Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#2316) Arpee78 válasza Kelvin (#2310) üzenetére


Arpee78
senior tag

Számos ilyen összefogó leírást találtam és olvastam. Könyvtárnyi gyűjteményem van ezekből és katonai kézikönyvekből. Ennek ellenére az említett témakörben(4-es pont) ezidáig nem találtam egy teljes, jól elkészített és sallangoktól mentes leírást. Nemhogy angolul, de magyarul sem.

A külföldi és magyar oldalakon található guideok és videók tartalma csak egy-egy részletét tartalmazzák a témának, de sok olyan dolog van amiről sehol nem tesznek említést, pedig tudom, hogy létezik. Ugyanakkor rengeteg a felesleges átfedés. Aki e témakörben akarná kikupálni magát, annak rengeteg videónézés és olvasás után is egy hiányos tudás jut, egy rakás felesleges ismétlés mellett.

Elmélet és gyakorlat. Elmélet ami leírható, elmondható, lerajzolható és ezen módon megtanulható. Ilyen a videóban az IS-8 kilövése előtti megtévesztő manőver. A gyakorlat, a renget ilyen apró trükk használata, avagy nem használata. Megérezni, mikor mennyi előnyt ad, ettől függően eltérő arányban építeni be játékba. A skill gyakorlati oldalát sokkal inkább a játékosnak kell megszereznie, de ez sokkal könnyebb egy megfelelő elméleti tudás hátterével.

(#2315) Csabi04
Noobmeter Ironcsabi04
Jó-átlagos vagy, a csaták számához mérten.

WN7 Scale
This is the current scale for the WN7 Rating:
WN7 Rating Key
Under 500 Very Bad
500 to 699 Bad
700 to 899 Below Average
900 to 1099 Average
1100 to 1349 Good
1350 to 1499 Very Good
1500 to 1699 Great
1700 to 1999 Unicum
2000 and Above Super Unicum

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.