Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#979) King Unique válasza MoP_FX 57 (#977) üzenetére


King Unique
titán

Én leírtam a lényeget, amit akartam.
Ki mondta, h az embereknek kell megnyerniük az MS-t? Én nem az biztos, csak arra utaltam, h eleve van egy nagyon nehéz eset réteg, akiket jóformán nem nagyon lehet...1 db programot kell feltenni és csak azt állítgatni és ezt is csak azoknak, akiknek erre szüksége van, mert egy másik réteg meg anélkül is tudja használni, szal van egy kis különbség. Ennyi erővel Win7-re is fel kell tenni csomó 3rd party programot, van akinek elég beépített Media Player, van akinek nem, mert nem támogat bizonyos formátumokat....az felrakja VLC-t és társait, v nem? Ahogy felrak épp másik böngészőt, mert nem jó neki az IE, v szintén külső Start menüt rak W7-re, mert nem felel meg a gyári és neki XP kinézetű kell...
Azért árulja, csak, mint mondtam, bizonyos rétegeknek hiába....szerintem van sok vállalat, akik pár éve, v nemrég átálltak XP-ről Win7-re, azok majd egyből ugrani fognak a Win10-re és új beruháznak az új OS-re, mikor a mostani még 5 évig supportolva lesz?? De ez megvan home user szinten is. Hiszen az XP-t is sokan halogatták a legvégéig, tettek rá, h azóta megjelent már 2-3 új OS is és vannak akik ezután is tesznek rá. Az ilyenekkel szerinted mit csinálnak, semmit...
Igen az OS, csak egy eszköz, de ez a kerülő válasz, nem válasz, mert egy számítógép felhasználónak rendelkeznie bizonyos alapismeretekkel, meg kell tudni oldania bizonyos menet közben felmerő általános problémákat, beállítania xy dolgot. Ennyi erővel majd minden apró-cseprő dologért a szervízbe fog futkorászni? Vagy témát nem tud módosítani a rendszerben, egy programot feltelepíteni, eltávolítani, mert annyira nem érdekli...akkor minek használja egyáltalán, ha ilyen minimumokra nem képes??? És pont a Skype rá egy jó példa, mert az is letölti, felrakja, de mi van, ha nincs hang, kép stb. Azt is meg kell túrni, google-ban megoldást keresni, ami bezzeg megy. De uezt egy Start menünél már nem képes megtenni, ami elég gyenge kifogás...
Insider program...azt fejlesztők, PC-gurok nyomogatják leginkább, ők fogalmaznak meg mondhatni objektív igényeket, javaslatokat, kétlem, h az átlag user erre akkora időt fordítana, max egyes fejlettebb országokban talán úgy-ahogy... :N Nagy többség csak felrakja ezt a 10 Preview verziót és használja majdnem abban a tudatban, mintha kész rendszer lenne, max amit MS loggol, begyűjt róluk infókat a háttérből, annak van vmi haszna, de a többség nem fog folyamatosan feedbackelni, az fix. Ennyi erővel, ehhez némileg hasonló rendszerrel kapcsolatos adatgyűjtés van minden korábbi Windowsban is (Vista, 7, 8).

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.