Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Peppo


Peppo
őstag

Mint D2 és D3 játékokkal elég sok időt elcsesző játékos, pár hete figyeltem fel erre a játékra. Akkoriban volt valami akció, megvettem, de tegnap próbáltam csak ki komolyabban. 10-es szintig jutottam, és bár az első küldetések még nevetségesen egyszerűek, és sztori se nagyon van, már elkapott a játék hangulata. Sikerült úgy lemásolniuk a Diablot (és amennyit láttam belőle, a Path of Exilet is), hogy közben azért vannak benne újdonságok is.
A grafika már most gyönyörű, és ennél nyilván csak szebb lesz. Nálam 4k-ban teljesen jól megy, igaz erős gép van alatta.
A harcrendszer elsőre fura, még nem sikerült megszokni, de szerencsére még nem akadtam meg sehol. Eddig egyszer csaptak le, de azt is a figyelmetlenségemnek köszönhettem. Szóval egyelőre nem túl nehéz.
A skillrendszer érdekes, még nagyon nem mélyedtem bele, egyelőre próbálok egy mage karaktert építeni. Eddig elég hatékonynak tűnik. :)
Igyekszem a kampányt hamar elvinni a jelenleg elérhető pontig, aztán várom az újításokat. Egyelőre tetszik a játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.