Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) kökény


kökény
aktív tag

Én is megvettem, hétvégén nyomtam is vele, 19-es szinten vagyok, de első főbosst még nem sikerült kinyírnom.
Lehet kicsit félrefejlesztettem, de már megvárom a level 20-at, akkor elég jófajta fegyókat és egyéb cuccokat lehet már vásárolni az NPCk-től.
Eddig a legjobb Diablo klón, amivel én játszottam(saját véleményem nyilván) POE és Grim D-al is próbálkoztam.
Mondjuk ez hasonít a legjobban is a D3-ra, CHC, CHD, Attack speed stb itt is ugyanúgy megvannak.Nem bonyolították túl, nekem ez is tetszik benne.Pont eltalálták azt az egyensúlyt, h 1-1 bossfightnál megvan a kihívás, de érzed azt is, hogy kis odafigyeléssel lenyomhatóak.Nem kell egy fehér mobot percekig csapkodni.
Én egy közelharcost építgetek, 2 hammerrel a kezében, csipázom,hogy kell használnia magic spellet is és az is sebez rendesen, ha ellőtted a magic spellt töltődik a range-nek nevezett akármid, abból meg tolhatod a fizikait, leapattak-szerű spell vagy itt is van whirwind stb stb.
Skillfa is rendben van, nem olyan átláthatatlan, mint a POE.Elkezded egy közelharcos ágat, de teszel mondjuk a Hunterre is, hogy például növeld az AS-ét a karinak, vagy rágyúrsz a vazsi ágra, ha keményebben akarod tolni a light,fire és egyéb spelleket.Sztori szinte 0, de egyáltalán nem zavaró.
Grafika *5-ös, a skillek effektjei nagyon látványosak, élvezetes no :)
Ami nem tetszik: nyilván az alpha állapot miatt, de tele van bug-al a játék,játék közben kidob egészen a Windows-ig, néha "lebeg" a karim a föld felett, nem lépeget, nem fut, hanem lebeg, bizti átmegy Archon formába :D Beragadt a vízbe, mondjuk ott TP segített. Waypointnál szintén beragad, nem indul el egyik bill parancsra sem. Néha a skillek effektjei is elmaradnak, elsüti, de a látvány elmarad.
Vannak rare magic lego tárgyak, eddig 19-es szintig egy legot dobott.Skilleket bármikor inygért visszatörölheted, nem csak a passzívot, hanem a erőre, ügyességre stb-re tetteket is.(itt is mint D3-ban,csak máshogy nevezik). Van ékszerész, kovács stb...
Röviden ennyi, arénába még nem jutottam, gondolom túl kéne esni az első főbosson, de ahhoz még gyenge és türelmetlen vagyok :)
Szóval most lelkes vagyok, remélem nem cseszik el és ki is jön majd valamikor az egész játék, endgame-ra is kíváncsi vagyok, azon sok múlik ;) Bármi kérdés van, jöhet, megpróbálok rá válaszolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.