Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) danilla válasza gzbotii (#250) üzenetére


danilla
őstag

Várd meg a wp8-as telefonokat, lehet lesz még valmai nokia alternatíva.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#252) gzbotii válasza danilla (#251) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak nem 40e Ft-ert mint amennyiert en vennek.
Meg az L510 is dragabb lessz, szvsz (250 RAM, Wp7.8) :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#253) tailor válasza Don't Panic (#245) üzenetére


tailor
őstag

Szia!

Don't panic, nem a telód rossz - a vörösszem-effekt egyszerű biológia. Vagy fizika :D De a lényeg: a vaku nem tud vörösszemet kiküszöbölő módon villanni, mint a digitgépek, utómunkávak szoftveresen kell lehet távolítani.

(#254) negyven2 válasza gzbotii (#247) üzenetére


negyven2
veterán

L710, és nem csak a hozzáadott szoftverek miatt, hanem mert a másik Samsung és sajnos az Omnia 7-böl tapasztalva általában sz*rik a fw.re (több lehet! benne a bug mint egy nokiában, amint nem javítanak, vagy kétséges). Ha a kinézet számít és együtt tudsz élni egy két Omnia W specifikus bugokal (már ha van) akkor azt. De ha én állnék most egy ilyen döntés előtt inkább bevállalnám a Nokia-t.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#255) gzbotii válasza negyven2 (#254) üzenetére


gzbotii
veterán

Volt nekem Omnia 7-em. Nem erost lattam benne bug-ot :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#256) negyven2 válasza gzbotii (#255) üzenetére


negyven2
veterán

De itt nem az a lényeg, hogy van benne bug (miben nincs?) hanem az hogy hogyan állnak hozzá. És itt azt kell mondani, hogy azért ilyen téren a Nokia jobban áll hozzá ezek javításáról. Habár tudásra az Omnia W többet tudd (előlapi kamera/gyroscope/Glonas/SAMOLED (mondjuk ezek egy részét nem tudtam így viszont már más a készülék a szemeben, ugyanis vmiért kevertem az Omnia M-el)).

Tehát akkor inkább módosítom az előző kijelentésemet, és ha nem kellenek a Nokia extra szoftverei (amiben jobb a 710) és bevállalod az esetleges bugokat akkor Omnia W. Plusz ugye nem kell microsim se. jobban birja az akkumlátora). Törni úgy tudom, nem lehet a W-t (én is csak azért használom módolt romokkal a 7-et mert így kevésbé bugos) de ez nem is Android.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#257) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Ezen a képen nem látszik olyan durván nagynak a plusz hely a kijelző felett, látni kellene élőben :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#258) bandi0000 válasza mukibuci (#257) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én is ezt mondtam de amúgy csak azért látszik nagynak mert a kijelző teteje meg fekete és így összemosódik kicsit

Xbox One: bandymnc

(#259) bull84ghia válasza mukibuci (#257) üzenetére


bull84ghia
őstag

Jól néz ki alig várom már hogy élőben is meg tudjam tapasztalni hogy mekkora is ez a készülék.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#260) Rage47 válasza mukibuci (#257) üzenetére


Rage47
veterán

megnéztem itt egy lumia 900-as (mert gondolom hasonló lesz a 920 méretes is) és egy iphone 5-öst. hát elszomorító a különbség, nem bírnám használni a 900-ast. mellette volt egy batárnagy sony xperia, az meg szánalmasan nagy tepsi volt :D hihetetlen, mit tudnak alkotni a gyártók..
az iphone 5 viszont nagyon is kézbeillő -számomra- sajnos :/

(#261) mukibuci válasza Rage47 (#260) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én pont fordítva vagyok ezzel, a szifon még mindig ovis méretű :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#262) polonic válasza mukibuci (#261) üzenetére


polonic
félisten

Meg olyan hülye hosszúkás alakja lett ennek az újnak. :F

(#263) l!nk87 válasza Rage47 (#260) üzenetére


l!nk87
aktív tag

(#264) Jones528


Jones528
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem h az integrált Hotmail ugyebár egy idő után kitörli a leveleket, valahol bele lehet állítani h ne tegye ezt ? (Elég zavaró hogy nincs ott valami ha kellene)
Köszi ! :)

Nokia Lumia 1020

(#265) Dunbar válasza mukibuci (#257) üzenetére


Dunbar
senior tag

Nekem ez a 8X teljesen olyan, mintha összegyúrtak volna egy Omniát és egy Lumiát. Elölről színes Omnia, hátulról Lumia.

mukibuci: találó :D

És yay az új topiknak.

