Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9833) #58000384 válasza pzstm (#9826) üzenetére


#58000384
törölt tag

Azt nem tudod véletlenül, hogy a Mail app melyik folyamatot használja szinkronizálásra? A tűzfalam nem érzékeli, és csak akkor megy, ha kiengedek mindent, ami nem jó.

Egyébként tegnap megjelent egy frissítés a magyar nyelvi csomaghoz (semmi sem változott), illetve az Insideres gomb beszürkült, és azt írja felül, hogy "egyes beállításokat a szervezet kezel". Ez kicsit ijesztően hangzik :)

(#11213) punk17


punk17
aktív tag

Feltettem a Windows 10-et, és meglepően tapasztaltam, hogy a Windows Update-be megjenet egy "Egyes beállításokat a szervezet kezel" felírat. Nincs tartományba a gép, illetve még MS acc sincs beállítva. Hogyan tudnám beállítani, hogy mikor telepítse a frissítéseket, illetve, hogy mikor töltheti le és melyeket?

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#11898) csabi10


csabi10
senior tag

Nekem az értesítés beállításoknál azt írja pirossal, hogy "Egyes beállításokat a szervezet kezel" Pontosan ez mit is jelent?

(#14553) Ringman válasza Воланд (#14548) üzenetére


Ringman
nagyúr

köszi!

a másik kettő törölhető?

---

a winupdate speciális beállításainál az "az egyes beállításokat a szervezet kezel" felirat mit jelent?

(#15648) Gh00st


Gh00st
tag

Adatvédelem / Visszajelzés és diagnosztika (soha és alapszint).
Emiatt írja pirossal, hogy egyes beállításokat a szervezet kezel...

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#15651) *H* válasza #22743424 (#15617) üzenetére


*H*
aktív tag

Ez abban az esetben jön elő, ha a "Gépház - Adatvédelem - Visszajelzés és diagnosztika - Eszközadatok elküldése a Microsoftnak - Alapszintűre van állítva. Ekkor jelenik meg a képen látható piros szöveg és szürkül ki a gomb. Továbbá az Insider buildok beszerzése lehetőség is szürke lesz. Közepesre vagy teljesre állítva ismét elérhetőek ezek is és eltűnik az "Egyes beállításokat a szervezet kezel" szöveg is. A "Mikor kérjen visszajelzést a Windows" maradhat Soha beállításon.

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#16346) [CS]Blade2 válasza CyberPunk666 (#16194) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Addig fogja erőltetni a bing-et, hogy a google keresőt leszedi magától, mert egyes beállításokat a szervezet kezel. Mosolyogva kell majd ülnöd a bing előtt. A webkamerán fogják figyelni, hogy örömmel használod, ha meg nem, akkor kimennek házhoz és lerúgják a veséd, de előtte visszaállítanak mindent a gépen a gyári beállításokra. A Billi fog kimenni személyesen visszaállítani. Szóval jó lenne, ha csak az Internet Explorer-t és az Edge-et használnád bing keresővel, bing kezdőlappal. :D
Nem is nyúltál nagyon bele, nekem az első 5 percben közölte, hogy feltette a OneDrive-ot és faszán be is frissítette, már kérdés, hogy én nem kértem. Itt már Csez diktál.
Remélem a Cortana nem ilyen lesz: "Héj Cortana, írd be a naptárba, hogy holnap bevásárlás 10:00-től." Válasz: "Lóf..t, holnap költekező Microsoft konferencia, a repülőjegyet már megvettem a bankkártya adatokkal, amit a múltkori mobilfeltöltésnél megadtál." Cortana hozzá fog férni a bankkártya adatokhoz, és kedden eljár majd vásárolni. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#19731) szunyi777 válasza Воланд (#14556) üzenetére


szunyi777
őstag

"az egyes beállításokat a szervezet kezel" felirat mit jelent?"

Van már megoldás rá, hogy mi is ez?! Bogarászom a topikot, de semmi 5letem...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#19734) Gh00st válasza szunyi777 (#19731) üzenetére


Gh00st
tag

Adatvédelem/Visszajelzés és Diagnosztika
- soha
- alapszintű

...ebben az esetben lesz: Egyes beállításokat a szervezet kezel.

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#22696) szepsy


szepsy
senior tag

Hali!

Gépház/frissítés/speciális legfelül ez áll "egyes beállításokat a szervezet kezel" WTF?:)

(#34339) Zoshi85 válasza Lenry (#34338) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Nem oldotta meg.. Egyik percről a másikra,.. :(

[link]

Meg a start menünél megjlent ez a egyes beállításokat a szervezet kezel dolog..

