Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  WL-550gE Hiba? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Iginotus


Iginotus
őstag

Helyzet a kövi. Elvileg ez a routernek kell támogatnia a wifin-fogadást (egy hotpötyöt akarok vele fogni egy külsö antennát raktam rá) és a LAN on továbbitást. szoval jön a net én meg szépen leosztom a többi gépnek. Ezd mind szép és jo de HOGYAN? Csak mert tegnap szivtam vele 2 orát annyit sikerült beálitani hogy (mivel van benne mégegy antenna egy beépitett) hogy szépen ad jelet a hotspot SSID jén és látom szépen a hotspot mellett persze más MAC adresszel. Beálitottam a BRIDGE menü alatt a hotspot macjét aztis hogy a hotpötty adja a dhcpt (ezt késöbb viszatetem mert az ökör kikapcsolta a LAN on lévö dhcpt...) és még igy sem látok semit.
Nincs ezen egy egyszerü keresés? Hogy keressen rá erre az SSID-re (a Hotpöttyre) csatlakozon és oszd LAN-on te paraszt? :)
Esetleg ha valaki tud segiteni...

Plug and Pray... :)

(#2) Racecam válasza Iginotus (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

(#3) Pompi válasza Iginotus (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Figyelted Racecam hozzászólásában a "vagy" szót?! Egy ilyen öreg rókától már igazán elvárható lenne, hogy tudja, nem kell minden topicban feltenni ugyanazt a kérdést. Az egyik topicban kaptál választ, a másik 3 topicból töröltem a hozzászólásodat!

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  WL-550gE Hiba? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.