Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95745) #86564352 válasza Geth (#95735) üzenetére


#86564352
törölt tag

Szerintem a gyári appok is a rendszer része, hiszen ott vannak alapértelmezettnek betéve és reklámozza őket a Microsoft. Így azért gáz ha a nyugdíjba szánt Win7 megfelelőkhöz képest az újakat alapvető hibákkal adták ki. Amikor tényleg rendszer velős részéről, a start menü, értesítési központ, feladatváltó, explorer bugokról, kivett funkciókról rizsázok akkor is megy az oltogatás miért a panaszkodás, titeket nem zavar, ti nem használjátok. Hát komoly érv. Múltkor beírtam a jobb klikk tulajdonságok nem tudja kiírni helyesen a mappa méretét, (finoman szólva alapvető elvárás) megkaptam rá nem is bug semmi különös és inkább külső progival nézzem. :U 1809 első rajt adatvesztés bugnál is megmagyarázták a hívők nem is nagy ügy, az a hülye aki a rendszer alapértelmezett kategorizált képek, dokumentumok mappáit használja és nem kézzel létrehozott külön helyen. (persze backup hiányáért senki nem okolhatta Redmondot) Nagyon sokan kockaként nézik a Win10 alakulását és nem user szempontból.

Egyébként régi gonosz MS és szemét IE6 monopol helyzet most = Google Chrome. :P
Érdekes, a Google tulajdon YouTube új felülete csak Chrome-ban jó, másban lassabb. Ha letiltom süti barkácsolással a polymer szarságukat, akkor régi felülettel Firefox-ban és Edge-ben is jó minden. (a Gmail új felületével se vagyok elégedett, szerencsére ritkán kell weben nézni)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.