Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#710) mtade


mtade
aktív tag

Nooboknak itt szabad kérdezni? :DDD

Nemrég kezdtem, kb 80 csatám van, idáig 3 tier2 gépezetet fejlesztettem, amikből a pzIIvel és a bt2-vel szeretek menni.

Hagyományos csatánál a kívánatos taktikát gondolom a pálya és a tank adja. A bt2 gyors, gondolom ezzel scoutolni lenne érdemes. A pzIInél nem tudom eldönteni, lassú is, messziről pontatlannak tűnik az ágyúja, viszont közelharcnál másodpercek alatt szétszednek. Ezzel hogy érdemes menni?
Gondolom a legénységet kellene fejleszteni, így 53%osan még ne várjak semmit?

A másik kérdés technikai inkább.

A bt2vel idáig 3-4 csatám van. Előre mentem spotolni, indulás után majdnem rögtön belefutottam 3 ellenbe egy fedezék mögött.
Addig tolatgattam, amíg tűzvonalba kerültem köztük és a csapattársak között, persze másodperceim voltak csak a garázsig... :D Tök jogosan érkezett az üzi, hogy mi a ráknak csináltam ezt.
A baj az volt, hogy amíg tolattam, igyekeztem odapörkölni a gonosznak, de így gyakorlatilag nem láttam hová megyek. Csak megerősítést kérnék, hogy a pörkölés ilyenkor felesleges, inkább kormányozni kellett volna gyorsan el. Esetleg autómata célzásra tenni a löveget, és tünés, közben lődözés az ismeretlenbe? Vagy csak simán még nem tudom vezetni a tankot?

Köszi a választ.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.