó pofa, engem az érdekelne milyen kocsik a legjobbak az adott osztályban (ugye "A" osztályút is lehet C-re faragni). De szerintem nincs egyértelmű válasz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Wreckfest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.