Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93545) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Sziasztok!

Egy hónapja körülbelül újra raktam a gépemet (1809 pro). Tiszta telepítés volt, teljesen legyalultam a vinyót, újra particionáltam. Miután mindent feltettem amit szoktam az újraindítgatások alatt felfigyeltem arra, hogy teljesen mindegy, hogy hogy állítom be a hangerőt mindig visszaugrik a korábbi 70-es környékére. Én mindig 2-ig veszem csak fel. Ezt azóta megszoktam, de borzasztóan zavar. Ezen felül van egy másik és felettébb furcsa dolog. A rendszermegszakítások, a runtime broker, audiodg felváltva zabálják a procit. De még ennél is furcsább számomra, hogy csak töltőre dugva. Akksiról ugyan úgy, mint korábban 6-7 órát tudom használni. De hálóra dugva amint 5 percre magára hagyom a gépet a három közül valamelyik, ill a rendszermegszakítások és a runtime broker van hogy egyszerre is eszik a procit. Nem egy csúcs teljesítményű a gépem, de azért az i5 (7200U)-öt nem kéne így megdolgoztatnia.

Mi lehet az oka? Itt a fórumon olvasgattam, de nem találtam még számomra hasznos leírást. 2-4 éve volt utoljára kérdés róla.

Köszi a válaszokat!

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.