Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95886) terapeuta007 válasza Geth (#95884) üzenetére


terapeuta007
aktív tag

egy msconfigot meg disk cleanupot meg device managert nekem régen nem talalt meg a keresoje mondjuk mostmar akkor kepes ra szerencsere. meg a rendes vezerlopult elohozasa is nehezebb. de egyebkent IGAZAD VAN hogy mindent el lehet erni belole. en azert cserelem le mindig mert idegesit hogy nagyreszt olyan dolgokat mutat amik rohadtul nem erdekelnek. de viszont te sem tudsz peldat mondani hogy a mostani start miben fejlodott es miert jobb mint a règi.
azon kivul hogy a csodalatos microsoft megint amperkodni akar. azthiszi kitalált valami hasznosat mikozben kurvara nem.
de egyebkent én már megbèkèltem vele. maradt windows a windows. lehet elpusztitani lecserelni ignorálni az uj dolgokat.
de attol meg nem ertem a microsoftot. es hogy miert kell védeni. talán fel kéne szolalni ellene nem elfogadni. hogy az userekhez alkalmazkodjon a windows ne az user a windowshoz.

doglott roka:sejtettem hogy nem apk. de android/ios appra hajaznak attol mèg az uwp appok mert van egy store es csak onnan lehet uwps appot telepiteni. mint ios-nèl. (androidnal lehet aruhazon kivul csak nem gyakran indokolt)

[ Szerkesztve ]

Jimi Hendrix-Purple Haze

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.