Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Mindent a Windows 8 Store-ban található programokról.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Jetpack Joyride - még facebookon tünt fel ez a játék, pár órára simán leköti az embert. xbox achievmentekkel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) pzstm


pzstm
titán

micsoda jó topik. El is mentem :C

töltöm is le :B

(javaslom, hogy keressetek rá a betateam szócskára is :C )

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4) pzstm válasza mukibuci (#2) üzenetére


pzstm
titán

Így szerintem jobb linkelni Jetpack Joyride-ot ;) :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) mukibuci válasza pzstm (#4) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezt hogy csinálod? :) mármint a linkelést :Y

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6) pzstm válasza mukibuci (#5) üzenetére


pzstm
titán

ÍGY
és első találat;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) mukibuci válasza pzstm (#6) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hmm, igy pont nem próbáltam :B de akkor csak így lehet megtalálni a linket :F (esetleg még a linkben át lehet irni hu-hu -ra us-us -ról, ha már magyarok vagyunk)

btw valami olyan program kellene, amibe képet tudok beilleszteni, kivágni egy részét és elmenteni újként - mintegy metrós paint. nincs kedvem 100at végigpróbálni :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8) pzstm


pzstm
titán

no remélem nem kapok érte fenyítést :B

Folyamatos fejlesztések még várhatóak mind funkcionálisan, mind pedig design terén :R

mukibuci: sajnos máshogy nem igen lehet linket találni szerintem, online felületen elérhető Store sajnos nincs, csak és kizárólag a Windows8-as Modern UI-s Store-on keresztül lehet keresni... :U

sima paint vagy snipping tool miért nem jó Neked? vagy lehet félreértelek kicsit :) (jól el leszünk mi itt eben a topikban amúgy :DDD )

én nyugodt szívvel ajánlom a onenote, tunein, shazam, movieguide, trackseries, currency converter appokat is amúgy.

ha lesz időm összeszedem őket és egy kommentbe berakom linkestől :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Radiant Defense - tower defense játék

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10) bAtt001


bAtt001
addikt

TrackSeries, láttam már máshol is említve de itt is meglegyen mivel igen igényes és hasznos appnak látszik. főleg azoknak akik sok sorozatot néznek mind én pl :) nagyon szép a felület csak az a reklám csík zavar igazából a felső részen, de kibírható

(#11) pzstm válasza bAtt001 (#10) üzenetére


pzstm
titán

Epp fel is soroltam a kommentemben. Ha jol lattam legutolso frissitessel eszkozok kozti sync is belekerult raadasul;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) bAtt001 válasza pzstm (#11) üzenetére


bAtt001
addikt

jah igen látom már :D tetszik amúgy mert sokkal szebb mint az eddigi megoldás amit használtam, csak néha touchpaddal nem tudom görgetni a felületet és nem tudom miért :D egérrel meg tökéletesen

(#13) mukibuci válasza pzstm (#8) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a sima paint azért nem jó, mert átvált a desktopra ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14) Drag77 válasza pzstm (#11) üzenetére


Drag77
senior tag

Végre synkel :-)

[ Szerkesztve ]

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#15) Drag77


Drag77
senior tag

Metro Commander file kezelő

[ Szerkesztve ]

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#16) Drag77


Drag77
senior tag

Toolbox for Windows 8

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#17) pzstm


pzstm
titán

amúgy nem azért a két fillérért, de bejelentették, hogy hamarosan jön a hivatalos twitter, dropbox és adobe app is....facebook hol van??? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18) mukibuci válasza pzstm (#17) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

valamint jó lenne még deezer app, esetleg last.fm, vagy valami megoldás a last.fm használatára - bár ennek még nem jártam utána

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19) Drag77


Drag77
senior tag

Rss olvasóból tudtok ajálani valamit?
Olyasmi kéne, hogy én tudom felvenia forrásokat, esetleg synkel is a gépek közt.
Ilyen Track series szerű kéne rss re.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#20) pzstm válasza mukibuci (#18) üzenetére


pzstm
titán

deezer-t ki kellene már próbálnom és regisztrálnom rá :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21) mukibuci válasza pzstm (#17) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Dropbox elérhető az all my storage progival is.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22) Воланд válasza Drag77 (#19) üzenetére


