Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#67150) S.Copperpot válasza #95904256 (#67149) üzenetére


S.Copperpot
tag

Én most abba is hagyom egy időre mert megőrült az RNG! :) Az utóbbi pár száz kör alatt sorrendben volt egy simán lehozós, soksebzős, sikerélményes szériám, ezután jött a kiteszed a lelked, de nem nyersz széria, 3500-4000-es átlagsebzéssel, éremesővel, vesztes körben 1200XP röpköd (Centurion 7/1-el megyek, a nagy csővel), azt hittem, annál keményebb nem lehet. 30% körüli WR, 2000 feletti WN8, vért izzadtam, mire ledupláztam a tankjaimat.

Most meg? Az MM besorsol ilyen 60-70% valószínűségű körökbe, folyamatosan T10 meccsek (T8 medekkel a lista aljáról külön élvezet :) ) lila toptankok oldalán, loholnom kell, hogy egyáltalán sebezzek... WR 60%, WN8 1000 alatt... Meglátom a leosztást: "Na mész te a p...-ba!"

Szóval kis szünet. Sajnálom, jól jött volna a legénység húzására a Type62, a WZ-ket egész megszerettem. :/ Azért továbbra is olvasgatlak titeket, meg lehet, hogy néhanapján megszáll a lelkesedés, de most már a végén kínomban röhögtem.

* Ööö.. a T8 meg a Centi7 úgy jön össze, hogy a Centi az elsődleges, de ha beszorul egy csatába, megyek egyet valamelyik 8-as medemmel, amibe kell az XP (Object416, T69 meg az STA-1).

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.