Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#130820) BÁ Nutrition válasza emre (#130818) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

oszinten szolva az a klan ugy lett h mentem egy csatat es az ellenfélnél volt egy ugyes cromwell akit par majom elkezdett xarozni meg aimbotozni a a kozos csetben(akkor meg kozos volt ugye) aztán rairtam meccs utan h gratulalok, nagyon ugyes volt ne foglalkozzon a parasztokkal
aztán irta h van e kedvem belepni a klanjukbe mert latja h normalis vagyok. mondom legyen, bar azt se tudom konretan ez mivel jar, kb 3x mentem par emberrel azóta onnan, szal nekem ez egy ismeretlen terulet h mire valo a klan :D
multkor a Linkin videojaban pedzegette h shorthanded csatakban milyen jól lehet keresni xp-t, de ennyi az ossz amit tudok. azt se tudom h ott free xp-rol van-e szo, mert ilyen 100k XP mennyisegekrol beszelt. amit mondjuk jo lenne felhasznalni arra pl h kihuzni egy ag nagy reszet tier 9-10re freebol.. tetszene :) skoda tizes tok fun tesztszeron, azzal szivesen játszanék. egyenlore inkabb tier 6-7ben jatszom foleg, a tudasom kb oda valo. meg a t-28 az johet barmikor. nyilvan mivel szeretnem elvezni is a jatekot hamar rajottem ha jobb ha nem hajkuraszom feleslegesen a tiereket idejekorán. az eleje eleg nehezen indult, ugye tok bot legénységgel felszereles es fogyoeszkozok nelkul jatszottam. raadasul valszeg nem a legjobb tankokkal. igy az meg mindig huzza le a statot, de azt is en csinaltam semmi gond.
reroll acc azert ennel utosebb szokott lenni szerintem, most mar 6000 csatam van es meg sarga az overall. szal meg egy picit fejlodni kell h zold legyen. elsosorban scheffet es linkint nezem videobol. ok szerintem eleg jok, csak scheff elegge visszavett mostonaban.

klanon meg gondolkozok, nyilvan sok helyre meg se felelek amennyire tudom. ilyen dobilaci fele klan jo lenne, o eleg jo :) meg pl ne varjak el h ekkor akkor kotelezo jatszani, nekem foleg hetvegen van csak idom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.