Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95767) #54072192 válasza Doky586 (#95759) üzenetére


#54072192
törölt tag

De én is ezt mondtam, helyi fiókra váltottam, a gép nem tűnt el. Sok helyen olvasgattam, sehol sem írják, hogy ehhez állandóan belépve kéne lenni. Egyszer hozzáadódik a fiókhoz az ID, onnantól nem lehet törölni (mondjuk erre is több mindent írnak). Még az MS is azt mondja, hogy ha probléma van a hibaelhárítóval, akkor az ügyfélszolgálatot kell keresni. Mindegy, az biztos, hogy az online fiókkal nincs gond, nem érdemes helyire váltani (de szerintem nyugodtan lehet).

Kékes525: "Az insider programban részvevőktől nem várható el, hogy profi leírást adjanak a hibáról"
Pedig egyrészt erre van a program, ami több helyen is teljesen egyértelművé teszi, hogy mi a feladat, másrészt az Insider buildekben a telemetria mindig teljesre van állítva, nem lehet korlátozni. Nem is kell részletes hibaleírást adni, mert azt elküldi a rendszer. Neked csak az a dolgod, hogy jelezd, ha valami nem úgy működik, ahogy kéne.

Geth: Licenc nélkül ezek a buildek sem aktiválhatók, semmivel sem lennének előrébb, mintha a rendes kiadást telepítenék.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.