Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zola007


Zola007
veterán

A BestBuy fórum analógiájára megnyitja kapuit a WorstBuy topik.
Azokat a cuccokat várjuk ide termékkategóriától függetlenül, ami gyári vagy tervezési hibás.
Illetve kiugróan rossz ár/érték aránya, anyaghasználata, minősége vagy gyártói supportja lévén hivatalosan is kiérdemelné a Prohardver "Bóvli" plecsnit és messziről kerülendő.

Legyen a termékről saját fotó vagy videó, ne pedig az kollégám haverjának a feleségének a másodunokatestvére mondta alapon :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

indulásnak
Ipari hulladék, nem tart, gyenge rugó, műanyag stb.. sokan panaszkodnak rá, én is kidobtam. :K

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#3) beg válasza Zola007 (#1) üzenetére


beg
veterán

Belföld és külföld is játszik?
Mert a kínai forrás kiapadhatatlan táptalaj lesz :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Idetalálós hsz.:) A BB topikos hszt is ide szántam....:(((

[ Szerkesztve ]

(#5) Zola007 válasza beg (#3) üzenetére


Zola007
veterán

minden
úgyis a kínai cuccok nagy része megvehető előbb utóbb valamilyen formában itthon is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#6) chipesz válasza Jokerdapro (#4) üzenetére


chipesz
őstag

Erre van a kedvenc fórumtémák. :U

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#7) lkristóf válasza chipesz (#6) üzenetére


lkristóf
senior tag

És ha betelt már a lista?

(#8) HunChris


HunChris
senior tag

Geomag Mechanics iránytű
Pénzkidobás.
Túl nagy surlódása van a 3 golyónak, amin elfordul a tengely, így nem működik. Az ára miatt még visszapostázni sem éri meg...

(#9) Zola007


Zola007
veterán

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Kereshetőség végett kérném, hogy tartsunk majd valamilyen formaiságot. A topik célja az lenne, hogy ha valaki ide jön vásárlás előtt, akkor a keresőt használva jusson megfelelő infóhoz, ne hosszadalmas kérdezgetés során.

► termék pontos megnevezése (gyártói)
► pár kulcsszó keresést segítendő
► link (gyártói), ennek híján valamelyik árösszevető oldal (ne közvetlen boltot linkelj, mert nem a céggel van baj)
► saját kép / videó, ennek hiányában direkt link egy képhez a konkrét termékről
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
például:
Geomag Mechanics iránytű
mágneses iránytű
Túl nagy surlódása van a 3 golyónak, amin elfordul a tengely, így nem működik.
[link]
kép

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Silicone home Car Water Wiper az aliról.
Az autóhoz vettem, hogy gyorsan le tudjam húzni a vízcseppeket az üvegről de állandóan kicsúszott a betét. Jobban megnézve már a demó képeken sincs a helyén :DDD

A gáztűzhelyen "galvanizáltam" a két végét, azóta használható.

¯\_(ツ)_/¯

(#11) djnice


djnice
veterán

Car Headlight Restoration Kit
Semmire nem jó, még jól össze is lehet vele karcolni a lámpát.

(#12) DrBubo77 válasza MADcat (#2) üzenetére


DrBubo77
addikt

Itt is leszel TG? ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#13) MADcat válasza DrBubo77 (#12) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszönöm. Kihagyom. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#14) Zola007


Zola007
veterán

Maxell Speedboat 32GB USB 2.0 pendrive
iszonyat lassú és semmivel nem olcsóbb, mint egy 5x ilyen gyors Sandisk vagy Kingston
kölcsönbe kaptam, de inkább vettem egyet helyette addig is, mert beleőszülnék a használatába
[link]
sebességmérés

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#15) #04441088


#04441088
törölt tag

Ilyen is van, kiraly.
Koszi a fenyszoro polir kitert, ilyet rendeltetett velem ismeros, majd szolok neki vigyazzon vele.

[ Szerkesztve ]

(#16) Mosqu!to válasza Zsoleszhun (#10) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ez itt off topik, de ha jó lehúzót akarsz, akkor ezt ajánlom: https://www.praktiker.hu/szerszam-gep-muhely/autos-termekek/auto-apolas/179843-homasita-szilikonos-vizlehuzo-30x6cm-es-ellel

Szokott lenni Tesco/Auchanban is, ismerősöm autómosójában ez vált be leginkább.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#17) Zeki


Zeki
nagyúr

Kínai óvszer, kilyukad eksön közben.

