Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) kökény válasza reelc (#6) üzenetére


kökény
aktív tag

Szia, gondoltam szólok, mert te csipázod az új dolgokat ;)
Laptopon próbáltam ki GTX850-es van benne, nem a legideálisabb, tudom, jad ha a gyerek odaenged az asztalihoz azon is kipróbálom :)
Crafting, mint olyan még nincs, én nem találkoztam vele.Vannak gemek(drágakövek), amelyek különböző szintűek, mintD3-ban, ezeket lehet a foglalatos tárgyakba belerakatni az ékszerésszel, tökre ugyanaz, mint D3.
Sajnos nincs még rengeteg, hanem ahogy írtad párfajta drágakő van és slussz.Jól látod semmiben sem jobb/több ez a játék, de komolyan, ez is csak egy klón, tényleg a grafikát tudom kiemelni, meg a skillek látványosak, menőn néznek ki a szörnyek köbö ennyi.Jó ötlet az aréna, de még kidolgozatlan, nevetségesen könnyű most még.Tetszik, hogy nincs túlbonyolítva, innen-onnan loptak ötleteket, de ezeket remélhetőleg jól használják fel. Multiplayerrre is kíváncsi leszek, eléggé zabálj a teljesítményt nincs nyilván rendesen balanszolva, ez így most multiban állókép lenne sztem nagyon sok gépnél.Ja megnyílt végre a dungeon masteres rész is, nyílik egy portál, lemész és ölöd az ellent, D3 sima riftjéhez hasonlít, több dungin végigmész és a végén van egy főbossz.De néha olyan pályákon megyek, hogy állam keresem, szépen kidolgozott a táj, egyes helyeken olyan mélység alattad, hogy beleszédülök, ebben erős ez a játék.
Amúgy jól látod skillek nagyon hasonlóak a D3-hoz, itt is van seismic(még a neve is ugyanaz) whirlwind, vazsi ágon fireball, fire rain, íjásznál égből eső nyílvessző, multishot, fagyasztós nyíl stb.stb.
Azt olvastam, hogy 5 ACT lesz, egyik fejlesztő nyilatkozta, hogy sok videós átmenetet akar bele rakni, sztori módba ez van, akinek bejön van, akinek nem(nekem bejött a D2-ban anno).
Szóval van it még mit fejleszteni, de ha egy jó kis klón lesz, patentül összerakott játékmenettel, ötletes endgameval már nyertünk sztem.D3 nem tudom mi lesz, azon lehet csak egy D4 segítene már csak.
Jó a Wolcenbe, hogy alig várom h este toljam megint, most farmolok még a karimnak cuccokat, fel lehet tolni rendesen a sebzést megfelelő cumókkal. Felüdülés a monoton D3 után, amit még mindig szeretek, de na több ezer óra után kell a vérfrissítés :D
GD még mindig azt mondom,h jó játék, de nekem nehéz, és elment tőle a kedvem, de megvan steamen, bármikor elővehetem ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.