Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#44959) Diarmand válasza scyllarus (#44958) üzenetére


Diarmand
senior tag

Te tényleg ezekkel az artikkal és jóóó pár hónap arty-kihagyással akarod megmagyarázni, hogy MOST milyen a játék magasabb arty-tierben? :C

Én nemrég megvettem a GWTigert, de harmincakárhány meccs után adtam is el a francba, állandóan mellé lőtt, örültem ha csatánként megvan a kétezer sebzés. Nem mellesleg egy-egy szép lövés után én sem küldöm el az artyt az anyjába, hanem gg arty. Pont ma láttam egy hihetetlen jó GWTiger játékost, tehát valamennyi skill csak kell hozzá, ha nekem nem volt. Kellenek a játékba, slussz, csak a számuk lehetne max 2 oldalanként. Ha nem lennének, akkor ki szedné ki a rád várakozó jagdpanzer e100-akat, ki csapkodná meg az E100-at, ki büntetné a Maus, ki hegyezné ki a tornyozó IS7-et vagy amcsi nehezeket, nem tudnád kaján vigyorral nézni, mikor bokorban ücsörgő spotterben ülve odabasz az arty a jelölt célpontodnak, nem tudnál villogtatni a minimapon az 5fő/kocka helyekre, nem lenne ki segítsen, mikor egyedül tartasz egy oldalt, mert senki nem megy vissza neked segíteni csak az arty fordul oda stb...

Szerk: Amúgy jellemző, mikor segít az arty az természetes, de ha ki mer lőni, akkor OP SHIT :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.