Воланд
titán

nextgen reader?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) pzstm válasza mukibuci (#21) üzenetére


pzstm
titán

nem baj. Várjuk az official progit ;)

(mondjuk egészen szimpatikus ez is képek alapján)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24) Drag77


Drag77
senior tag

RDP-AP
]

[ Szerkesztve ]

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#25) mukibuci válasza Drag77 (#24) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én ezzel nem tudok csatlakozni olyan géphez, amihez a 'desktop' remote desktop connection-nel simán megy :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26) Drag77 válasza mukibuci (#25) üzenetére


Drag77
senior tag

Én 2008R2 és 2012 serverhez próbáltam azokhoz sikeült.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#27) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Fhotoroom

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28) Воланд


Воланд
titán

11 winning alternatives to Windows 8's built-in apps

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) Воланд


Воланд
titán

Angry Birds Star Wars

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

fent van a store-ban az angry birds star wars, 1100HUF. Úgy tűnik ez lesz az alapár a telefonos 235HUF mellett/helyett. Eléggé soknak találom :U

woland_y2k: 2:1 :P

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31) Воланд válasza mukibuci (#30) üzenetére


Воланд
titán

szerintem is eleg vicces ara van, ennyiert regebbi aaa kategorias jatekokat veszek steamen akcioban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) mukibuci válasza Воланд (#31) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nah ja, ha jól emlékszem nem volt 2500 az összes GTA (1-4, összes kieg +mac verzió) tavaly karácsonykor :U ahhoz képest ez vicc :) De a plants vs zombies is 2 euró körül lehetett :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

van fent port.hu tv műsor, PORT TV néven - és egyáltalán nem találom a google/bing keresőben :D - egyébként nem nagy cucc, nekem a honlap vizszintes nézete sokkal jobban bejön, ott nagyjából egyszerre látok mindent, itt meg nem :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#34) mukibuci válasza mukibuci (#33) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

van vimeo app is, rögtön 4 verzióban :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#35) #41133696


#41133696
törölt tag

El is mentettem a Topic-ot, tegnap tettem fel az ICQ app-ot :K

(#36) pzstm


pzstm
titán

Valaki legyen szives irjon egy torrent klienst...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37) mukibuci válasza pzstm (#36) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

de olyat, ami fut az RT-n is ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#38) pzstm válasza mukibuci (#37) üzenetére


pzstm
titán

Nyilvan;)
(Igazabol nem is nehez...az a gaz hogy hatterben is futhasson tobb szal....)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#39) #41133696


#41133696
törölt tag

(#40) mukibuci válasza #41133696 (#39) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az az 1 csillag nem valami biztató ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41) pzstm válasza mukibuci (#40) üzenetére


pzstm
titán

2 értékelés alapján már három csillagos ;] :P :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

a cut the rope és a parking mania vajon miért nem xbox cim :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#43) Drag77


Drag77
senior tag

TV

[ Szerkesztve ]

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#44) mukibuci válasza Drag77 (#43) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szépnek szép, de használni körülményes - legalábbis számomra :(

GoodSpeed: nem néztem hány értékelése van :D egyébként én is egy olyan appot szeretnék, mint a port.hu weboldal :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#45) #41133696 válasza Drag77 (#43) üzenetére


#41133696
törölt tag

és van olyan jó mint a port.hu?:)

egyébként feltettem a port tv-set de az igazi mégis a honlapi verzió, pedig egy az egyben is megcsinálhatták volna kinézetre, meg funkcionalításra.

(#40) mukibuci : Hát egy app sem 5 csillagosként indul :D Egyébként csak rémlett hogy láttam valahol ilyet, hogy 8 -zip és utána néztem. Elsőnek azt tippeltem volna, hogy a 7 -zip lépett egyet, aztán láttam, hogy ez egy modern UI-s cucc :)

(#46) Drag77 válasza #41133696 (#45) üzenetére


Drag77
senior tag

port.hu s nekem fagyogat, ha csatornakat akarok hozzáadni ez nem:-)

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#47) Воланд


Воланд
titán

WinZip

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

átléptük a 10k-t

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#49) #41133696 válasza mukibuci (#48) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért gáz, hogy még nincs Twitter App :)

(#50) mukibuci válasza #41133696 (#49) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

bár nem hivatalos:

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.