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#38424) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Üdv!

Próbálnám bekapcsolni a "Windows Reflektorfényt", Win Pro 64 alatt, de fent megjelenik az "egyes beállításokat a szervezet kezel" piros üzenet, nem is látszik ez a lehetőség a záróképernyő módok között.
Volume licensz alatt vásárolt rendszerről van szó, friss telepítés, egy rendszergazda felhasználó van.
Megcsináltam az összes fellelhető beállítást, ami erre vonatkozna:

-adatvédelemnél teljes eszközadatok küldése
-gpedit.msc -ben telemetria bekapcsolása (minden "nem konfigurált" állapotban van, egyébként is)
-sfc/scannow semmi hibát nem talál
-Microsoft fiókkal vagyok bejelentkezve
-egy db Avast van a gépen és a gyári alkalamzások vannak csak

Valakinek van még ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#46989) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Sziasztok! Nálam is előjött frissítés után (amit munka közben eszközölt ez a szar mert, hogy az nem aktív időszak.. eszem megáll, had én döntsem már el mikor használom aktívan a gépem baszki!) Az "egyes beállításokat a szervezet kezel" méghozzá a zárképernyő háttérbeállításánál. Mi a jó büdös franc ez és mit kezdjek vele? Egy rohadt háttérképet akarok beállítani a jó isten áldja meg. gpedit.msc rendben van, microsoft fiókkal vagyok bejelentkezve és nincs tartományban a gép. Sima itthoni PC.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#48483) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Heyho urak!

Win 10 Pro, 1511 build. 'Én' vagyok a tulaj és mégis rákezdett az Egyes beállításokat a szervezet kezel c. nótára a gépház. Erre valami megoldás?
Vagy egyszerűen frissítsem kézzel az utolsó buildre?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#58658) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Hogyha a defendert szeretném hazsnálni akkor mit kell átállítgatnom, hogy gépházban elérhető legyen minden opció?
Jelenleg azt írja egyes beállításokat a szervezet kezel.

(#61046) r92king


r92king
tag

Üdv!
Creators Update óta ha 10 percig idle a gép akkor a lock screen jön be és nem kapcsol ki a monitor. Energiagazdálkodási lehetőségeknél 10 percre van állítva monitor alvás ideje. Lock screen-t viszont nem tudom kikapcsolni, mert egyes beállításokat a szervezet kezel szöveg jelenik meg, és olvasom ha diavetítésre van állítva, akkor tojik az alvó módra. Gpedit/Registry beállítások nélkül megtudom oldani?

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#67794) joiner007


joiner007
aktív tag

Sziasztok!

10-es Windows van a laptopomon, folyamatosan frissítettem 8-ról, szóval már évek óta nem volt újratelepítve a gép.

A problémám az vele hogy a gépházban piros szöveg látható, hogy egyes beállításokat a szervezet kezel vagy elrejt...Gondolom e miatt a start menü olyan mintha le lenne zárva. Sem elmozdítani, sem hozzáadni sem törölni nem tudok csempéket. Szóval eljutottam arra az elhatározásra, hogy újrahúzom a Windowst.

Elég sok programom van azokat majd beállítgatom az nem gond, viszont sok nyomtató van a géphez kapcsolva, amelyekről hálózatból tudok nyomtatni.

A kérdésem az, hogy van e valamilyen módszer arra, hogy a nyomtatási beállítások megmaradjanak, vagy valahogy vissza tudom e őket tenni?

(#72558) Flowtation válasza toto0569 (#72557) üzenetére


Flowtation
őstag

Ez nem sikerült, legalábbis nekem az update fülön nem jelenik meg ilyen, hogy "egyes beállításokat a szervezet kezel" :F

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#121521) qdak


qdak
addikt

Hello,

Adott egy dell venue 10 pro 5056
Egyik problémám: Egyes beállításokat a szervezet kezel.
[kép]
Ezáltal nem tudok dolgokat beállítani. Hogy lehet ezt kiszedni :F
Mert a másik gépeken ilyen nincs!

Másik az RDP, semmit nem csinál, csak visszadob.
Hálózaton látom a gépet, a megosztását is elérem, Anydesk ahogy képen látszik is eléri.

Harmadik a frissítés, már párszor neki estem, de mindig a windows előkészítése ne kapcsolja ki a számítógépet nél ragadok, soha nem fejezi be!
Esetleg jobban járnék a már update-let verzióval ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.