Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#772) Napfénysüti válasza Mcray (#765) üzenetére

Pedig spot damagem egy kanyi nem lett csak ez amit önállóan csináltam. Mentem ezen a pályán már mindenhova mire sikerült megnyerni. :D
A vége amúgy izgalmas volt: nálunk maradt egy SP egy arty meg én az ellennél az arty meg egy Jagdpanther 2. Bázisunktól nem emssze voltam mondom felspottolom a TD-t hogy az arty-nk kiszedje erre mikor már majdnem avérosnál járok akkor jön a hang hogy meglátták a bázisnuk mellett. Szerencsére az SP-nek volt esze és ott maradt védeni de túl sok HP-ja már nem volt. Az arty-nkat ki is szedte a JP 2 én meg közben mentem ezerrel az elelnfél arty-ját vadászni meg foglalni. szerencsére meg is lett és ki is lőttem. Közben a JP 2 már foglalt, írtam az SP-nek hogy resetelje én meg beálltam foglalni. Valami 50% körül sikerült az SP-nek nulláznia én meg közben már úgy 25% foglalásnál jártam. Viszont nem sokkal ezután kilőtte az SP-t így 1 az 1-ben maardtunk ráadásul el is indult felém. Annyi mákom volt hogy nem ért oda hozzám én meg befoglaltam. Ha megtalál akkor 1 lövés lettem volna neki. Szóval izgalmas csata volt de a végén behúztuk kis csapatmunkával. :)

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.