Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#97441) WOT-H-A-C válasza rlazol (#97440) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Látod, szemellenzős vagy, pedig sok olyat tapasztalsz amit én csak nem akarod belátni vagy "nemérdekel" Hidd el pár1000 meccs, pár patch ,nerf meg értelmetlen fejlesztés és ugyanott leszel ahol én. Gondolom a prémet is tolod a játékba mint malacba a kukoricát! :) Én is toltam meg vettem pár prém tankot. Meg értelek. Amikor kezdtem nem kellett ilyesmi, a Tier 9 es tankkal ki lehetett farmolni a T10 es tankot. Elbtudod képzelni? Nem nagyon ugye.

Na, de nem rontom tovább a levegőt, senkinek sem akarom elrontani szórakozását. Csak ami lényeg , hogy ha lehet ne tömjed a zsebét SerB nek meg a többinek, mert prémmel és prém nélkül is zsínóron fognak rángatni és kifogják herélni a tankjaidat ha akarod ha nem.

Hidd el annó én is ilyen hévvel játszottam és szórtam Serb szavait és gondolatait.
Na lépek! Mindenkinek GL & HF ( Good Lag & Have Fail) :D ) ezvcsak egy rossz poén),

A statodat átolvasom majd és köszönöm, hogy megisztottad!! :T

Sziasztok! :) Peace :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.