Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#45463) diegho


diegho
nagyúr

Mint már mondtam sokszor, nem csak a játékoson múlik a WN értéke. Nem mindegy, hogy egy tankot már az első körtől elitként használsz, vagy 80-120 körön át nem fullosan. Múlt héten néztem QB streamjét a 111-1-4-et vette meg, azonnal elitre, beletett egy brutál legénységet és tolt vele pár kört. Most az átlagsebzése 3100, nagyjából ezt fogja tudni hozni vele. Ha viszont megnézed az én átlagomat, az csak 2879, viszont a csatáim 40%-a stock állapotban volt 2300 átlagsebzéssel, onnan mentem fel 2879-re amikor már meglett a top löveg. Mint már mondtam ez a stock vs elit nálam szinte minden tanknál 50%-ot jelent pluszban, ami nem mindegy, hiszen egy alapvetően sebzésre épülő statisztikai mutatóban, ha 50%-al többet sebzek folyamatosan, akkor az ha nem is egyenesen arányosan, de legalább 25-30%-al növelné azt. Tehát nem mindegy milyen körülmények között éri el valaki az értékeit. Ha most hozzászámolnánk az én értékemhez a 25%-ot, 4000 felett lennék. Ennyit számít, hogy milyen körülmények között születik az eredmény.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.