[ Szerkesztve ]

(#266) mukibuci válasza Jones528 (#264) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

beállitások - szinkronizálási beállítások - emailek letöltése - nincs időkorlát

Dunbar: HTC Lomnia :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#267) bull84ghia válasza mukibuci (#266) üzenetére


bull84ghia
őstag

Lomnia 7 inkább :C

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#268) mukibuci válasza bull84ghia (#267) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

max 8 :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#269) Jones528 válasza mukibuci (#266) üzenetére


Jones528
tag

THX !!

Nokia Lumia 1020

(#270) bull84ghia válasza mukibuci (#268) üzenetére


bull84ghia
őstag

:R

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#271) Don't Panic válasza tailor (#253) üzenetére


Don't Panic
senior tag

köszi

(#272) Oppenheimer válasza mukibuci (#257) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kajak egy darabig azt hittem hogy ez egy 920

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#273) btudos válasza Oppenheimer (#272) üzenetére


btudos
Topikgazda

Azért a hangszóró árulkodó :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#274) btudos válasza gzbotii (#250) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mennyire fogtak meg az L710 plusz szolgáltatásai? Ha igen, akkor az, ha nem, akkor Samu, olyanod még úgyse volt, az izgalmasabb :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#275) Oppenheimer válasza btudos (#273) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hát nekem nem az. :D Ilyen apróságokat nem veszek észre :D Fejből nem is tudnám megmondani most hogy a 920nak milyen a hangszórója

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#276) Maateeo válasza Oppenheimer (#275) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Jójó, de a HTC logót hogy magyarázod ki? :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#277) Oppenheimer válasza Maateeo (#276) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azt pár másodperc után észrevettem :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#278) total90


total90
veterán

Csövi!

1-1 zenéhez szeretnék borítóképet hozzárakni. Ezt Windows alatt a PC-n meg is teszem, majd zene a telefonra, de borítókép sehol :U OK, gondolom kéri a képet... de mappástól nem tudom a telefonra rakni.
Valakinek esetleg ötlet?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#279) MasterMark válasza total90 (#278) üzenetére


MasterMark
titán

Jobb gomb másolás, a Zuna-ban jobb gomb borítókép beillesztése.

Switch Tax

(#280) gzbotii válasza MasterMark (#279) üzenetére


gzbotii
veterán

Es hidd el sokszor ez sem mukodik. Problatam ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#281) MasterMark válasza gzbotii (#280) üzenetére


MasterMark
titán

Hát nálam mindig jó volt. Az összeshez így raktam be borítót, és sosem volt semmi baj. :K

Switch Tax

(#282) gzbotii válasza MasterMark (#281) üzenetére


gzbotii
veterán

Tobb telefonon is es epp ezert is tobbszor ujrarakott Zune-al probaltam. Nallam a sikerrat kb 50%

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#283) MasterMark válasza gzbotii (#282) üzenetére


MasterMark
titán

És mi volt a gond? :U

Switch Tax

(#284) gzbotii válasza MasterMark (#283) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha az, hogy nem volt albumborito ott, ahol az iPhone 4 es bamrmely droid is lmegjelenitette.
Sot, meg manualisan sem lehetett beallitani de ugy sem ikerult mindig.

Ez volt a gond

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#285) MasterMark válasza gzbotii (#284) üzenetére


MasterMark
titán

Ne haragudj, de olvashatatlanul írsz, tele nyelvhelyességi hibával. (Ergo nem értem.)

