Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) crey válasza zoo8800 (#598) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Megkapja azokat a funkciókat, ami symbianos verzióban már három éve elérhető? ;]

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#602) MasterMark válasza catroot (#600) üzenetére


MasterMark
titán

Ezek nagyon drágák. :Y Ráadásul a Navigon-ból még próbaverzió sincs... (Pedig képek alapján elég meggyőző.)

crey: Én már annak is örülnék... :))

Switch Tax

(#603) mukibuci válasza randras (#599) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha akarsz nokia navigációt, akkor 900, ha pedig azt szeretnéd, hogy rezegjen és csörögjön egyszerre, akkor titan ;]

juteszembe, a nokiákon van elvileg működő viber is :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#604) bull84ghia válasza MasterMark (#602) üzenetére


bull84ghia
őstag

Korrekt a navigon csak az ára húzós egy kicsit. De megvan benne minden amit egy navigációtól elvárok.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#605) tantalkondi válasza catroot (#600) üzenetére


tantalkondi
csendes tag

Kosz

nova001
mohotol
catroot

Igazabol az offline terkepek erdekelnek. Engem nem kell navigalni, de jarok kulfoldon, es tudni szeretnem hol vagyok.

Ezert is vonzo a Nokia Drive. Sima Nokia Maps bol jol tudom, nem lehet egyes orszagok terkepet lementeni?!

Outdoor Navigation-nal vagy Navigonnal le tudok tolteni offline terkepeket? Bar a Navigon eleg draganak tunik.

Ha barki tudja hogyan lehet Nokia Drive ot Omnia W -re tenni, kerem privatban, lehet ez lenne a megoldas.

(#606) randras válasza mukibuci (#603) üzenetére


randras
veterán

Miért, a Nokia nem tud egyszerre rezegni és csörögni? :D

Igazából jó-jó az a Lumia, de árban a Titan tetszene a legjobban. Szóval ha annak van valami buktatója, az érdekelne.

Illetve hogy le van-e maradva valamilyen frissítéssel. :U

(#607) bull84ghia válasza randras (#606) üzenetére


bull84ghia
őstag

Elvileg csak a HTC képes rá. Okát ne is kérdezd miért!

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#608) mukibuci válasza randras (#606) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, a nokia nem tud :D

nincs lemaradva semmivel, ráadásul a külső mérete akkora, mint a lumia 900, mégis nagyobb a kijelzője ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#609) randras válasza mukibuci (#608) üzenetére


randras
veterán

Rendben. És a WP8-at leszámítva minden frissítést meg is fog kapni? Magyarítható/alapból magyar?

bull84ghia: Gondolom ha rezeg és csörög egyszerre, akkor ótvar lesz a fénykép minősége, és ezt csak a HTC játszotta meg, elvégre róluk már eddig is tudtuk hogy DSLR minőség. ;]

mukibuci: Ja, hogy neked Titan-od van, most olvasom. Mit érdemes tudnom róla? Milyen az összeszerelés, mert arra nagyon igényes vagyok sajna... :O

[ Szerkesztve ]

(#610) bull84ghia válasza randras (#609) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nekem Omnia 7-em meg vagyok vele elégedve, persze vannak apró bakik de hol nincs :DDD
Mik az elvárásaid? Nokiára a sok app(navi,számláló stb) htc rezgés csörgés htc hub és jól néznek ki.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#611) mukibuci válasza randras (#609) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

félig unibody, vagy nem tudom mi a hivatalos elnevezése, lényegében a hátlap olyan mint egy kosár, abba van benne az egész készülék, ha sokat szeded szét, szerintem elkezd majd lötyögni benne, de más probléma nincs vele.

alapból magyar. Ha arra van ingerenciád, XDA-n elég jó a támogatottsága, van rá nokia rom is, azzal megy minden nokiás program rendesen. Engem még nem vitt rá a lélek, hogy basztassam, decemberben megvettem, azóta kb 10x volt újraindítva (frissítések, meg néha lemerült). Nálam 2 napot elmegy.

"tesztfotók"

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#612) bull84ghia válasza mukibuci (#611) üzenetére


bull84ghia
őstag

Egész jó képek :R Azt hittem rosszabbakat készít, de simán vállalható.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#613) mukibuci válasza bull84ghia (#612) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak sötétben csinál szar képeket, de melyik nem? :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#614) randras válasza mukibuci (#611) üzenetére


randras
veterán

Jó, de ne álljon el a hátlap sehol alapból, meg a gombok se! :(((

Tutira nem fogok ROM-olni, ez az egyik, ami miatt hagyom az androidot a fenébe, nincs időm szórakozni vele. Ki akarom venni a dobozból, és használni. Mondjuk annak még nagyon utána kell járnom, hogy milyen célfeladatra mit használok majd rajta, de gondolom kialakul.

