Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#128886) BÁ Nutrition válasza Emu (#128885) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

eddig minden esetben eslo csata kedvezmenyes tier volt, meg itt is irtak párszor. barmilyen tankkal mentem igy volt. asszem 44 tankkal mentem eddig. szal ebben az egy esetben volt h +1 tierbe rakott ami 2%os arany lenne, ami ha nem lenne szabaly ra is szignifikans lenne

ha tevedek a szaballyal akkor sorry, meg mindig kezdo vagyok fel ev utan, van vmi szabalykonyv egyébként? mert ahogy en latom ugy kell osszeollozni a dolgokat magadnak, szal sokszor meg tudom erteni a botokat mert igazabol annyi a jatekot elkezdeni h installalod aztán jacca.. de az a 3 ravezeto/pelda jatek amit az elejen bead egyeltalan nem mutatja be a jatekot valojaban. igy aki nem megy utana johogy bot. persze 20000 csata utan azert altalaban elvarhatna vmit az ember de ott meg azert nem tartok :D

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.