Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#59029) Habib[HUN] válasza dvids (#59025) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Hát nem mindenben érthetünk egyet.
Én ez alapján kalkulálok a Wotdb alapján. (L100)
Tűzgyorsaság: 15,79 vagyis 3,8 másodpercenként köpi ki a skulót a tank. Ami nagyon jó, sőt burtális.
A töltésgyorsító dob ezen 10 százalékot. Vagyis lesz a töltési idő 3.4 sec. Ami nem egy nagy változás szerintem. 14,2 skuló/perc. Tehát átlagosan percenként 1,5 lövéssel többet tudsz lőni. Tehát cirka 200-al tud nőni az átlagsebzésed. Persze feltételezzük, hogy folyamatosan tüzelsz mint egy gépágyú. Viszont ez ritkán szokott bekövetkezni. Akkor már inkább egy álcaháló, hogy nehezebb legyen kiszúrni. Mert ez a jó hosszú löveg nem közelharcra termett. Viszont én nagyon szerettem. Arany nagyon nem kell bele. Pontos, gyors, szinte mindent ki lehet vele lyukasztani amivel találkozik a párduc.

A venti nekem kötelező tartozák. Venti és Bia jó kombináció .)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.