Szóval ajánlott? Van bármi, amit nem szeretsz benne?

bull84ghia: Nagyon fontos nekem a naptár, a jegyzetelés, az e-mail, a net, és a Skype. Telefonálni szinte nem is telefonálok, kamerát nem használom, nem játszok, talán még a zenehallgatás, amit kiemelnék, illetve fb természetesen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#615) mukibuci válasza randras (#614) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

skype csak akkor online, ha épp fut a program, szóval ha ez szempont, akkor a wp7 nem a te rendszered :N

most is ezt venném a wp7 vonalról, sőt egyelőre wp8ra se fogom cserélni :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#616) randras válasza mukibuci (#615) üzenetére


randras
veterán

Erről tudtam, elég siralmas, de ha ez lesz a legnagyobb gondom...

Meg talán még javíthatják is. :U

(#617) catroot válasza MasterMark (#602) üzenetére


catroot
veterán

Hát nem olcsóak, az tény. Mondjuk én a Navigont még akkor vettem meg, amikor megjelent, akkor még nem volt ennyi (bár kedvezménnyel sem volt két fillér...).

Viszont funkcionalitásban tényleg odateszi magát.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#618) catroot


catroot
veterán

Egyébként lehet kövezni, de lemondtam a netet az Omniáról ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#619) robotjatek válasza catroot (#618) üzenetére


robotjatek
tag

Nekem meg nem is volt rajta. 95%-ban van wifi azokon a helyeken ahol megfordulok, szóval nincs rá szükségem.

(#620) catroot válasza robotjatek (#619) üzenetére


catroot
veterán

Nekem kb. egy évig 500 megás csomag volt, aztán próbaképpen átváltottam 100-asra.

Az (nekem legalábbis) egyenlő a nullával. Nem hazudok, ha azt mondom, hogy augusztus végén néztem meg pár YT videót, amikor kaptam is az sms-t, hogy korlátozzák netet, ok.

Aztán tegnap megint kaptam, hogy túlléptem a 100 megát, holott mostanában nem csináltam semmi forgalmat (vagyis nem böngésztem, ha töltöttem appot is, azt is csak itthon wifin). Tehát gyakorlatilag lement 100 mega úgy, hogy a zsebemben frissíti a kontaktokat (Live, FB, twitter), jön a 3 fiókra a levelezés.

Így meg nem sok értelme van szvsz.

Szóval most wifin leszek, megnézem mennyire válik be, legfeljebb megyek vissza az 500-as csomagba.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#621) randras válasza catroot (#620) üzenetére


randras
veterán

Gondolom nem Telenoros vagy. ;]

(#622) catroot válasza randras (#621) üzenetére


catroot
veterán

Majdnem, de az is T-vel kezdődik. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#623) balcsida válasza catroot (#622) üzenetére


balcsida
senior tag

Todafone? :C

(#624) bull84ghia válasza mukibuci (#615) üzenetére


bull84ghia
őstag

Viberrel is a helyzet?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#625) mukibuci válasza bull84ghia (#624) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

viber elvileg használja a push értesítéseket, gyakorlatilag meg hol működik, hol nem :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#626) gzbotii válasza mohotol (#558) üzenetére


gzbotii
veterán

Azert eljatszom neha a gondolattal..ha mi is annyit keresnek mint egy normal EU-s allampolgar (Belga, Osztrak, sot meg Portugal/Gorog is..) akkor mennyivel masabb lenne.
Mert ugye ok kapnak havi 1000-2500 eurot..es abbol 2 evente egy 700 euros keszulek mi lenne...mintha en itt adnek 700 lej egy telefonert..(kb 1100-1300 lejes fizetesbol). Es meg akkor is ok jartak jobban.
Csak ugye 700 lejert (~47e Ft) vehetsz maganak egy iPhone 3GS, SGS1 es hasonlokat..
:(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#627) randras válasza catroot (#622) üzenetére


randras
veterán

Aha, gondolom ott is le tudsz huzni 30 gigat is akar az 500 megas csomaggal. :DDD

(#628) zoo8800 válasza crey (#601) üzenetére


zoo8800
veterán

Túl szép lenne. :DD

rip and tear, until it is done

(#629) mukibuci válasza crey (#601) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

elvisz egy plusz körre ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#630) nova001


nova001
senior tag

felraktam a net profile programot..1.1.13 verziot eddig jo volt most ezt irja ki... the device does not support nwtwork porfile,use wireles manager instead........

ötlet ?

