Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows xp winter edition (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) bandiras2


bandiras2
senior tag

Kezembe került, egy havernál láttam is, a szolgáltatásai lenyűgözőek, de SATA winyómra nem hajlandó felmenni.
Használja valaki?
Tapasztalatok?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2) lapa válasza bandiras2 (#1) üzenetére


lapa
veterán

én még nem hallottam róla. mesélnél mit értesz ''a szolgáltatásai lenyűgözőek'' alatt? [gonosz on] mármint azon kívül, hogy sata vinyón nem műx. [gonosz off]

(#3) Szabesz válasza bandiras2 (#1) üzenetére


Szabesz
őstag

Mi benne olyan lenyűgöző?

¯\_(ツ)_/¯

(#4) bandiras2


bandiras2
senior tag

Hát pofára teccik, sok új beépített fícsör, pl crack automata, sok játék, stb. Sokat nem tudok róla, mer nem megy fel

Tuti hogy nem hivatalos cucc, kódot nem kér, ügyesen megbuherálták, csak nem elég ügyesen


[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5) bandiras2


bandiras2
senior tag

[link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel egyébként sem hivatalos, nem kell neki külön téma.
Folytassátok a ''hivatalos'' XP-topikban: [link].
A témát zártam.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows xp winter edition (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.