(#18) axlfsi válasza Zeki (#17) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, neeee :DDD ((biztos nem európai méretekre van szabva :P ))

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19) Zeki válasza axlfsi (#18) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aha, akkor szétszakadna és nem kiszakadna elöl. Mondjuk az biztos hogy kisebb eszközre igényli a csatlakozást. :)

(#20) bbmt válasza Zeki (#19) üzenetére


bbmt
senior tag

Most nem azért, de ki az aki a Kínaiaktól vesz gumit? Nem látja, hogy mennyien vannak?? :D

A kanál a gyengék villája

(#21) Zeki válasza bbmt (#20) üzenetére


Zeki
nagyúr

:DD

(#22) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Van az a vicc, hogy:
- Tudtad, hogy az óvszereken is van sorozatszám?
- Nem.
- Akkor te sem szoktad teljesen letekerni.
:D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#23) Zeki


Zeki
nagyúr

Szerencsi mogyorókrémes szaloncukor, étcsokoládéval bevonva. USZAV.

(#24) syberia


syberia
veterán

Top 10-ben van az Árukereső oldalán ez a táp, ami elég szomorú.

https://howbad.info/

(#25) palfitom válasza syberia (#24) üzenetére


palfitom
félisten

:(

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#26) KTU válasza syberia (#24) üzenetére


KTU
addikt

Magyarországon, hát persze,
1. olcsó
2. "mit is mondott a haver, teljesítmény 500 W, jóleszaz"

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#27) Fryskitt válasza Zeki (#17) üzenetére


Fryskitt
addikt

Hahaha... államilag támogatott. Így tele lesz hamar a Kárpát medence. :Y

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#28) Zeki


Zeki
nagyúr

Penny Market, Wawel Sweet Party Box vegyes csoki csomag, rossz. Állagra, ízre. A gyerekeimnek vettem 1600Ft-ért, de én életem meg, ha nem akarom kidobni.

(#29) Thoty válasza Zeki (#28) üzenetére


Thoty
senior tag

Én inkább visszavinném a helyedben.

(#30) Zeki válasza Thoty (#29) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem romlott, csak szar.

(#31) Thoty válasza Zeki (#30) üzenetére


Thoty
senior tag

Ja értem, azt hittem, hogy hibás tárolás miatt ilyen.
Én a Pennyben régebben vettem ilyen likőrrel töltött bonbonokat, több dobozzal, és a legtöbb tárolási hibás volt (megfehéredett csoki, szikkadt töltelék) Pedig a szavidőből még volt hátra jó pár hónap. Mondjuk akkor nem vittem vissza, manapság már visszavinném. :DD

(#32) Zeki válasza Thoty (#31) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ne is mond, sokszor szaladtam bele ilyen bonbonokba... le is szoktam róluk.

(#33) MADcat válasza Zeki (#32) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem a klasszikus piros dobozos konyakos meggyel voltak ilyen gondjaim. Az létezik még egyáltalán? Sosem tudtam belőle finomat venni, pedig szeretem. :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#34) Zeki válasza MADcat (#33) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kilehet fogni. Én is sokkal szívtam már meg, azóta többnél is átnézem a gyártási dátumot. A frissebbet veszem, minden melyik gyártó.

(#36) Beniii06 válasza Zeki (#35) üzenetére


Beniii06
őstag

Ilyeneket kár megvenni, főleg apple cuccokhoz, azok amúgy is finnyásak a kábelekre/töltőkre. Ha nem ismeri fel eredetinek(nem 6000-ért vettek a vezetéket pl.) akkor nem hajlandó tölteni, hanem csak adatkábelnek jó maximum pl ituneshoz szinkronizálni.

"Got any other secret weapons?"

(#37) Jovanny2 válasza Zeki (#35) üzenetére


Jovanny2
őstag

2 éve vettem az S7 Edge-hez, de csak egy bizonyos szögben töltött, akkor is botrányosan lassan. Csináltam videót, hogy nem tölt vele a telefon, kicikínai szépen visszafizette az árát.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#38) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem hulladék, csak worst buy, mert utólag tudtam meg, amit a webolalukon sehol sem találok, hogy a weboldalon lévő árak csak a weboldalon leadott rendelésre érvényesek, boltban drágább. Épp 550Ft-tal fizettem többet a 4 literes Mobil 10W40 motorolajért, minta weben van.
Ez így átverés.

