Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95629) #86564352 válasza #54072192 (#95605) üzenetére


#86564352
törölt tag

Köszi ez már magyarázat, tehát bug ahogy sejtettem magamtól és rakás google találat alapján is és nem feature ahogy próbálták itt bemesélni.

Egy jó hírt olvastam most én is amire panaszkodtam a napokban: insider vonalon már hozzáadták a Snip & Sketch-hez az ablak snip módot így végre hozni fogja a leszázalékolt Snipping Tool tudását. Örvendetes. Bár még insiderek közt is csak 50% kapja meg ezek szerint nem teljesen biztosak magukban. Legalább dolgoznak rajta. Más kérdés kiadni nem szabadott volna hiányosan 1809-ben. Valamint miért kellett ehhez feedback? Ha a nyugdíjazni kívánt Snipping Tool tudott egy funkciót évtizeden át, akkor a reklámozott új UWP cuccuknak is kéne tudni ugyanazt első perctől.

(#95603) movax: a Total Commander szép és jó, csak meglepetésre a Windows 10 topikban én a Windows 10 dolgairól írtam

(#95622) seger : próbáld amit írtak, sajnos a profil összefossa magát, új fiók létrehozása végső esetben. Start menü, tálca és értesítési központ bugokra megoldás lehet a következő buildben szétválasztják a ShellExperienceHost.exe folyamatot, lesz a startnak külön folyamata hogy stabilabb és gyorsabb legyen.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.