Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45974) dfsz34 válasza Tuco Ramirez (#45966) üzenetére


dfsz34
őstag

A másik fontos dolog, hogy a WoT esetében szinte fel sem merül vagy csak nagyon nagyon kevés emberben, hogy lehúzzák pénzre, mert sokkal jobban megérti az ember, hogy pontosan mit kap(hat) a pénzéért.

Többször éreztem már úgy, hogy lehúztak, amikor megveszek egy játékot és nagy dérrel-dúrral beharangozták, aztán egy nagy nulla vagy csak nekem nem tetszik.

Illetve valamiféle tiszteletet érez az ember, hogy ilyen brutál munkát belefektettek ebbe a játékba és odaadják ingyen, csak játsszál. Számomra legalábbis valamiféle helyreállított tisztesség érzése volt, amikor aranyat vettem, meg jó hasznát is vettem neki, dupla haszon. Ez független attól, hogy most ingyen is lehet vele játszani, mert én megértem, hogy a fejlesztőknek is élnie kell valamiből és a játék sok szórakozást adott nekem, valamiféle ellentételezés teljesen korrekt dolog szvsz

Más, Tiger I valóban alkalmas erős stat húzásra, legalábbis wn7-t biztosan. Ebben a helyzetben valóban jobb a Tiger, mint a T29, amikor jönnek rám az ellenfelek, mint a sáskák és a dpm-el kiszedem a kis csibészeket egymás után. A T29 meg magas tier csatákban jobb, sokkal, szvsz, mert azzal harcolni is lehet.

Győzelem!
Csata: Hidden Village 2014.02.24. 13:28:36
Jármű: Tiger I
Szerzett tapasztalat: 6 717 ( x3)
Szerzett kredit: 101 119
Csatában elért Achievement: Acélfal, Nagy kaliber, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Ez a kredit számolás egy nagyon érdekes dolog, volt ez a triplázó csatám ma T29-el
Győzelem!
Csata: Highway 2014.02.24. 12:38:17
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 5 454 ( x3)
Szerzett kredit: 57 000
Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

Sebzés Tiger: 3856 T29: 3006
Spot Tiger: 526 T29: 99
Kill Tiger: 5 T29: 2
XP Tiger: 1445 T29: 1212

Az odáig rendben van, hogy a Tiger többet sebzett és több kill, csakhogy csakhogy top tier csatában volt, tier5-6-kat lőttem és egy black prince volt egyedül tier7-es.
A T29 meg az legutolsó tank volt a listán, sebeztem is8, proto, t34, wt pz4, gw tiger p, mind tier 8 vagy 9

A T29-el ráadásul sokkal többet mozogtam, a Tiger-re szinte rámásztak az ellenfelek, csak jól használtam a side scrapet, a domb takarást meg a beforgatást és a dpm elintézte a többit. Viszont kilőtték a motorját és a javító már elment a lövegre, úgyhogy alig mozogtam vele.

Mindennel együtt kap a tiger 233-al több xp-t, amit azért sokallok, mert a T29 egy lényegesen kegyetlenebb csatában kellett helyt álljon tier8-9 ellenfelek ellen. Brutál városi harc és 3 másodperccel a vége előtt lőttem ki a protot arany lőszerrel a bázisnál, ahol végig kempelt, hajszálon múlt a győzelem is. Néha logikátlan ez számomra, ahogy az xp-t számolja.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.