(#39) nrg_52 válasza Zeki (#17) üzenetére


nrg_52
addikt

Kettot kell belole felvenni, koze mehet az eros pista. Garantaltan eszreveszitek, ha kiszakadt...:DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#40) Zeki


Zeki
nagyúr

Ismerősöm megszívta.
Ne vegyen senki ilyen "okos"órát, mert rábaszik.
A W58Pro-ról azt kell tudni, hogy az ún. noname apple watch koppintások közt még relatíve egy jobb darab, sok funkcióval. A fő funkció, ami miatt sóhajtozott JD, hogy neki kellene, a testhőmérséklet-mérés. Persze az életemet nem bíznám rá egy ilyen hőmérőre, de egye fene, legalább van benne. Gondoltam én.
Hát nincs. Ebben, amit küldtek. Meg szinte semmi nincs, ami az adatlapon szerepel.
Több funkció is hiányzik (pl. vérnyomásmérés, barométer, alvásmonitor, stb.), de ezek nem játszottak (volna) akkora szerepet, tisztában vagyok vele, hogy 10e forintért nem kap az ember 100ezres Apple watch színvonalat. (Bár az se valami magas színvonal a 18 órányi röhejes üzemidejével...)
Az okostelefonos app típusa sem az adatlapon található Wearfit 2.0, az óra csak egy FitPro nevű alkalmazással működik együtt. Szarul.
Az óra nemhogy always-on displayt nem tud, de még csuklóemelésre sem képes megvilágítani a kijelzőt, kizárólag csak ha hozzáérünk vagy gombot nyomunk rajta, akkor mutat bármit is. A bármi = kb. 6-7-féle sportmód, bár ezeket nem hiszem, hogy normálisan képes követni, monitorozni. Csak alibi.
Az óra összességében (kijelző, anyagminőség) amúgy nem rossz, csak így még ezt az relatíve kedvező árat, de még a felét sem éri meg.
Amit küldtek, az egész biztosan nem W58Pro, mivel a W58Pro több tesztjét megnéztem Youtubon. Az így néz ki

(#41) Zeki


Zeki
nagyúr

Penny market nagy sajtos pogácsa.
Annyira szar ízre, állatra, súlyra, hogy ha találkozna az Auchan ilyen pogácsájával, a vonat alá vetné magát. Sokat nem lapulna, mert már gyárilag alig van benne valami.

(#42) Zsombor99


Zsombor99
csendes újonc

2021 elején rendeltem az EMAG-ról egy "Full HD sport Kamera 1080p vízálló - sárga" megnevezésű terméket, nem igazán javasolom.
Először gyanúsan csend volt, majd egyszer csak jött egy automatikus email, hogy értékeljem a rendelést ‒ milyen rendelést?? Ami még meg se jött?? Ezután rájuk írtam, hogy mi van, hát, nincs raktáron, de küldenek ‒ legalább lesz valami... Meg is jött, hasonlított arra, amit rendeltem, de szürke volt, "720p HD" felirattal, a valóságban viszont szerintem még azt sem érte el! Látószöge eléggé keskeny volt, színek feltűnően gyengék ‒ ilyen pici képszenzor volt benne, majdnem mint egy cukor szemcse ‒, az akkumulátor kemény ~15 másodpercet bírt töltés után, mire lekapcsolt! :Y Megreklamáltam, rendben, nem kellett visszaküldenem és ingyen küldtek egy cseredarabot. Ez már "vidám sajtsárga", "4K" felirattal, de szerintem olyan 720P körül lehet maximum, viszont 170° széles látószöget tud! :) A képminőséget kell állítgatni, mert alapból ilyen volt, videónál maximum ~17 percet tud venni egy fájlba (majd egy-két másodperc ugrással újat kezd), természetesen stabilizátor nincs, a microHDMI csatlakozó nem működik.
Szóval, aki olcsó kamerát akar venni, az körültekintéssel tegye.

Jó pap is holtig tanul. | Senki se tökéletes.

(#43) Zeki


Zeki
nagyúr

Hirtelen felindulásból vettem a Lidl-ben a livarno termosztátos kádtöltő csaptelepet.
Ipari hulladék, hangosan jön a víz, süvít sistereg az egész ház, de idegesítően. Ahhoz hogy CSAK hideg vízet engedj, trükközni kell, mert amúgy mindig meleg akar jönni.
Lecserélem baszki, nem tudom elviselni. Megy a kukába.

(#44) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

[kép] [link]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#45) Zeki


Zeki
nagyúr

Lidl Pilos szeletelt trappista.
Száraz, kemény, ízre sem finom.
Nem csoda hogy akciós volt .

Jutavit Kollagén+hialuron komplex.
Asszony olyan durván allergiás kiütéses lett tőle, hogy kórhazba kellett mennie.
A nutriversumos az jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.