Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95319) dssport


dssport
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Win10Pro-val kapcsolatban.

HP 820 laptop néha 2 perc inaktivitás után alvó állapotba lép. Hálózatról is akksiról is. Ha nem mozgatom folyamatosan az egeret akkor elég 2 perc és elalszik.

Reggel amikor bekapcsoltam alapvetően kiegyensúlyozottban (közép) volt. Egész nap ment hibátlanul (csak thunderbird és firefox futott végig) aztán egy hosszabb időre magára hagytam a gépet (60+ min) mire visszamentem sztem már hibernált.

Ebből a helyzetből felébresztettem és ezt követően elkezdte ezt a 2 perces szórakozást.

Most felhúztam kiegyensúlyozottról teljesítménycentrikusra vártam pár percet, most jó.

Visszatettem kiegyensúlyozottra, most így is jó. (vagy pont az ellenkezője mert ismét itt hagytam a gépet 30+ percre és még a nyomorult kijelzőt sem kapcsolta ki....)

1 hete néztem át az összes energiagazdálkodási beállítást ami a kiegyensúlyozott módhoz tartozik, az összes időzítés ki lett tolva. (azért kellett ezzel foglalkoznom, mert akkor is alvóba ugrált a gép már bekapcsolása után (((boot közben kapcsoltam fel a tápot azt gondoltam akkor, hogy ez hiba oka)))))) aztán egész héten jó volt.....

Nekem úgy tűnik a dolog, hogy néha nem tudja a gép, hogy mi a helyzet, milyen beállítások aktívak...amikor a csúszkát állítom akkor frissül az energiagazdálkodás állapota és ideiglenese megszűnik a hiba... Aztán egy feszültség ki vagy bekapcsolás hibernálás után megint behülyül...

Találkozott már valaki ilyen problémával? - Tudom, hogy zavaros amit leírtam /bocs/ de nem teljesen egyértelmű, hogy mi váltja ki ezt a dolgot, így körülírni sem tudom sokkal jobban...

Az ötleteket előre is köszönöm!!!!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.