(#631) MasterMark válasza catroot (#620) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen időközökre van rakva? Vagy elemek érkezésekorra? (Ez elméletileg az a bizonyos push lenne jól értem?)

nova001: Ez valami custom rom amivel szenvedsz? :U

Switch Tax

(#632) nova001 válasza MasterMark (#631) üzenetére


nova001
senior tag

yes :)

(#633) balcsida válasza nova001 (#632) üzenetére


balcsida
senior tag

Mit szenvedsz, milyen főzött rom, miről van szó?

(#634) catroot válasza MasterMark (#631) üzenetére


catroot
veterán

Igen, egyből kapom a levelet, ahogy jön.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#635) nova001 válasza balcsida (#633) üzenetére


nova001
senior tag

ez és nem jo a network profile program :)

(#636) Alexios válasza nova001 (#635) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem előbb kapsz választ a kérdéseidre, ha az xda-n teszed fel

(#637) randras


randras
veterán

Hol tudok megnézni/kipróbálni egy HTC Titan-t? :U

(#638) balcsida válasza nova001 (#635) üzenetére


balcsida
senior tag

A 3g adatszámlálót nem nagyon fogod működésre bírni, de amúgy ha főzött romot telepítesz, akkor mé nem az enyimet? :D

(#639) batai15 válasza balcsida (#638) üzenetére


batai15
félisten

ÁÁÁ én meg rakhatom újra a telefonomat.. lumiatrix 5 letéglásította magát.. :( össze harcolt egy appal és puff neki meg halt a telefon.. -.-"
Valaki tud meg oldást arra a custom rom problémámra, hogy az xbox live csempét mért egy egyszerű ikonra cseréli? (ilyen teke bábú ász ikonra) első indításnál berakja rendes live csempére utána meg átvált -.-"

(#640) bull84ghia válasza batai15 (#639) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nálam is ez a helyzet, én le is vettem a csempét inkább mert csak bosszant. :(((

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#641) MasterMark


MasterMark
titán

Hát kell itt nektek custom romozni... ;]

Switch Tax

(#642) blex válasza MasterMark (#641) üzenetére


blex
senior tag

ezaz.. android olaj folyik az ereikben ;]
mondjuk egy unlockolt telefon nekem is jól jönne.. :P máig sem értem, miért zárt vissza teljesen magától..

(#643) batai15 válasza blex (#642) üzenetére


batai15
félisten

Én androidon óczkodtam a főzött cuccoktól.. mikor ilyen bugok voltak hogy nem ment pl rádió meg ilyen bugok elment a kedvem. Itt nincs ilyen hiba , és csak a home screen miatt(nha meg unclock ) miatt tettem fel.

(#644) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Ez a játékok csempe legyen a legnagyobb gondom :C

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#645) batai15 válasza bull84ghia (#644) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is.. -.-" Találtam pár erre való appot amivel tudtam helyettesíteni, csak ugye az meg sajnos többi csempével váltja a színét ... és pont egy ilyen icon customizer kavart bele.. -.-" pakolhatom újra még jó hogy sikerült a hard reset ..

(#646) catroot válasza blex (#642) üzenetére


catroot
veterán

"máig sem értem, miért zárt vissza teljesen magától..."

Visszazárta a Zune a Chevron leállása miatt még augusztus környékén.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#647) blex válasza catroot (#646) üzenetére


blex
senior tag

de ez egy hónapja sem volt. és wifin rendszeresen szinkronizál a telefon, tehát nem lehet, hogy azóta nem szinkronizáltam, amióta letiltották. nem is chevronom volt, hanem a kevésbé legális (?) windowsphonehacker-féle böngészős-zipfájlos dolog.

(#648) Barthezz2 válasza Воланд (#490) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na, ha már ennél tartottunk..

Mert most az van, hogy van egy UK Live ID-m, és ha minden igaz az X-Box Live accom is az, ennek örömére a Win8 nem enged semmihez sem(értsd média tartalom) hozzáférni, mert fizikailag is az accountnak megfelelő helyen kellene lennem.

Ez így gyönyörű lesz, mert ha a Live ID alapján nézi, akkor ha lesz itthon ezután X-Box Music ésegyéb, ha nem, se így, se úgy nem tudok hozzáférni az account és a fizikai tartózkodási helyem ütközése miatt.

Új Live ID esetén meg buktam mindent, amit eddig WP7-en felépítettem. Magyarán ennyit a nagy egységesítésről :W

Szóval, hol is lehet X-Box Live accountot migrálni?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#649) Воланд válasza Barthezz2 (#648) üzenetére


Воланд
titán

[link]

de szvsz egyreszt vard meg az oktober 26-ot, masreszt pedig szo volt arrol is, hogy lesz normalis ms account migralas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#650) bull84ghia válasza batai15 (#645) üzenetére


bull84ghia
őstag

Mivel tudtad helyettesíteni?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.