A Zune-ban berakott borító jó volt a Zune-ban, a telefonon, és a Windows Media Player-ben is.
Más lejátszó viszont vagy nem jeleníti meg, vagy mást jelenít meg mint kéne, úgyhogy így csak a telefonra használatos zenére érdemes borítót rakni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#286) gzbotii válasza MasterMark (#285) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat az, hogy nem jelenitett meg albumboritot. Ott sem jelent meg ahol az iPhone 4 es barmely mas Androidos telefon megjelenitette.
Sot, meg manualisan sem lehetett hozzadni (gepen Zune latta a boritot, telefonon mar semmi)
Ez volt a gond

Javitott kiadas

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#287) MasterMark válasza gzbotii (#286) üzenetére


MasterMark
titán

Mindjárt más. :)

Zune-ban hozzáadott borítót minden esetben jól kezel a telefon. Én mindig ott adom hozzá, ha van már, akkor is berakom újból a Zune-ban.

Switch Tax

(#288) amanoba


amanoba
őstag

Nokia to market Lumia smartphones directly this Holiday season

The campaign will begin on November 12 and will run until December 31, right in time for the holiday shopping spree.

euról még semmi.

más: az expansyson megint változott a 8s ára, majdnem egy ezrest csökkent..

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#289) emvy válasza amanoba (#288) üzenetére


emvy
nagyúr

GBPHUF valtozas.

while (!sleep) sheep++;

(#290) amanoba válasza emvy (#289) üzenetére


amanoba
őstag

az rendben van, ezzel azt akartam mondani, hogy ennek az árnak nem sok köze van a magyar hivataloshoz, mert csak napi árfolyamon átváltják a brit előrejelzett árakat.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#291) Integrale


Integrale
veterán

Tudtommal a 7.5 ben levő I.E támogatja a html5-öt, ha ez így van akkor lehet ennek köszönhető, hogy több animációt látok ( [itt a friss hírek, diavetítés szerű közlése nem volt korábban] ) mint pl fél éve? (átállt az oldal más formátumra)
Vagy csak nem figyeltem és volt ott animáció korábban is?

"Bad reklám is reklám too"

(#292) emvy


emvy
nagyúr

http://wmpoweruser.com/rumor-microsoft-paying-part-of-subsidy-to-release-windows-phone-8x-on-3-us-carriers/

According to MS_nerd, Microsoft is paying a part of subsidy to release HTC Windows Phone 8X on all three US carriers and AT&T is subsidizing Lumia 920 completely for Nokia.

Kicsit hatbaszurta a Nokiat az MS, ugy erzem. Persze foleg azert, mert az MS-nek az kell, hogy a Windows Phone legyen ismert, pedig mostmar a Lumia brand kezd dominalni WP-fronton.

MS_Nerd is also speculating that Surface Phone is definitely on the cards and it is just not ready yet.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#293) Alexios válasza emvy (#292) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem nem szúrta hátba alapvetően, csak más az érdeke a Nokiának meg a Microsoftnak. A Nokiának az lenne a jó, ha csak a lumiák futtatnának wp-t, míg a microsoftnak minnél több gyártó, annál több telefon és licensz. A htc pedig azért tényleg a második legnagyobb wp gyártó, az egyik legrégebbi oem partnere a microsoftnak, szóval gondolom vele is muszáj volt foglalkozni, ha nem akarja elveszíteni.

(#294) emvy válasza emvy (#292) üzenetére


emvy
nagyúr

Egyebkent egy MS-> HTC-felvasarlas sokkal realisabbnak tunik nekem, mint egy MS-> Nokia.

while (!sleep) sheep++;

(#295) Blyan válasza emvy (#294) üzenetére


Blyan
félisten

:Y

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#296) blex válasza Integrale (#291) üzenetére


blex
senior tag

hát a mangóban jelentősen jobb lett az ie, szóval elképzelhető. de azért ez már elég rég volt :P

(#297) bernadett79


bernadett79
tag

sziasztok melyik a jobb rendszer a android vagy a windows ???

Gaál Bernadett

(#298) emvy válasza bernadett79 (#297) üzenetére


emvy
nagyúr

:C

while (!sleep) sheep++;

(#299) bernadett79


bernadett79
tag

sziasztok vakaki megtudja nekem mondani melyik jobb operácios rendszer a android vagy a windowsfon ?

Gaál Bernadett

(#300) bernadett79 válasza emvy (#298) üzenetére


bernadett79
tag

tessék ezt most nem értem

Gaál Bernadett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.