Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mumu


mumu
csendes tag

Űdv régen használtam olyan progit, amivel win allat lehetett állitani a gép biosát
pl: fsb,,,, volt ,,, nem tudom ,hogy a mai gépekre esetleg laptopokra, van e ilyen okoság
aki tud valamit ebben az úgyben az legyenszives össza meg a fórumosokkal
én keresgettem de nem nagy szerencsével

Miért jobb az Alzheimer kór a Parkinson kórnál? Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, mint hogy kilötyögtessem

(#2) Lolek válasza mumu (#1) üzenetére


Lolek
aktív tag

Szia, nekünk most jött pár hp noti és azokba lehet...
De többet nem tudok róla mondani, mert a kollégám nézte nem Én!

Üdv Lolek

(#3) x.geo válasza mumu (#1) üzenetére


x.geo
tag

CPUFSB, de ahoz kellene tudnod a PLL-chip tipusát :)

(#4) mumu válasza x.geo (#3) üzenetére


mumu
csendes tag

Hi ez pont nem jön be,,, mert egy t42 Ibm tulaja vagyok, és ezt a gép alapon csinálja
van amikor 300Mhz megy máskor pedig fullon 1,6 Ghz,,,

Miért jobb az Alzheimer kór a Parkinson kórnál? Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, mint hogy kilötyögtessem

(#5) PLacc


PLacc
senior tag

Egyes HP és Toshiba típusokban lehet gyári programmal, szerintem erre ''univerzális'' nincs, mivel szinte minden BIOS más. Azokban is a boot sorrendet, perifériákat lehet állítani mást igazából nem...
Mit szeretnél vele állítani, amit BIOSban nem lehet... :)

[Szerkesztve]

(#6) mumu válasza PLacc (#5) üzenetére


mumu
csendes tag

pl a boot sorrendet, igy nem kéne feleslegesen újra inditani a gépet, mert ha át van állitva akkor már eleve úgy indúl

Miért jobb az Alzheimer kór a Parkinson kórnál? Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, mint hogy kilötyögtessem

(#7) PLacc válasza mumu (#6) üzenetére


PLacc
senior tag

A legtöbb gépnél POST-kori F12 vagy F8 nyomása indításkor behozza a bootmenüt, így rögtön ki tudod választani, hogy miről akarsz indítani, így a legegyszerűbb szerintem... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.