Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1998) proof88 válasza proof88 (#1997) üzenetére


proof88
addikt

ja találtam:

A 2. kört kezdtük meg, amikor Vogel Adri jött mögöttem, és mondták a fülemre, hogy védekezzek. Egy hónapja ültem először autóba, így nem igazán tudtam gyakorolni még a védekezés-támadást. Még csak egy versenyem volt, mert ugye a múlt héten meg a kerekem tört ki, és emiatt kellett feladnom a versenyt. Visszatérve a maihoz, mentem befelé és jó helyre kerültem. Azt a kanyart jól be szoktam venni, arra gondoltam, ha majd becsúszok, onnan egy jó padlógázt tudok adni, és még ha nekimegyek is annak, aki mellettem áll, pont meg fog tartani. Na most ebből ez lett. A védekezést össze akartam kötni a támadással. Egyszer csak elkezdtem pördülni, pontosan nem tudtam, hogy mi történik, láttam az üvegszilánkokat repülni az arcom előtt, aztán becsapódtam a gumifalba és lógtam lefelé. Magamnál voltam, mert gyorsan levettem a gyújtást. Aztán jöttek a mentősök és megkérdezték hogy vagyok. Fáj egy kicsit a nyakam és a hátam. Ez a baleset nem vette el a kedvem a versenyzéstőé, de biztos óvatosabb leszek.

szerk.: én nem értek annyira hozzá, de manapság, amikor vannak szimulátorok, azokon azért lehet verseny szituációkat gyakorolni, szóval nem tudom ezek a hölgyek mennyit szimeztek előtte, de valami kötelező szimes kurzust is kaphatnának :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.